Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

wątek sukienkowy

16768707273140

Komentarz

  • W temacie sukienek- 
    Weszlam pierwszy raz na jakas strone reklamującą sie na fb/sponsorowane. 

    Jak myslicie -na ile wiarygodne są takie zklepy?? Ceny sukienek dla niemowlakow maja mega niskie a są takie piekne! Czy to raczej jakas sciema? Widac ze z zagranicy..

    https://parent-childs.com/sukienki-c-852_853_855/?page=3
  • edytowano sierpień 2018
    potrzebuję rady :) szukam sukienek do pracy (nie muszą być mocno "służbowe", mimo ze to korporacja to mamy dosyć duży luz) w rozmiarach 42-44. Koniecznie z fasonem ukrywającym brzuch i kolana. Muszę wymienić swoją garderobę bo i za ciasna się zrobiła :( i jest już mocno zużyta. W jakich sklepach warto się rozejrzeć i jaki fason byłby najkorzystniejszy?

    a może ktoś ma do sprzedania/oddania sukienki czy spódnice w tym rozmiarze?
  • @annabe- fajna stronka :)  jak dla mnie to taki "przesiany Aliexpresik", bo tam jak wiadomo można za nieduże pieniądze trafić coś całkiem-całkiem , ale też coś co nadaje się do wyrzucenia po pierwszym praniu. Generalnie zawsze żałuję gdy już się skuszę na Aliexpress, ale te ciuszki są takie ładne i niedrogie... :)
  • Żalujesz bo źle trafiasz i towar jest kiepskiej jakosci? Nigdy nie kupowalam na allie ale pare osob chwali sobie.
  • Sliczne sa te rzeczy @annabe,  te sukienusie, no przeslodkie. Ceny bardzo mi sie podobaja ale mialam wrazenie, ze ktos pomylil waluty i to sa ceny w dolcach albo w euro i az sprawdzilam...ale nie, dobrze, w zlotowkach ;) Patrzylam tez na chlopiece - niemalze wszystko mi sie podoba, masakra.
    Nie wiemy jednak jaka jest jakosc tych materialow, czy to bawelna a jesli tak to jaka. Nie da sie pomacac a ja bez macania nie biere ;)
  • @annabe- skusiłam się kilka razy na Aliexpress jeśli chodzi o dziecięce ubranka, ale potem żałowałam.O nie, właściwie są dwa wyjątki,ale o tym później.

    Negatywy za 
    -Carters- niby sklep firmowy,ale piżamki nie warte ceny, spodenki w pasie sztywne, polar inny niż w tych kupionych niby z USA
    - dresiki "no name" - szukałam takich "thicken", "winter" no więc w srodku był ten puszek, ale całość jakaś taka sztywna, nierozciągliwa, rękawy wąskie
    - płaszczyk przejściowy  dla córki w kolorze łososiowym, materiał baaaardzo sztuczny, a podszewka jaskrawo zielona i szara- kompletnie przypadkowa
    kilka przykładów jeszcze by się znalazło...

    A pozytywy za kombinezony puchowe dla dzieci, takie na "snowsuit, Russian winter, minus 30 degree".One mają uczciwą ilość puchu.W każdym razie porównując z taką Columbią to są grube.Wprawdzie w jednym zamek się zepsuł, ale wymiana nie taka znów droga, a widzę, że jeszcze z dwie zimy ponoszą.Nota bene zamek taki długi, idzie pod pupą aż do pleców i nie ma problemu jak dziecko chce siusiu.

    Drugi pozytyw za koszulkę dla córki z koniem.Kosztowała kilkanaście dolarów, ale jest świetna i niezniszczalna.

    H2305


  • Ale super ta koszulka z koniem ! Daj namiary 
  • a proszę bardzo, do wyboru do koloru :) 
    zaznaczam, że materiał jest sztuczny, taki śliski, ale latem fajnie się nosihttps://www.aliexpress.com/store/group/Horse-Design/2172064_513165749.html?spm=2114.12010608/itm2home-1.nav-list.32.568536451qHiqD


    Podziękowali 1Quintana
  • Sredni kurs dolara to 3,79 czyli za koszulke z koniem wyjdzie w przeliczeniu na zlotowki ok 68,22 zl, licze na okraglo, po 18 dolcow a one sa po 17,59. Wzory koszulek z koniem bardzo malownicze, piekne, owszem....
  • no trochę to jest, ale ona (średnia córka) kocha konie i nawet wybiera się do technikum ze specjalnością hodowcy koni, więc rozumiecie :)
  • edytowano sierpień 2018
    Spoko, konie budzą zachwyt chyba u kazdego. Bardzo ladne sa te koszulki. Kilka mi sie podoba ale chyba najbardziej ta ostatnia z prawej, z pierwszego rzędu od góry :)




  • Z alie to trzeba czytac recencje na grupach na fb. Ludzie kupują, ryzykuja a potem opisują dane rzeczy.
  • tylko jak nakupujecie tych koszulek z końmi...
    żeby potem nie było na mnie B)
  • Ja kupuję trochę na alli właśnie dla Anki. Głównie absurdalne, księżniczko we sukienki o których marzy każda dziewczynka. Nacielam sie może raz. Te sukienki które mamy były naprawdę dobre gatunkowo. Oczywiście te falbany i tiule to sztuczne ale przetrwały prania o noszenie na wielkie okazje i do zabawy w domu. Zamawiam też ubranka dla Barbie. Trochę gorszy gatunek niż orginalne z Mattel ale cena 1/15 oryginału.
  • @mader dawaj foto!
    Podziękowali 2In Spe blaekie
  • Oglądam ostatnio "Mad Men" i podziwiam kroje z lat '60. Kobiety naprawdę pięknie wyglądały w tych sukienkach!

    Ale jak się nie ma figury nastolatki, to żeby dobrze wyglądać w sukience, potrzeba:
    - dobrej bielizny typu pushup, obciskające gatki itp.
    - halki ze śliskiego materiału
    - świetnej tkaniny i kroju najlepiej szytego na miarę
    - szpilek :)

    No niestety, nie jest to wygodny strój. 

    Takie mam przemyślenia, że chcemy tu w tym wątku niemożliwego: sukienki, która ukryje fałdki i różne niedoskonałości, będzie niedroga, dostępna od ręki i super wygodna. Nie da rady, pani kochana, coś za coś. 
    Podziękowali 1Agnieszka88
  • mader powiedział(a):
    Jak nie ma jak sa, burki spełniają te wszystkie warunki  :p
    Zalezy jakie ;)
    https://www.corriere.it/moda/news/cards/dolce-gabbana-reggiseno-vista-velo-le-musulmane/fiori-dipinti.shtml
  • Lavard ma sukienki?
  • kolekcja ciekawa,ale kupić w sklepie on line można kupić tylko męskie, z tego , co widzę
  • Bardzo ładna 
  • A czy znacie jakieś sklepy, gdzie można dostać ładne sukienki maxi, ale z długim rękawem? Takie codzienne, nie na wesele, coś na zakupy czy plażę.
    Rękaw musi być przynajmniej 3/4... gdyby komuś coś wpadło w oko to poproszę link :)
  • Pytanie z serii czy wypada..  Otoz czy wypafa na popoludniowa uroczysta gale wreczenia nagrod obrac dluga sukienke do ziemi. Gala popoludniowa wiec teoretycznie dlugosc powinna btc w kolanko. Sukienka z dzianiny wiskozy w kolorze nasyconej zieleni gladka z ladnym duzym dekoltem. Bez rekawow ale tez ramiona normalne grube. Zdjec nie umiem wstawiac. Niestety.



  • @Dorota a nie bedzie Ci za goroco w tej dzianinie wiskozowej? Jak sobie pomysle o dzianinie do ziemii w taka pogode, jak dzis to juz mi cieplo. Nie widzialam wprawdzie zdjecia ale mam niejasne przeczucie, ze to moze byc nieco przyciezkawa kreacja na obecna aure.
  • Wypada! Na szyje naszyjnik z bursztynow;) i bedzie super. 
  • Nie, nie bedzie. Jest naturalna tkanina. Nie znosze wszelkich sztucznosci. Mam jeszcze do kolan asos kopertowa. Mam nadzieje ze zdaza sie wyprac  i wyschnac bo wlasnie przed chwila moja cora chwycila brudnymi raczkami. 
  • @Rejczel, no ale wiskoza jest fajna. Ja bym wolała sukienkę do ziemi z wiskozy niż nawet najkrótszą z poliestru
    Podziękowali 1Aniuszka
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.