Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

wątek sukienkowy

14041434546140

Komentarz

  • Chyba twn krój granatowej najlepszy tylko konieczny jakis dekolt a nie kołnierzyk.
    Podziękowali 2karolinamika Pompejanka
  • I chyba za krótka trochę?
  • To mówisz żadna i szukamy dalej?
  • edytowano kwiecień 2018
    Na wiosne/lato to cos jasniejszego obstawiaj, nie granat. Jestes bardzo zgrabna. Mysle, ze korzystny fason dla Ciebie mialaby sukienka z lagodnym dekoltem typu łódka, dopasowana w pasie, do tego moze cieniutki paseczek na podkreslenie szczuplej talii a dalej to juz albo prosta, klasyczna albo taka szyta lekko z koła, dlugosci " w kolanko" ;) 
    Ta granatowa mi sie kompletnie nie podoba, jest taka babciowo- infantylna, taka dziewczynka - starowinka. Paprociowa dodaje lat. Malinowa za bardzo opina brzuszek.
  • tylko jak juz krytykujemy, to przecież i paprotkowa i borowa maja taki sam dół (z wyjątkiem dlugości) - chyba , ze sa w innym rozmiarze - a paprotkowa przez wzorki i moze inny rodzaj materiału jakoś optycznie nie opina. Cyzli paprotkowa w materiale bordowej tez by chyba opinała. Koronkowa - nie podoba mi sie pod szyją.
  • Powiem Ci Elunia, ze bardzo czesto jest tak, ze kobiety o pelnym, wiekszym biuscie nie przepadaja za duzymi dekoltami, za dekoltami wycietymi na piersiach. Znam dziewczyny, ktore bardzo to krepuje. Dlatego zaproponowalam dekold w lodke, taki lekko polokragly, nie wiem czy @karolinamika dobrze czulaby sie w takich przepastnych, bo jak widze - wybiera skromniejsze rozwiazania w tej okolicy.
    Podziękowali 1Joannna
  • Dekolt to serek, litera v i kopertowy są majlepsze. Ta malinowa to moze za mała. Nie bylo 38 przymierzylam 36. A paprotkowa 38. A wedlug rozmiarow na stronie to mi wychodzilo 42 i dlatego nie zamowilam tej rozkloszowanej czerwonej z qiosque linkowanej przez kogos parę stron wcześniej. Dlaczego w tych sklepach nic nie ma, a jeszcze jak pójdzie taki łoś jak ja to juz w ogóle...
  • @karolinamika, przy ładnym biuście i nie za szerokich biodrach to można poszaleć z krojem. A trochę dekoltu i jaśniejszy kolor przy Twoich ciemnych włosach zrobiłyby dobrze.
    Może coś w tym stylu:
    http://www.orsay.com/pl-pl/dopasowana-sukienka-z-kaskadami-46707497.html
    ?
  • Łódka nigdy w życiu bo powiększa bardzo. A głębokie czasem noszę, nie mam z tym problemu. Właściwie poszłam sprawdzic jak to u nich z tymi rozmiarami jest, ale oczywiście tych z Internetu nie było i tak pośpiesznie szukałam, właśnie rozkloszowanej poszukuję a w tych trochę cena mnie skusiła. A w paprotkowej podoba mi się jak sie układa, ale ten wzór chyba niezbyt jednak wyglada na 20 lat wiecej
  • Układa się dobrze, ale trochę taka nudna...
  • Bagata powiedział(a):
    @karolinamika, przy ładnym biuście i nie za szerokich biodrach to można poszaleć z krojem. A trochę dekoltu i jaśniejszy kolor przy Twoich ciemnych włosach zrobiłyby dobrze.
    Może coś w tym stylu:
    http://www.orsay.com/pl-pl/dopasowana-sukienka-z-kaskadami-46707497.html
    ?
    Sliczna! Taka wdzieczna, delikatna, b.ladny kolor.
  • Piękna. Muszę nawiedzic orsay. Jutro będę w W-wie może sie uda. Kolor nie mój. Przymierzalam niedawno bo b mi sie podobal i bardzo blado do mojej cery to zupełnie nie pasuje. Niebo a ziemia np ten pudrowy i czerwony. Podobno mi najlepiej w nasyconych ciepłych kolorach, ewentualnie barwy ziemi.
  • Ta z bonprix ładna. Nawet przesyłają mi katalog. Tylko nie wiem jak jakość u nich? Poliester i elastan...
  • karolinamika miej na uwadze, że już niedługo będzie więcej słońca i pewnie się opalisz. Ja w tamtym roku kupiłam sobie jaśniutko szarą sukienkę wiosną i nie byłam zachwycona, a latem okazało się że wyglądała bardzo twarzowo. 
  • No, ładna, ale przy Twoim biuście ten bandaż na skos będzie wyglądał niebałdzo. 
    I tył ma zdecydowanie brzydki.
    Z tych wyżej: najlepszy krój ma ta w liście. Ta koronkowa, jakby wyciąć ten kołnierzyk i skrócić rękawy byłaby ok, a ta bordowa jest o rozmiar za mała. 
    Podziękowali 2Skatarzyna uJa
  • edytowano kwiecień 2018
    @karolinamika ;a cos takiego ? różowa z sukienka z fajnym dekoltem 

    nie wiem jak wkleić z telefonu. Sukienka z Zalando . 
  • edytowano kwiecień 2018
    Parę fajnych sukienek widziałam na very voga. Ale nie wiem jak jakość i zwrot bo nigdy u nich nie kupowałam.
  • edytowano kwiecień 2018
    Da sie z telefonu wkleić zdjecie?
  • Dalo sie :) Zuch dziewczynka! :)
  • @Rejczel jak wkleic zdjecie zeby bylo widac???

  • Zeby wkleic zdjecie skompresowane przez zmniejszacz potrzebujesz miec je u siebie w galerii, na telefonie. Wszystko zrobilas dobrze @Quintana tylko wydaje mi sie, ze to zdjecie( rozowa sukienka) juz na starcie mialo bardzo maly format a zmniejszacz jeszcze dodatkowo zrobil z niego ociupinkę :)
    Nie potrzeba jednak zapisywac zdjec u siebie w telefonie, bo mozesz je po prostu wkleic prosto ze strony, bez przepuszczania przez zmniejszacz.
    Ja to robie tak, ze przytrzymuje dluzej zdjecie i wybieram opcje: otworz w nowej karcie. Nastepnie wchodze w te nowa karte, klikam na link strony, podswietlam go, kopiuje i wklejam na forum wybierajac w pasku narzedzi nad okienkiem dialogowym ten czarny symbol kartki z zagietym rozkiem. Wklejam link i na koncu daje spacje. Tak to hula :)
  • edytowano kwiecień 2018
     


    Ta środkowa fajna na kobitki z wielkim biustem . 
    Podziękowali 1Rejczel
  • @Rejczel, jestes wielka . Ta spacja to był moj problem .... jak nacisnęłam spacja.... to zadziałało !!!!!
  • @Quintana besos!!! Bede matką chrzestną tego sukcesu! :)
    Podziękowali 1Quintana
  • edytowano kwiecień 2018
    ale ze zmniejszacza to juz nie ma szans . Chciałam z galerii zdjęć wyslac tzn z aparatu z telefonu . Ani rusz
  • Naucze Cie i tego, tak jak i mnie nauczono. Ale teraz mam juz 6 % baterii wiec ide sie podpiac pod ace piorun dece B)
    Podziękowali 1Quintana

  • Ta też Ok dla busiastych
  • Ta wlasnie nie
    dla biusciastych. Marszczenia na biuście powiększają!
  • Szukałam dziś sukienek. Kilka fajnych widziałam, ale wygladałam w nich paskudnie.  Dopóki nie przestanę karmić będę tak wygladać - zmieniają się proporcje zupełnie. Coś, co pasowało - nie pasuje.  Jak żyć?

    Utwierdziłam się w przekonaniu, że nie wolno mi kupić niczego, zanim najpierw nie przymierzę. A wczoraj chciałam kliknąć.  
    Udało Wam się kiedyś kupić idealnie leżący ciuch w internecie?

    Chyba, że to wina wieku. To też możliwe, że po 40 już nic nie pasuje.

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.