Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

wątek sukienkowy

14950525455140

Komentarz

  • Pokaż przykład annabe
    Chętnie spojrzę:)
  • Znalazłam 2 super sukienki po 59 zł w hm zwykle ale rzeczywiście obszerne
  • Ja lubię takie basic na codzień. Wyglądają dobrze i z brzuchem i bez.
  • A ostatnio ściągnęłam trend po koleżance i powiem szczerze ze bardzo mi się spodobał- nosze wszystkie spódnice które miałam na gumce- tylko zakładam je nad brzuchem. Wpasana koszulka i jest super. Fajnie wyglada spódnica na tym brzuchu :)
    Podziękowali 1Agnieszka82
  • Ja wole raczej takie przylegajace do figury, bo w innych wygladam jak krokodyl Dundee i nie takie na cienkich szeleczkach, bo sie wyglada jak w koszulce do spania.
  • Jak sie jest wysoką i szczuplą to nawet w ciąży sie dobrze wygląda.


  • A jak sie jest małym szczęściem to trzeba troche poczarowac :)
  • Rejczel powiedział(a):
    Wolalabys cos strojniejszego, elegantszego? A jakby tak bizuterią trochę podrasować? No nie wiem, nie chce na sile Ci wpierac ale jak na moj gust naprawde ladnie wygladasz w tej sukience i tylko bym wyzszy obcas dala i eleganckie, piekne kolczyki i cos na szyje :)


    @Rejczel wolałabym coś wytworniejszego ;)

     Te sukienke lubie ( nadal bez przekonia czy pasuje do mojej sylwetki, wieku, urody), bo jest z bawełny i tak eiosennie mi się kojarzy.
    Ale wesele? Chyba jednak nie.
    Zreszta do tych kwiatów to z biżuterią nie zaszaleję. Butów tez oczywiście nie mam.
    Oczywiscie kiecke musze mierzyc. A bede miec mało czasu na konfrontację w realu, dlatego chcialabym wczesniej cos w necie popodglądac.
    Moja J. slysząc moje obawy co do pokazania moich nóg stwierdziła : najwyzej pójdziesz w garniturze : D
  • annabe powiedział(a):
    A ostatnio ściągnęłam trend po koleżance i powiem szczerze ze bardzo mi się spodobał- nosze wszystkie spódnice które miałam na gumce- tylko zakładam je nad brzuchem. Wpasana koszulka i jest super. Fajnie wyglada spódnica na tym brzuchu :)
    tak, super to wygląda! Moja siostra ze wsp bardzo fajnie tak wyglądała na Pasche - czarna bluzeczka i do tego ta tiulowa spodnica na gumce chyba z h&m. Bomba!
  • @Małgorzata32 a taka, z Orsay'a?
    Podziękowali 1Małgorzata32
  • Albo taka, tez Orsay.
    Podziękowali 2Małgorzata32 Quintana
  • @Agnieszka82 tez mam taką i nosze do tshirtow. 

    A muszę powiedzieć ze zrobiłam na imprezie po święceniach furorę w tej kiecce z Asos, z cekinami i tiulem. Było wielkie wow jak weszłam na sale.. aż mi głupio było.. obce kobitki podchodziły i zachwalały... nie spodziewałam się ze ona aż taka imponująca będzie  :p
    Podziękowali 3kluska Agnieszka82 Cart
  • @annabe ta sukienka z Asos jest naprawde piekna! Wyglądałaś na pewno olśniewająco! Ta sukienka mi się po nocach śniła i jak mi przyszlo cos sobie eleganckiego na Pasche kupic ciazowego to nic mi się nie podobało, szukalam w necie choc podobnej do Twojej - no ale w końcu kupiłam cokolwiek w co się miescilam będąc wtedy w 8mc. A buty jakie w końcu do niej zalozylas?
  • A te spodnice to nie wyglądają nie teges? Przecież sporo przodu idzie do góry?  Ja mam spodnixe długą od uJa, ale z racji brzucha jakoś czeka na później 
  • @aga---p ;

    Polecam Ci sklep asos. Kupowałam ostatnio 2 razy i zwracałam - prosto i za darmo zarówno dostawa jak i zwrot. 
    Sukienki są fajnie skrojone i dobre jakościowo. A w promocji można kupić taniej niż w niejednym naszym sklepie stacjonarnym. 

    http://m.asos.com/search/maternity dress?currentpricerange=5-230&page=1&q=maternity dress&sort=priceasc


  • O ja piernicze!! @kika0 no i po co tego linka do asosa dalas ja sie pytam? :) tyle super fajnych sukienek, o raju!
    Podziękowali 1kika0
  • Kika0
    Piękne dziękuję!

    A jak tam z rozmiarami?
    Ja jestem teraz takie 42/44
    Podziękowali 1kika0
  • Ja zamawiałam 42. Zamów 42 i 44 jak cos to zwrócisz. Pakujesz i na pocztę zanosisz. Naprawdę prosta sprawa.
    Jeżeli nie ma rozmiaru to warto patrzeć co jakiś czas bo np. leży w czyimś koszyku i jest wtedy chwilowo niedostępna.
  • Byłam szukać sukienki, nic nie kupiłam załamałam się i wróciłam ... :( 
  • Nie martw sie @Hope,  dobrze zrobilas, jak nic nie rzucilo Ci sie w oko lub nie pasowalo to nie ma co na sile kupowac. Jeszcze trafisz na kiecke marzen, cierpliwosci :)
  • Ale ja mam tydzień!  :'(
  • Bylas w galerii czy w jakims jednym sklepie?
  • W galerii, obeszłam wszystkie sklepy, no żal. 
  • A jakiej sukienki szukasz @Hope?
  • edytowano czerwiec 2018
    Na Chrzest, do karmienia, zakrywającą brzuch, dla niskiej osoby. Wchodzę w rozmiar xs, ale figura wygląda koszmarnie. Jak wynajduję coś nieobcisłego to wyglądam jak w worku :P
  • edytowano czerwiec 2018
    No to szkoda, bo akurat mam jedną sukienkę na wydaniu, ale nie do karmienia
  • Chyba spróbuję zamówić te z milk and love, ale jak nie będą pasować to się chyba załamię. Kolory mi pasują takie jakich nie chce akurat, no to się wygadałam nie w tym wątku co trzeba ;)
  • @Hope, a do happymum zaglądałaś (miałam trzy sukienki od nich - jedną ciążową, dwie do karmienia na imprezy. Byłam zadowolona)?

    Ja mam metodę taką, że zamawiam z założenia ze dwa modele i dwie rozmiarówki tych modeli, jeśli firmy i jej rozmiarów dobrze nie znam. Później odsyłam najtańszym kurierem (serwis tuwysyłam mi póki co wychodzi od jakiegoś czasu najtańszy). Z dwojga złego (nie przepadam za chodzeniem po sklepach) wolę na spokojnie w domu pomierzyć. Choć fakt, gotówka zamrożona.

    Ja zachowawczo bym brała na przykład coś takiego:
      
    https://www.happymum.pl/sklep3/d935,do_karmienia_sukienki,0-bella_dress.html

    https://www.happymum.pl/sklep3/d881b,do_karmienia_sukienki,0-icy_moon_beige_dress.html

    https://www.happymum.pl/sklep3/d760b,do_karmienia_sukienki,0-magic_black_dress.html
    Podziękowali 1Hope
  • Mój mąż to już prawie tradycyjnie pyta rano: a dziś to jakiś kurier będzie ;)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.