Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

wątek sukienkowy

14546485051140

Komentarz

  • Dziewczyny, nosiła któraś z Was niewidoczne biustonosze? Coś takiego - https://mywonderbra.pl/produkt/stanik-bezowy/?attribute_pa_rozmiar=d&gclid=Cj0KCQjwibDXBRCyARIsAFHp4foHp6sOE7haodre_PlyHWpanan_ztL89bV0d2ID6e_MGl3pkXRjyjsaAlMVEALw_wcB

    przydalby mi się taki ale nigdy nie miałam i nie mam pewności czy one na pewno leżą tam gdzie maja leżeć
  • Ja nosiłam swego czasu. Trochę inny typ, ale też silikonowy i wszystko było na swoim miejscu. Ale ja mam maly biust, nie wiem na ile to jest istotne w przypadku tych samonosnych.
  • A zdradzisz markę @Malgorzata ? Te wiązania wydają mi się fajne właśnie do małego biustu- zepnie ładnie.

    nic nie musisz nigdy poprawiać jak raz założysz?
  • No ja właśnie o tych letnich bluzkach z cienkimi myslalam. Nie kupowałam takich do tej pory bo nie chciałam żeby tak biustonosz wystawał. Znalazłam te samonośne za 25zl. Opinie ma super to się skuszę  :)
  • A czy któraś z Was o większym biuście ma taki?

    ja dotychczas bardotki z Esotiq i dla mnie są rewelacyjne, pomimo miseczki E/F leżą ja ulał i potrafią utrzymać cyc na miejscu praktycznie cały dzień. Ale jednak bardotka ma ograniczenia przy bluzkach z dekoltem większym na plecach 
  • Jak sie ten biustonoszy trzyma ???? Tzn tak myślę , że u mnie to byłby problem bo mam mały biust . 
  • Ja tez mam mały. On się jakos zasysa na silikonie.
    Podziękowali 1Quintana
  • One od środka mają taki przylepiajacy się silikon. Jakbyście nasypaly paprochow to by tam zostały . sam biustonosz  Ładnie się trzyma i nie odpada.
    Podziękowali 2Quintana annabe
  • A ja mam do oddania dluga, ciemnadioletowa suknie w rozmiarze myślę ze 46. Spokojnie na duży biust. Moze nawet dało by sie w niej karmić. Dluga do ziemi. Ciemny fiolet. Za koszty wysyłki. Kupiłam w lumpeksie ale sie przeliczyłam jeśli chodI o rozmiar bo za duza dla mnie.
  • A nie ma ktoś do oddania koronkowej ciążowej?  :)
  • andora powiedział(a):
    A ja mam do oddania dluga, ciemnadioletowa suknie w rozmiarze myślę ze 46. Spokojnie na duży biust. Moze nawet dało by sie w niej karmić. Dluga do ziemi. Ciemny fiolet. Za koszty wysyłki. Kupiłam w lumpeksie ale sie przeliczyłam jeśli chodI o rozmiar bo za duza dla mnie.
    Ale to taka suknia na bal/wesele? Czy na lato?
    Podziękowali 2Joannna Małgorzata32
  • @andora a wrzucisz zdjecie, ewentualnie wymiary? 
  • Te staniki silikonowe chyba dedykowane sa raczej na male biusty, rozmiary do D wszedzie. Obawiam sie, ze na wiekszym biuscie nie zdal by egzaminu, bo w pewnym momencie bez szelek sie nie da.
    Podziękowali 1Joannna
  • Zdjec nie umiem wrzucać, ale moge soe w nia ubrać i zrobić zdjęcie i wislac mmsem. Małgorzato utpniesz w niej, ula tez. Ja mam 174 cm, weze 83, biut mam bardzo duży (80h) a jest dużo za duza. Jest zdecydowanie balowa przyjeciowa. Na codzien sie nie nadaje. 
  • @annabe , mam tylko cieplejsza. Dół granatowy, góra z koronki ecru. S albo XS. Happymum. 
  • Trochę nie w temacie ale zapytam. Czy sandały na komunię do kościoła wypada czy lepiej zakryte?
  • Ja bym wlozyla zakryte
    Podziękowali 3Berenika kika0 Joanna36
  • ja też zakryte
  • @andora szukam kiecki dla Weroniki nie dla siebie. Na duży biust (zdaje sie J)
  • Na wesele szukam.

  • Hmmm, wyślij mi na.priva numer to Ci przesle moje zdjęcie mmsem.
  • Podejrzewam.ze dekolt trzeba by bylo zaszyc ale powinna byc spoko bo jest bardzo wygodna, tylko ciemny fiolet to jest.
  • A jaki Weronika ma rozmiar? Bo mam taką weselną. Ale to około 40 jest. Do tego srebrnr bolerko M.

  • Talia to ok 87-90.
    Ale biust prawie 120
  • edytowano maj 2018
    Chetnie cos obejrze w podobnym rozmiarze i odkupie/pożyczę jak jej sie spodoba.
    Na początek lipca potrzebujemy.
  • A czy przy takich proporcjach nie lepiej będzie jej coś uszyć? Bo jak dopasujesz u góry to będzie na wielką kobietę wyglądała. A jak by miała coś dopasowanego do niej to zgrabna laska będzie.
    Podziękowali 1Małgorzata32
  • @kika0 nie wiem.
    Moze lepiej.
    Ale ona bardzo nie sukienkowa. Na codzien w leginsach chodzi. W dzinsach. Bo tak wygodniej.
    Szyc sukienke na jeden raz? 
    Licze na to, ze moze cos gotowego znajdziemy.
    Zresztą na razie jeszcze nie szukałam.
    Najwyzej bede kombinowac ze spódnicą i bluzką.
  • Śliczna jest !
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.