Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

wątek sukienkowy

14849515354140

Komentarz

  • A ja chcę sprzedać moje 2 sukienki z Komunii. Już sa za małe a co będzie potem...z Bonprix jakby ktoś był chętny to zapraszam. 42 i mniejsze 44:) mogę linki podesłać
  • jukaa powiedział(a):
    nie martw się, ja ręcznie szyję tylko guziki a i to słabo.
    mamy za to w cholerę innych talentów, nie?  :p
    No ba!  B)
  • Obydwie raz założone
  • aga---p powiedział(a):

    Zapytam przy okazji -rozmiary takie jak powinny byc, czy zawyzone/zanizone ma Bonprix?
  • Ta pierwsza 42 ta drugą 44 prawdziwe:)
    Podziękowali 1mamaw
  • Agnicha za pol ceny:)
    Daj znać na priva czy chcesz?
  • Kropki tez mnie urzekły. Ale za duża :(
  • @Malgorzata32 to Ty jestes za chuda  ;)
  • Jasne:) 
    Może być jutro?
  • Obejrzałam ostatnio "fajne stylówki" , jak to mówią moje dzieci - trzeba w wyszukiwarkę wpisać bon pon
    wiem,że nie każdemu ten styl  ubierania się podoba 
    ale wg mnie brawo dla tych państwa  

    @Malgorzata - co ty na to?
  • Jak dla mnie trochę są za bardzo dopasowani do siebie. Wyglądają jak bliźniaki, co w połączeniu z ich wiekiem daje śmieszny efekt. 
  • nie znam się na tym , ale to chyba tak specjalnie 

    ja generalnie lubię pomysł w ubraniu i zadbanie
  • Elunia powiedział(a):
    Codziennie konsultują w co się ubiorą :D

    Fajnie, mają temat do rozmów.

    Eeee, maja zestawy na polce z nazwa dnia tygodnia  ;)
  • Zerknelam na ten bon pon. Sympatyczna para ;) Generalnie to troche monotonia -u tej pani widze glownie sukienke w babcinym stylu, rozpinany kardigan i trencz, stale te same fasony. 

    Co mi sie podoba to wlasnie pewna konsekwencja w kolorystyce. Widze, ze trzymaja sie blisko zdecydowanych, szlachetnych barw: czerwien, granat, czern, biel, szarosci, bez. Jako wisienka na torcie pojawia sie gdzieniegdzie kolor szmaragdowy. Nie lubuja sie w pastelach i wybieraja raczej spokojne desenie: drobna kratka, prążek, male groszki. Bez arabesek, esow floresow i udziwnien. Po prostu klasyka, czysta forma. Jest to spójne.
    Kiedy sie ma tak skomponowana szafe to latwiej dobierac co rano ubranie, bo prawie wszystko do wszystkiego pasuje.
  • Wanda, a ktory model? Moje wszystkie noszone ponad rok i dzialaja. 
  • Szukam sukienki na wesele.
    I zupełnie nie mam wizji.
    A ostatnio ze wzgledu na nogi pomyślałam o dlugości maxi. Tyle, ze nie wiem czy to dobry pomysł.
    Wesele w połowie lipca.

    Moze cos podpowiecie, zalinkujecie?
  • Eee, do lipca to bedziesz z powrotem miala nogi jak laleczka wiec celuj w dlugosc w kolanko. Ta w te kwiaty(na zamku) jest bardzo ladna i mysle, ze na wesele by sie nadawala jak najbardziej, bo i dlugosc odpowiednia i kolorek jasny, ladny desen. Szpilki do tego zalozysz i dżaga, ze mozg maly :)
  • A ja się wyżalę, że sukienki hm ciążowe podrożały niestety..:(
  • Za te ciazowe ciuchy to juz sami nie wiedza ile wołać. Tydzien temu bylam akurat w h&m i za takie zwykle podkoszulki na szelkach( ja na to mowie podkoszulek kombajnisty ;))  79 zl czy cos w tym stylu( za dwie sztuki chyba). Jeszcze na glowe nie upadlam.
  • Sukienki oo 99.90 zł...
    Nie wydaje mi się żeby to tyle warte było..
    Niestety mi się bardzo ten ich krój podoba. No cóż trzeba sobie darować.
  • A to jak Ci sie tak podoba to jedna sobie kup, co tam ;) W czyms trzeba chodzic i nie straszyc ludzi :)
    Podziękowali 2aga---p ewaklara
  • Rejczel powiedział(a):
    Eee, do lipca to bedziesz z powrotem miala nogi jak laleczka wiec celuj w dlugosc w kolanko. Ta w te kwiaty(na zamku) jest bardzo ladna i mysle, ze na wesele by sie nadawala jak najbardziej, bo i dlugosc odpowiednia i kolorek jasny, ladny desen. Szpilki do tego zalozysz i dżaga, ze mozg maly :)
    Czy ja wiem...?
    Jakoś nie mam przekonania.
  • Wolalabys cos strojniejszego, elegantszego? A jakby tak bizuterią trochę podrasować? No nie wiem, nie chce na sile Ci wpierac ale jak na moj gust naprawde ladnie wygladasz w tej sukience i tylko bym wyzszy obcas dala i eleganckie, piekne kolczyki i cos na szyje :)


  • Podkoszulek kombajnisty u nas nazywa się podkoszulkiem do bicia żony.  B)
  • A taak, żonobijka, tez uzywamy ale to do męskich fasonow ;)
  • No kupię se kupię...:)
    A co:)
    I w truskawkowe będę lśnić:)
    Podziękowali 1Rejczel
  • I tu jest clue Wanda, suszarka po jednym suszeniu potrafi zniszczyć.. 

    @aga---p ja sobie w hm zawsze kupuje zwykle- nie ciążowe, są tańsze i większy wybór- fasony takie ze na brzuch pasują świetnie.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.