Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

wątek sukienkowy

17071737576140

Komentarz

  • widziałam w monari super miękkie z zamszu w kolorze tej sukienki za 60 zł , po przecenie
  • I jak się zebrałam żeby coś napisać, to padło...
    No to będę tu czekać. Pisać, zdjęcia wklejać, komentować...
     I nie radzę komuś pisać, że mnie za dużo wszędzie...
    Podziękowali 1Skatarzyna

  • Wiem, że wątek sukienkowy.
    Ale takie coś ostatnio mi w oko wpadło... bardzo :blush: 
    Podziękowali 1hipolit
  • edytowano sierpień 2018
    Ale żem zmarzluch to coś by się pod szyję przydało. Myslałam o czymś takim: 

  • Lub takim 
  • I zapadła taka niezręczna cisza...  B)
  • Za dużo mnie na jednej stronie :smiley: 
    Trudno....
  • @mader zapomniałam o tamtym wątku, ale tutaj też może być mnie zadużo...
  • Plaszcz wełniany, z podwójnego materiału. Ponoć ma być ciepły  B)
  • @Elunia , on nawet nie jest biały tylko taki gołąbkowy, jesli wiesz co chcę powiedzieć... :wink: 
  • ja śledzę ten wątek, ale nie wyświetlają mi się nieprzeczytane więc przeoczyłam
    faktycznie, czas pomyśleć o cieplejszym przyodziewku...
    Podziękowali 1madzikg
  • Mnie też się nie wyświetla. :'(
    Podziękowali 3In Spe Skatarzyna Rien
  • Elegancki jest ten plaszczyk @madzikg. Rzucilam okiem na marke i wyszperalam, ze Patrizia Aryton to nasz polski Aryton, istniejacy nieprzerwanie na rynku od 1989 roku, tu ciekawy artykul: http://kobieta.gazeta.pl/follow/1,153346,18440552,patrizia-aryton-patrizia-pepe.html. ;
    Welniany plaszczyk przyda Ci sie i dobrze, aby byl klasycznie i w miare prosto skrojony, tak aby dlugo pozostal modny. Prochowce mozna zmieniac i co sezon a takie porzadne, welniane okrycia to juz raczej kupuje sie na lata.
    Jeszcze taki mi sie spodobal od Patrizi Aryton, mega prosty, wrecz surowy ale mozna by go uciekawic( podkręcić ;) ) dodatkami na glowe i na szyje.
    Podziękowali 1madzikg
  • Płaszczyk świetny! 
    Szal -ja- wybrałabym jednokolorowy ;) 
  • edytowano sierpień 2018
    Edit. 
  • edytowano sierpień 2018
    miałam kiedyś ciepły, jasny płaszcz ecru - mama mnie uszczęśliwiła

    nigdy więcej - nie na nasze drogi, nie na nasz klimat - szczytem było jak zostałam w centrum Warszawy od stóp do głów ochlapana pośniegowym burym błockiem
    Podziękowali 1kiwi
  • madzikg powiedział(a):
     I nie radzę komuś pisać, że mnie za dużo wszędzie...

    No i tego się trzymajmy!!!!
    Podziękowali 1sylwia1974
  • Och, jeśli chodzi o płaszcze, to mam takie marzenie, żeby kiedyś zamówić sobie płaszcz u Paliny Karnei (Corsetry&Romance na facebooku). Pięknie szyje, zresztą sukienki również - jeśli ktoś lubi styl retro :)



    Podziękowali 1Katia
  • Sprzedaję sukienkę do karmienia MILK&LOVE r. L
    https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/NQtp/
    jest tam też dużo innych bluzek, koszulek i sukienek do karmienia
    dla Was -20% od podanych cen
  • Rien powiedział(a):
    madzikg powiedział(a):
     I nie radzę komuś pisać, że mnie za dużo wszędzie...

    No i tego się trzymajmy!!!!
    Ej znam takich, których jest więcej ;) nie ma limitów w regulaminie, się nie przejmuj 
  • Wszystkie wielkie imprezy w tym roku mam już za sobą, trochę tego było. Dwa razy byłam w cekiniastej ciążowej ale ostatnio na ślub mamy założyłam sukienkę, którą dostałam od koleżanki, a której w sklepie bym nigdy sama nie wybrała  ;) I to błąd bo jest mega. Chwalę się ;-) 


  • @annabe - FANTASTYCZNIE wyglądasz!
    Podziękowali 1Wiol
  • Jaka piękna Mama z Ciebie!
  • Wlasnie próbuje cos dokupić na jesień i miła niespodzianka: zara i HM maja sporo sensownych sukienek midi w tym sezonie! 
    W ogole obserwuje trend w stronę midi, co bardzo mnie cieszy. Kiedys było tego mało, wszystko świecili tyłkami, teraz duuuzy wybór w zwykłych sieciówkach. 
  • Ja mam takie kolory, lubię te sukienki. Na szyję do nich coś kolorowego noszę.
  • Jej, śliwka to mój najukochańszy kolor! Nie uważam, żeby był trudny, wielu osobom bardzo do twarzy, jest taki nasycony ale jednocześnie nie zbyt kontrastowy. I stosowny do każdego wieku.
    No i chyba żartujecie z tym postarzaniem w przypadku takiego kroju i figury?!
    Podziękowali 1Zuzapola
  • Świetna sukienka i dobrze w niej wyglądasz, moim zdaniem zupełnie nie dla starszych pań tylko młodszych i zgrabnych.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.