Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

wątek sukienkowy

14445474950140

Komentarz

  • edytowano kwiecień 2018
    Jest za duża ale rozmiar 38 bedzie za mały wiec musiałam wziąć 40 

    mam duze biodra i uda .  



  • Super wyglądasz. Ja bym wzięła mniejsza!
    Podziękowali 2kiwi AleksandraB
  • Założyłabym jakiś delikatny łańcuszek z mini ozdoba.
    Podziękowali 1Quintana
  • edytowano kwiecień 2018
    No, nie wezmę mniejszej bo juz za późno zwrócić. Może jednak wybiorę sie do krawcowej i mi gdzie trzeba zwęzi. 
    Najlepsze w tej  sukience są kieszenie , hi hi. 

    U mnie góra jest zawsze dużo mniejsza niż dół. Czasami wejdę w rozmiar S bluzki a spodnie musze miec 40-42 rozmiar. Trudno więc kupować przez internet chociaż przez ten wątek dostałam jakiegoś fizia na punkcie noszenia sukienek . Przez 20 lat miałam tylko jedną w szafie a teraz ... z 8 będzie 
    Podziękowali 1andora
  • Krawcowa na spokojnie Ci to ogarnie. I wtedy bedzie idealnie!
  • Wygladasz wspaniale !
  • Świetna ta sukienka do Twojej figury, i eksponuje piękny dekolt, nie zasłaniaj go za bardzo, najwyżej coś delikatnego.

    Kolor też super. Ja bardzo lubię takie kolory - nie jaskrawe, ale głębokie, nasycone: butelkowa zieleń, granat, bordo, śliwkowy. Wielu osobom jest w nich bardzo do twarzy.

    W ogóle wydaje mi się, że podział na kolory zimne i ciepłe i te kolorystyczne pory roku jest jakiś od czapy.
  • Zatrzask będzie lepszy od haftki. Są takie malutkie przezroczyste.
    Podziękowali 1Quintana
  • Od czapy , nie od czapy. Kiedys byl podzial na cztery poru roku I tyle. Teraz doczytałam ze kazda pore roku podzielono na trzy. I tadam. W koncu sie zdiagnozowałam swój typ.
  • Ja to chyba jestem zima albo przedwiośnie :)
  • O, to ciekawe, podrzuć jakiś link!

    Jak dla mnie niektórzy dobrze wyglądają w kolorach jasnych, rozbielonych, inni w głębokich i nasyconych, jeszcze inni w jaskrawych, i ciepło/zimno nie ma tu nic do rzeczy. Do tego szarość, zieleń, czerń - to są kolory zimne czy ciepłe?
    Podziękowali 1Milagro
  • Mam kasztanowe wlosy, dosc jasna cere na buzi, bo na ciele średnia i szarozielone oczy. Ciemna oprawę oczu. Do zimy nie pasowalam bo ostre zimne kolory mnoe przytlaczaly. Brzydko mi w bieli, . Jesien tez nie do konca bo jest zbyt rozmyta. W kolorach lata wygladam na chora. I kilka dni temu bingo. Jestem czysta wiosna. Choc nie blondynka. Ladnie mu w dosc nasyconych kolorach ale musza miec cieplejsza nute.niestety wybor tego typu ciuchow w sklepach jest prawie zaden.
  • edytowano kwiecień 2018
    Szukalam tego watku i nie moglam znalezc, a dzis rano patrze, jest na wierzchu ;)

    Szukam sklepu stacjonarnego w Wawie z sukienkami egelanckimi (jak mowi moj syn), ale CIAZOWYMI. Mam niedlugo Pierwsza Komunie corki i nie mam NIC.

    Edit: a stacjonarny, bo mam wielka gore i "tylko" duza pupe, wiec musze mierzyc.
  • Drozyzna jest w takich ciazowych sklepach straszna. Chcesz wybulic teraz przed komunia kupe kasy? Moze jest ktos kto moglby Ci cos pozyczyc albo dobierz z tego co juz masz np. spodnice a fajna bluzke poszukaj na sh. 
    Podziękowali 1mamuma
  • Jezeli do tego dodac typologie wedlug kibbe, ktora u mnie sie sprawdza to wybor ubran jeszcze bardziej sie zaweza. Wszelkie kwiatki, ptaszki, koronki, falbanki, powiewne szyfony bardzo mi sie podobaja na modelkach. Gdy mierzylam wygladalam dziwnie..Teraz wiem dlaczego. To kompletnie nie moj typ. A jak jeszcze dodac dekolty na spory biust w ktorym mozna karmic. Dlugosc w kolanko, nierozszerzaną. No i wysoki obcas odpada bo mialam kontuzje i od tego czasu wykluczone obcasy chyba ze niewysoki stabilny slupek.
  • jak poszperacie na tym blogu to znajdziecie.
  • @mamuma przy rondzie wiatraczna jest spory sklep '9 miesięcy', ja tam kiedys po bieliznę zajrzałam, więc nie wiem jak z rozmiarówką i wyborem teraz, ale pierwsze wrażenie było ok.. Mają drugi sklep na Bemowie, ale dużo mniejszy
    Podziękowali 1mamuma
  • @mamuma mam kilka eleganckich sukienek ciążowych w rozmiarze 42 że sklepu elpasa.
    Chętnie się ich pozbędę za połowę ceny. Ubrane kilka razy na tzw. okazje.

    Modele: elpasa imogen, i dwie maxi z rozciągliwej dzianiny ( nie pamiętam nazw modeli). Jak będziesz zainteresowana to poszukam w necie foty albo zrobię real foto.
    W sklepie firmowym już nie ma bo to stare modele.
  • @AleksandraB bardzo dziekuje, ale ja musze mierzyc. Mam bardzo nietypowa figure (a raczej brak figury  :D)
  • edytowano kwiecień 2018
    Natalinka kupiłaś sukienkę za 400 zł i jej nigdy nie założyłaś?
    Fajna jest i mój rozmiar ale za droga
  • A kiedy masz tą Komunie? Mamalicious ma fajne sukienki - pewnie w Wwie jest gdzieś sklep gdzie mają tą markę, ale ewentualnie możesz zamówić dwa rozmiary na zalando i jeden zwrócić bez problemu.
    Podziękowali 1mamuma
  • Komunia jest juz 19 maja. Znalazlam jeden sklep blisko mnie ciazowy, musze pojsc pomierzyc, a jak nic nie przypasuje, to moze kroj bede wiedziala jaki szukac. Ech nie lubie sie ubierac w ciazy.
  • Ja lubię hm ciążowe sukienki
    Podziękowali 1mamuma
  • Bylam w hm i maly wybor ciazowych byl, sukienek tez. Popatrze jeszcze na ich stronie.
  • Rejczel powiedział(a):
    Drozyzna jest w takich ciazowych sklepach straszna. Chcesz wybulic teraz przed komunia kupe kasy? Moze jest ktos kto moglby Ci cos pozyczyc albo dobierz z tego co juz masz np. spodnice a fajna bluzke poszukaj na sh. 
    Dopiero zauwazylam Twoj post. Pozyczyc ciezko, tak jak przez net kupic, a przyda sie potem na chrzciny malej (po porodzie nie wracam do siebie za szybko). A potem mozna zawsze sprobowac sprzedac.
  • Ja tez nie mam zwyczaju przez internet ubran ani butow zamawiac. Wylacznie tradycyjny, zakotarkowy sposob mierzenia plus 28 razy przejrzenie sie w lustrze ze wszystkich stron ;) 
    Podziękowali 1Aniuszka
  • Mamuma hm ma dużo ale przez internet. Te ciążowe ja kupowałamL i to jest 42 . Kupiłam 3 wszystkie super.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.