Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

wątek sukienkowy

14748505253140

Komentarz

  • Jak ktoś chce sobie odjąć kilka lat, to polecam tę, bardzo udana:
    http://www.orsay.com/pl-pl/rozkloszowana-sukienka-z-haftem-410143548000.html
  • A ja ostatnio nabyłam taką:
    http://www.orsay.com/pl-pl/rozkloszowana-sukienka-w-kwiaty-471281001000.html

    Sukienka sama w sobie bardzo mi się podoba- jest taka wiosenna. Choc szczerze powiedziawszy mam oporu przed tymi wzorami kwiatowymi. W Orsay dominują kwiaty.
    Podziękowali 1Quintana
  • edytowano maj 2018
    Mam te druga. Bardzo ladna I kobieca, tylko dosc mnacy materiał i jest raczej biała niż beżowa. Przy malych dzieciach masakra  :#
  • A bywacie w butikach Vissavi? Mnie się udało kupić tam dwie super sukienki w modelu petite (generalnie wydaje mi się, że mają ofertę dla niskich pań). Ceny nie najniższe, ale póki co materiały nienagannie trzymają krój i jakość.
     
  • edytowano maj 2018
    @Quintana, jak sukienka po komunii ?
  • Ojejuju powiedział(a):
    Orsay ma śliczne sukienki, niestety krótkie. 
    Własnie orsay dla mnie ok.


  • Niewiele... ;) 160
  • Ola, możesz przypomnieć swoja ?
  • Małgorzata32 powiedział(a):
    Ojejuju powiedział(a):
    Orsay ma śliczne sukienki, niestety krótkie. 
    Własnie orsay dla mnie ok.




    Dla mnie też krotkie (175cm), a juz od lat mi się podobają. Bluzki tez maja ładne. Takie kobiece te ubrania są. Śliczne 
    Podziękowali 2Małgorzata32 Rejczel
  • Mi tez sie podobają. Jeno mam wrazenue, ze bardziej dla młodych.
    Zaryzykowalam z tą kwiatową kiecką bo bardzo mi sie podobala u jednej znajomej.
    Jeszcze nie mialam okazji zalozyc swojej, bo od kilku dni pada.

    Kiedys sporo kupowałam w orsay...
    Ale wiadomo...kiedys byłam młoda.
  • Właśnie jakosc dosyc trzymają, mam kilka bluzek i nadak wszystko z nimi ok. 
    Podziękowali 2Małgorzata32 Rejczel
  • Jakiej sukienki szukać na chrzest, żeby ukryła to co trzeba póki nie wrócę do swojej wagi? I jeszcze żeby można było karmić. 
    Czego nie złożę to wygląda to źle :/ 
    A może lepiej bluzka i spódnica? 

  • Tez nie mam w okolicy :(
    A wysylkowo ciezko mi cokolwiek kipic, bo mam nietypową figurę.
    Ale oststnio mam duzy kryzys sukienkowy (jakos mi sie pokurczyły czy co? ;) ) wiec musze sie do zakupow zebrac.

    Z sieciówek w najblizszej okolicy C&A i H&M
  • @Yucami a miałaś może od nich jakąś sukienkę? Trochę się obawiam, że na żywo te sukienki nie są zbyt eleganckie ze względu na ten rozciągliwy materiał, to jakiś rodzaj dresówki?
    Na modelkach wyglądają fajnie. 
  • edytowano maj 2018
    Zajrzyj do promodu, @hope
    Kupiłam tam taka zwyczajną granatowa z krótkim rękawem.  Jest świetna.  Można ją zrobić na codzienną i elegancką.  Dobry skład. Nie potrafię tylko wkleić linka z komórki. 
    Podziękowali 1Hope
  • @Hope, wg mnie granat to jest idealny kolor na Chrzest dziecka. 
    2 miesiące po porodzie dziecko było ochrzczone i mialam na sobie granatowa sukienkę z rękawem 3/4 i za kolano, z Carry.
    Niestety, nie do karmienia, bo zakonczona pod szyję. 
    Maly godzinę wytrzymał. 

    Poza mną jeszcze dwie kobiety miały granatowe sukienki. 


    Podziękowali 1Hope
  • W ciemnych kolorach by mi było pewnie najlepiej. A marzyła mi się jakaś jasna sukienka bo będziemy mieć też rocznicę ślubu. No ale wiadomo, jasne kolory nie wyszczuplają. Poszukam w Promod :)
  • @Hope, mi tez do konca nie pasowalo. Ale to byl kwiecien, chłodno bylo, jeszcze musialam taka kurtke w kroju jak marynarka ubrac.

    Nadrobilam butami, fakt byly tez granatowe ;) ale wysokie, więc czulam się w calym zestawie naprawdę świetnie!  


    Podziękowali 1Hope
  • @Hope ja na chrzciny na 8 tyg.mialam spódnice ołówkowa i do tego sweterek z paskiem tak że fałdka była nad pępkiem. Ładnie ukryło to pociazowy brzuszek. Także ja bym obstawiała jakas ładną spódnice ołówkowa lub rozkloszowana i do tego ładną bluzkę z lejącego materiału do środka lub na wierzch ale z paskiem.
    Podziękowali 1Hope
  • normalnie czlowiek przeglada sobie pinteresta szukajac inspiracji a tu takie kwiatki  :s
  • W takich podbramkowych sytuacjach sprawdza sie suchy szampon. Popsykasz pare razy na wlosy, potem wyszczotkujesz ladnie i zaczyna to wygladac :)
    Podziękowali 1madzikg
  • Jak widmo wyglądają.
  • Ta pani umie się odnaleźć w "świecie przyszłości" ;) (choć bez zasłaniania twarzy): Znalezione obrazy dla zapytania sheikha mozah
    Podziękowali 1Katia
  • Nie pokazana sie nie liczy :p
    Podziękowali 2MAFJa Cart
  • Więcej: nie pokazana faktycznie (virtually) nie istnieje. To tylko taka fikcja z reala ;)
  • No wlasnie, nie wazne ze zakardowa i bladorozowa B)
  • edytowano maj 2018
    Zazdroszcze Ci talentu krawieckiego, bo ja szyje recznie fantastyczne stroje nadajace sie wylacznie na przedstawienia i bale przebierancow w przedszkolu:p
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.