Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

wątek sukienkowy

16566687071140

Komentarz

  • No ja widzę jednak różnicę pomiędzy małymi dziećmi animowanymi przez własnych rodziców/ogarnianymi przez rodziców a dziećmi, które mają stać się "gwiazdami" wesela, wobec których pozostali goscie mają też się głupio uśmiechać i wybuchać perlistym śmiechem na każdą bzdurę i głupotę, jak rodzice/zakochani dziadkowie "gwiazdora".
    Zgoda, dzieci są częścią rodziny , ale nie powinny np w takich ważnych dla młodych chwilach absorbować rodziców,  z których niewiele towarzyskiego pożytku- jeśli ciągle animują swoje pociechy.
    I o ile ukochany siostrzeniec/bratanek/chrześniak jednego (albo  dwojga młodych) będzie  mile widziany/bez którego młodzi nie wyobrażają sobie uroczystości to już  wnuczek kuzynki matki/ojca młodych, o którego istnieniu młodzi mają mgliste pojęcie -już chyba niekoniecznie
    Podziękowali 2Berenika Katia
  • edytowano sierpień 2018
    Dobra, a co z sukienkami?

    Na wesele?

    Idę dziś przymierzyć.

    W internecie widziałam taką:


  • I nie wiem, w którym kierunku iść.

    Jakieś rady?
  • Kolor wybrałabym inny.

    Mocniejszy własnie, 

    No, wesele jest w Anglii. Kapelusz lub fascynator obowiązkowy.
    Podziękowali 2andora Joanna36
  • Południowa Anglia, wrzesień.
  • By the way, mówi się, że na Zachodzie konkubinat i rozpusta na porządku dziennym, a jednak śluby w kościołach i tradycyjne wesela się odbywają.
  • Drugi fason fajny, kolor ciemniejszy i bedziesz elegancko wyglądać.
    Podziękowali 1Berenika
  • Drugi , taki bardziej angielski
  • Ta pierwsza ladna ale dla mlodych dziewczyn, dla starszych nawet do tańców sie nie nadaje. (wg mnie;)
  • @Berenika, a tak przy okazji: jak wyglądają śluby i wesela w UK?
    Pytam, bo znając zwyczaje polskie i hiszpańskie i wiedząc, jak bardzo się różnią, ciekawa jestem tych brytyjskich :)
  • Druga mi sie ogólnie podoba, łącznie z kolorem, a zakryte ramiona są eleganckie bardziej. 
  • Wg mnie najbardziej eleganckie są rękawy 3/4. Pogoda angielska sprzyja takiej długości.
  • edytowano sierpień 2018
    @Cart&;Pud 

    Będę po raz pierwszy, to się dowiem.

    Tymczasem wiem, że strój obowiązuje mniej więcej taki, jaki nosi rodzina królewska podczas oficjalnych okazji. Kapelusz obowiązkowy. Te porady pani z poradnika przywoływanego powyżej są bardzo cenne.

    I wiem, że narzeczeni na uroczystość wybierali hymny i mi je przysłano, żebym się nauczyła.

    I wesele pod namiotami w ogrodzie. 


    Podziękowali 1Małgorzata32
  • Chyba zdecydowałam się na tą:




  • Hmm ja Cie widziałam z 5 lat temu ostatni raz ;) może mam słabą pamięć, ale wydaje mi się że to nie na Twoją figurę, ale co bedziemy tak teoretycznie rozważać, wkleisz foto w sukience to podysktujemy :)
  • Zgadza się, to słaby punkt planu ta figura. 

    Pracuję nad tym ;)

    Przy tej obstaje małżonek, mój poprzedni numer dwa nie przydał mu do gustu zdecydowanie.
  • a ta?
    Podziękowali 1asiao
  • ta ma fajną górę




  • o ta jest fajna
  • uJa powiedział(a):
    a ta?
    No ta też mi się podoba i rozważałam.

    Może rzeczywiście będzie lepsza.
  • Pozostałe mi nie leżą.

    Ja zresztą mam już prawie 50 lat i nie ma sensu ubierać się młodzieżowo.
  • i ta wersja dla odważnych :) z chudymi rękami
  • Berenika powiedział(a):
    Pozostałe mi nie leżą.

    Ja zresztą mam już prawie 50 lat i nie ma sensu ubierać się młodzieżowo.
    no a te rozkloszowane obie są młodzieżowe niestety ;/ i na rozmiar 36 góra 38

    @jukaa pokaż twoją tą z perełkami, albo tą czerwoną :)
  • edytowano sierpień 2018
    Mało elegancka. Gołe ramiona, odsłonięte kolana.

    Podziękowali 2Joannna Katia
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.