Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

wątek sukienkowy

13839414344140

Komentarz

  • ja generalnie mam styl zachowawczy  ;)
    i w ubraniu i  w życiu - to czym ją rozjaśnić?  Rady poproszę , póki sklepy czynne 
  • Gdybym sama się ubierała, dałabym do niej intensywny akcent kolorystyczny w dodatkach - apaszka/szal, buty, jakaś bransoletka (niekoniecznie wszystko naraz) - chyba najprędzej w kolorze fuksja/szmaragd/czerwień, ale to do mnie by te kolory pasowały, nie wiem, jak do Ciebie ;)
    Podziękowali 3Marcelina Joannna madzikg
  • Do tej szarej to fajnie dodatki w kolorze fuksji! 
  • o , ja fuksjową mam marynarę
  • Rajtki cieliste, w takich czarnych gaciach ta sukienka wyglada nawet na modelce bardzo ciezko. Koniecznie przy twarzy jakis cieply kolor, ktory nada cerze zdrowego wygladu i zycia. Zalezy co lubisz. Ja bym tu widziala cos z akcentem czerwieni albo bardzo, bardzo delikatnej,  jasniutkiej moreli.
  • Ja siebie nie lubię w jaskrawych barwach, dlatego szarość zestawiam z pudrowym różem albo błękitem ewentualnie z seledynem.
    Podziękowali 2hipolit Katia
  • Mojej bratowej jest przeslicznie w turkusowym i szmaragdowym i lubi te kolory. Ja natomiast nienawidze na sobie takich barw i omijam szerokim lukiem a juz niebieski czy blekitny jakby mi ktos kazal nosic to bym chyba dostala obledu. Serio.
  • Ja jestem klasyczna zimą, więc w pudrowym różu przy twarzy wyglądam nijak, a zimne, ostre kolory, typu fuksja czy szmaragd mnie ożywiają. To jednak trzeba pod siebie dobierać
  • ja nosze rajstopy zawsze czarne i kryjące , taka przypadłość żylakowców 
    wiele lat kryłam się w długich kieckach
    ale poszukam cielistych
  • wygrał płaszcz pudrowy róż , krój jak wyżej , tylko jeden guzik 
    duuużo tańszy i apaszka z lump. 
    dziękuję za wszystkie sugestie 

    większość życia moim kolorem był czarny , więc stawiam pierwsze kroki w kolorach
  • na pewno będzie ładnie @matka6
  • Ojejuju, a ten element koronki jest Ci potrzebny bardzo? Bo ja nieustannie polecam zygzak.net, ale oni szyja z dzianin, za to piekne kolory i na zamowienie moga uszyc dluzsza. A nawet w regularnej dlugosci mnie siegaja za kolano, wiec Tobie powinny tuz przed (mam 168 cm).
  • Na wesele to nie czarny.
  • Mówisz że polecasz zygzak? Bo na modelkach jakos dziwnie się marszcza, jakby szew wyłazi, jskby źle uszyte. Podobają mi się kroje i kolory ale musialabym na zywo zobaczyć.
    Podziękowali 1Monira
  • Tak mowicie o tym zygzaku, ze az z ciekawosci kliknelam, zeby zerknac. No ladne maja te sukienki. To co piszecie, ze marszcza sie na biuscie moze byc kwestia tego, ze nie maja podkroju czy tam zaszewek na tej wysokosci, wiecie o co mi chodzi. Moze tez byc tak, ze jest podkroj tylko ja go nie widze ;)
  • Nie moge za wszystkie "zygzaki" odpowiadac. Mam piec modeli, z czego dwa juz niedostepne w sprzedazy. Sa z porzadnego materialu, ktory sie nie kulkuje. Nigdy zaden szew nie puscil. Nie traca fasonu i malo sie gniota. Nie maja podszewek, ale mnie to nie przeszkadza. Nie sa to sukienki typu glamour, ale uniwersalne w wyrazie, zaleznie od dodatkow mozna zrobic codzienna albo oficjalna stylizacje. Na wesele moze nie, chyba ze na drugi dzien. 
    Podziękowali 1Barbasia
  • LOL Marcelina aż 5 masz? 
    Szkoda że wcześniej nie widziałam...

  • http://m.hm.com/de/product/95190?article=95190-A

    Taka fajna kiecke dorwalam na wyprzedaży w HM. Myślałam, ze wzory nie są dla mnie, a tym bardziej kolor czerwony. Ale założyłam i wow! Kupę komplementów otrzymałam. A na zdjęciu wyglada tak sobie..
  • @Marcelina, a kojarzysz, czy w tym zygzaku zwykle mają takie obniżone ceny sukienek, czy to rzeczywiście jakaś promocja ograniczona czasowo? Patrzę na tę envelope, bo dałoby się w niej chyba karmić, może w atencji też...

  • Zwykle są obniżone. Taki chłit marketingowy. 
    Podziękowali 1mysikrolica
  • Tutaj zrobię reklamę rodzinie mojej przyjaciólki. Przepiekne sukienki:

    https://mariezelie.com/kategoria/sklep
    A właściciele sklepu rodzina wielodzietna.

  • A ja widze tu duzo ladnych rzeczy, ktore bardzo mi sie podobaja tylko te ceny takie przesolone. Za spodnice 279 zl? 
  • edytowano kwiecień 2018
    Ooooo. To ja sobie użyję... Szalenie podobały mi się niektóre ich sukienki. Zamówiłam jedną przed Świętami Bożego Narodzenia, okazało się, że mieli błąd na stanie i nie było już rozmiaru tej, którą zamówiłam. Otrzymałam maila i propozycję wysyłki innej (ciut, bodaj, tańszej). Zgodziłam się. Po czym... sukienki nie wysłali. Kiedy się upomniałam, pani mi napisała, że wyniknęła jakaś nieścisłość (sugerując, że ja miałam jeszcze coś dopisać, co nie było prawdą). I o niższą cenę (obowiązującą w chwili realnego zakupu) tez się musiałam sama upomnieć. Sukienka doszła dłuuuugo po terminie zamówienia.
    Po czym znów zamówiłam jakieś inne i też były problemy! A już szczytem było to, że gdy je odesłałam, nie otrzymałam też w terminie zwrotu pieniędzy. Musiałam się upomnieć. O ile sie nie mylę, zapodziali gdzieś paczki, bo pani mailowo prosiła o wskazanie, jakie sukienki odesłałam. I, cóż, naprawdę wiem, że najlepszym się zdarza, ALE ani raz nie 'usłyszałam' słowa przepraszam. Serio. Ani raz. Jakoś w kontekście naszywki na metce: A.M.D.G zraziłam się tym bardzo. Tyle że Właściciel pewnie o takich kwiatkach w obsłudze nic nie wie.  Niemniej....
    No i cena zaporowa.
  • MarieZelie ma zniżkę na kdr
  • Ładne są te Marie Zeli ale nie wiem na jaką okoliczność można je wdziać ? 
  • Patrzę że może jakby wystylizować się z tym wiankiem na głowie to ładnie będzie przy ostrej menopauzie pójść na łąkę ..potańczyć, pośpiewać, poskakac ...
  • edytowano kwiecień 2018
    Proponowałam, że im podkarmie te modelki, ale jakoś nie chcieli ;p
    176 cm i rozm 32 uważam za barbarzynstwo ;) 
    Podziękowali 2kowalka tymka
  • Gorzej, że one w wielu z tych ubrań wcale nie wyglądają szczupło. To jak będzie wyglądała normalnych wymiarów kobieta, nie mówiąc już o tej z oponką czy kołem ratunkowym?
  • Za 5 synów :smiley: 

    Taki żarcik oczywiście. 


    Podziękowali 4Skatarzyna tymka Cart kluska
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.