Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

wątek sukienkowy

14344464849140

Komentarz

  • Rejczel powiedział(a):
    @Bambidu przesylam Ci print screen'a tego punktu b)  :)  Chodzi o wybranie tej opcji na stronie zmniejszacza a nie na swoim telefonie. Na swoim telefonie wybierasz zdjecie, ktore tam chcesz umiescic.
    @Rejczel, może i jestem kretynka, ale nie aż taka ;) Tyle, że ów zielony przycisk jest w moim telefonie nieaktywny (taki bledszy kolor) i nie da się go kliknąć. Tak samo jak nie na wszystkich telefonach działa kartka z zagiętym rogiem.
  • a czy na tym la redoute gdzieś jest tabela rozmiarów - nie mogę znaleźc a widze, ze rozmiary na róznych stronach niekoniecznie się pokrywają
  • Ulla Popken to sobie sprawdzę u nich ale co to jest Koko By Koko i gdzie do tego znaleźc tabelę rozmiarów. Boszz jak dzięki Wam sobie coś kupię w czym będę jako tako wyglądac i się nada to się chyba normalnie upiję.... (colą bo jestem w Krucjacie ;-)
    Podziękowali 1kiwi
  • @Aneczka08 nie znalazłam ale jest telefon. Można by spróbować zadzwonić i zapytać.
  • A jakaś sukienka dla niskiej (150cm) rozmiarowo ok 38, i by się też do karmienia nadawała? Za niedługo chrzciny córki a ja nie mam co ubrać


  • @weronika85 ja bym mohito sprawdzila
    Podziękowali 1weronika85
  • W tatuum maja tez ladne
    Podziękowali 1weronika85
  • @weronika85, ja mam dwie sukienki 'imprezowe' do karmienia. Każda użyta tylko raz. Jestem tylko ciut wyższa, a rozmiar dokładnie taki, jak Twój - 38. 
    Jedna taka (happy mum): 

    Ta pierwsza bardzo wygodna, baaaardzo. Tyle że nie czułam się najkorzystniej z tym białym materiałem opadającym na ramiona - miałam wrażenie, że mnie bardzo pogrubia, ale to ponoć było tylko moje wrażenie. I materiał może nie typowo elegancki, ale granat i ecru wyglądają wystarczająco zobowiązująco, a struktura materiału dość gęsta, więc, moim zdaniem, ok na imprezę. 

    Drugiej już nie mają w ofercie - granatowa z takiej grubszej koronki. Prosta, odcinana pod piersiami - ołówkowa - to się nazywa? 
    Ma łezkę na dekolcie (która pozwala na odsłonięcie piersi do karmienia), ale moim zdaniem, ciut jest za małe wycięcie do karmienia (bo stan jest nieco wyżej - pewnie dla
    ciąży) - ale, że tak powiem, dało się. I na początek ciąży na pewno byłaby super. 

    Jeśli niczego innego nie znajdziesz, to mogę Ci wysłać. Ja byłam w sumie zadowolona z obydwu. A raczej już nie będę potrzebować.  
  • @Rien piszę priv. Jakby były na mnie ok to mogę pożyczyć, a potem przesłać do @mamlu.
  • @weronika85, odpisałam. @mamlu, pomierzę wieczorem weronice85, jeśli jej nie będzie odpowiadać, wyślę z radością Tobie - za kw. 
  • @awia , ładna ta jasna sukienka w kwiaty . Ja tez lubię kwiaty ale nie wiedziałam co lubi @Aneczka08 . Jeśli jasne , kwieciste , to oczywiście popieram 
  • O kurcze jaka fajna Rien ta pierwsza! Spóźniłam się.
  • Jak karmienie to co to za impreza i jeszcze happy mam 
    Ale propaganda  ;) :D
    Podziękowali 1awia
  • asiao powiedział(a):
    Jak karmienie to co to za impreza i jeszcze happy mam 
    Ale propaganda  ;) :D
    :smiley: 
  • Czy taka sukienka bedzie pasować osobie z małym biustem a dużymi biodrami i udami czyli dla tzw gruszki ???
    Jest na przecenie a strasznie mi sie podoba . 
  • @Yucami , najbardziej boje się że uda szerokie mogą niezbyt dobrze wyglądać w tym kroju. Piersi zawsze se zawsze można  wypchać
  • Ale biust na wierzchu w tej sukience.
    ..... Tzn biustonosz
  • Zaszyć można za duży otwór :-)
  • E gdzie tam.na wierzchu, tylko mała lezka na srodku.
  • Podoba mi się, powinna fajnie wyglądać. Kolor też fajny :)
    Kieszenie na małym biuście źle wyglądają? 
    One generalnie są tam po to, żeby conieco zapełnić i uwypuklić, czyli właśnie na małym powinny być. Na dużym to dopiero masakra!
    Podziękowali 4Quintana Monira MAFJa Joannna
  • Fajne!! Choć ciekawa jestem jak wyglądają w realu
  • Podobno fatalnie,  na grupach sukienkowych był temat omawiany.
    Podziękowali 1Pola
  • Mi to wygląda na chińszczyznę
    Podziękowali 1Monira
  • Pytanie: pasek odstaje i to mnie denerwuje. Ktos kiedys używał dwustronnej taśmy klejącej żeby ładnie leżał???
    pytanie: na piersi zaszywki  są za duże i marszczy się sukienka ( No cóż , małe cycki mam ) Czy to sie rzuca w oczy ??? Potrzebna krawcowa ? 
    Pytanie : dawac cos na szyję ???? 
  • Odstaje . Musze zaszyć
  • Pięknie! Czy ona nie jest na Ciebie po prostu odrobinę za duża?
    Podziękowali 1Cart
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.