Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

wątek sukienkowy

1126127129131132140

Komentarz

  • edytowano maj 2020
    I jeszcze teodkryte ramiona albo dekolt-super
  • Jesli mnie wzrok nie myli to ta spodnica jest brazowa/czekoladowa i taki tez kolor powinna miec bluzka, zeby juz dodatkowo nie wprowadzac trzeciego koloru- w tym wypadku czarnego i uniknac przeladowania kolorystycznego. Wiec glosuje na czekoladowy :) 
    Generalnie nie lubie koloru czarnego przy twarzy, wole jasne kolory.
  • edytowano maj 2020
    @matka6 bo z powodu okazji i lata oczekiwałabym trochę lekkości, a czarny przytłoczy.  Swoją drogą ta czarna jest super, ale i tak jej nie ma, poza tym do kościoła musi się nadać, a z tym ramieniem nie bardzo. Choć można by przysłonić szalem..

    @Rejczel Nie toleruje u siebie żadnych brązów. Stare złoto obawiam się, że uczyni świąteczny stroik. Rdzawy - matronę? Wino, burgund - nie wpadłam na to, hmm...

     edit - spódnica jest czarna
  • Nie znam się zupełnie, to się wypowiem. A gdyby tak, skoro okazja letnie, to jednak bluzkę jasną? Tylko nie białą, bo będzie jak na szkolnej akademii.
    Podziękowali 1Dudus
  • Nie wiem więc @Dudus co Ci doradzic...ta spodnica jest juz wystarczajaco trudna do ogrania. Tak czy siak celowalabym w ten kolor bluzki, jaki ma na sobie modelka. Myslalam, ze ta spodnica jest brazowa, poniewaz na zdjeciu czarne sa buty i widac, ze spodnica jest duzo jasniejsza.
  • @Katarzyna jasną bluzkę poszłabym chętnie, ale nic mi tak nie pasuje jak czerń, choć wciąż liczę na objawienie.

    @Rejczel dzięki, Ty zawsze widzisz co z czym i jak, martwi mnie Twoja bezradność ;) Wiem, że trudno jest, dlatego badam opcje nim się zdecyduję.

  • Jednak w tym przypadku, skoro mowisz, ze spodnica jest czarna to u gory trzymalabym sie klasyki: czarnego albo barwy deseniu - w tym przypadku( aplikacje są złote/rdzawe/polyskujace) do koloru plus minus zlotego/orzech laskowy/karmelowy/toffi. 
    Podziękowali 1Dudus
  • Hahaha :D @Dudus no mam dobre intencje, to na pewno :)
    Podziękowali 1Dudus
  • Do czekoladowego brązu pasuje jeszcze pudrowy róż i ecru. I oba lepsze niż czarny B)
  • Pudrowy roz i ecru dla Dudus. Nie widze tego. Bedzie mdlo i niewyraznie. Przy twojej zdecydowanej urodzie jednak czarny ew cegla ale trudno bedzie zgrac tonem ze zlotem.
  • No to  szaleństwo .jedwabny turkus maksymalnie prosty w kroju.
    Podziękowali 3Zuzapola Dudus Joannna
  • Ja to w ogóle na modzie się nie znam, więc tym bardziej się wyoowiem, że biała może wcale nie byłaby taka zla. A beż i ecru to dobre dla starej ciotki. Tylko kontrast a to daje biel i czern.
  • Dodam, że nie mam pojęcia, jak wygląda Duduś ;)
  • Mi się podoba pomysł @Skatarzyna
  • Łał, ile rad, muszę to przetrawić.

    Na pewno mimo błysku w oku na koncept @Skatarzyna pomysł upadnie, gdyż albowiem, w swojej obecnej objętości, czułabym się jak paw.

    @Dorota no nienawidzę różu. W beżu wyglądam be. Cegła - hmm.

    Spódnica jest trudna, nie lubiłam nigdy złota :D Ale paradoksalnie spośród nastu innych kreacji tylko ta cyrkowa spódnica dobrze na mnie leży.

    Jasna bluzka = emerytka??


    Ewentualnie czarna gładka bluzka + jasna marynarka:



    @Cart&;Pud przepraszam, ale się publicznie się nie pokażę  ;)




  • Ale po co szukać czegoś innego niż czerń? Czerń jest najlepsza!
    A już zwłaszcza do trudnych spódnic. 
    Podziękowali 1Milagro
  • edytowano maj 2020
    Jeszcze pytanie, jakie masz buty. Bo albo masz złote szpilki, albo musisz dobrać do bluzki. Z torebką to samo... 
  • Też kocham czerń
    A pewne kobiety w czerni wyglądają bardzo atrakcyjne

    I nie chodziło o strój żalobny ;)
  • Wedlug mnie w tej jasnej bluzce bedzie poprawnie i grzecznie,  ale bez pazura. 
  • Córeczka zobaczyła panią w czarnej sukience z linku @matka6, i usłyszałam, ale ładna pani, ale Ty mamo nie kupuj tej sukienki. Pytam, dlaczego? Bo ona jest taka chuda, nie taka, taka elastyczna jak Ty. No wiesz kolczyki ładne nosi..., no młoda jest . No to usłyszałam dziecięca prawdę...
    Podziękowali 2Izka Dudus
  • edytowano maj 2020
    @Bagata mam cieliste zamszowe szpilki, te planuję.

    Kocham czerń! Z tym, że jednak nie zawsze pasje :(

    @matka6 sukienek ładnych trochę jest - problem w tym, że "modelka ma 178 cm i jest ubrana w rozmiar 36" a ja proporcje mam lekko odwrócone :D

    Po przymiarkach doszłam do wniosku, że tylko czarna bluzka z żakietem jasnym i musi być ok, albo trzeba odesłać spódnice i znaleźć bezpieczna alternatywę.

    Dzięki Wam wszystkim!



    Podziękowali 1Milagro
  • Ja kiedyś musiałam uslyszeć, że jestem starsza ;)
    Ale to prawda, siwa jestem , trochę kg dodatkowych i jak jestem na wywiadoówce u tego, który to mówił,  to te mamy jakieś takie młode.....




    Podziękowali 2Zuzapola Dudus
  • Zrób zdjęcie w tych szpilkach ,spódnicy i czarny top - my ocenimy ;)
  • Jak jestem na zebraniu w liceum, to jestem młoda, a na zebraniu w przedszkolu odwrotnie.  
    Podziękowali 3matka6 Skatarzyna Dudus
  • Bardzociemnoiemnopomaranczowa
  • Król Midas bardzo pochwaliłby taki kolor bluzki -> widmo złota
    Podziękowali 1Izka
  • Jestem za czarna. Kocham czarny. 80% ubran mam czarnych, anka też. 
  • Ja do niedawna też wszystko czarne. Teraz włączam kolory 
    Biały w t -shirtach mi się podoba mega, ale po kilku praniach szare....
    To już wolę  czarne
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.