Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Nie naga i nie ubrana

1151618202124

Komentarz

  • Ze tak doleje oliwy do ognia: Lepiej w t-shircie niż jakby miał np. założyć koszule z krótkim rękawem... ;)
  • No, to ja jednak wolę koszulę z krótkim rękawem niż tiszert.
  • Aga85 powiedział(a):
    beatak powiedział(a):
    Czyli była kobietą, która faceta traktowała jak uposledzonego.
    Nie, po prostu była z "poprzedniej epoki".
    Miała inne oczekiwania wobec mężczyzn i inne wobec kobiet. Dziś może nieaktualne 
    Alez teraz ludzie mysla tak samo.
  • kluska powiedział(a):
    Aga85 powiedział(a):
    beatak powiedział(a):
    Czyli była kobietą, która faceta traktowała jak uposledzonego.
    Nie, po prostu była z "poprzedniej epoki".
    Miała inne oczekiwania wobec mężczyzn i inne wobec kobiet. Dziś może nieaktualne 
    Alez teraz ludzie mysla tak samo.
    Niestety. Nikt tak zresztą nie dokopie kobiecie jak inna kobieta. 
    Podziękowali 2kasha hipolit
  • Koncept męskiej koszuli z krótkim rękawem jest dla mnie dość egzotyczny. Po co udawać, ze eleganckie jest cos, co nie ma w sobie krzty elegancji? Toż męskie przedramiona i łokcie maja w sobie mniej więcej tego rodzaju wdzięk, co kobiece kolana. Mogłabym się zgodzić, ze koszule z krótkim rękawem to ubiór odpowiedni dla chłopca Juz wole tiszert, niczego nie udajemy.
    Podziękowali 1Katia
  • @malagala - nie rażą mnie jakoś szczególnie męskie przedramiona. Podobnie, jak i kobiece. Koszula z krótkim rękawem nie jest może strojem szczególnie eleganckim, ale jednak, jak dla mnie, to lepiej wygląda niż tiszert.
    Nie wykluczam, że głosząc taki pogląd wychodzę na człowieka bez ogłady w kwestii stroju.
  • W bardzo upalne dni, których na szczęście ostatnie lata jest niewiele, pozwalamy sobie z mężem na odstępstwa w stroju do kościoła. Tzn ja nie zakładam rajstop do spódnicy/sukienki, on zakłada koszule z krótkim rękawem do eleganckich spodni. Może wychodzi misz masz, ale jeszcze takie ustępstwa wydają mi się niewielka wpadka.
    Tło za to jest porażające, zdarzały się dziewczynki w scholi z gołymi pepkami i w dżinsach biodrówkach lub ministanci w krótkich dresowych spodenkach. I były to na tle rodziców całkiem wyważone stroje...
    Podziękowali 1Katia
  • Jeszcze nie widziałam mężczyzny, ktory lepiej wyglądałby w koszuli z krótkim rękawem (mam tu na myśli koszulę, nie polo itp) niż nawet w tym tiszercie (mowie o zadbanej koszulce w pasującym kolorze). Tiszert jest nieelegancki itd. ale bardziej pasuje mężczyźnie niż chłopięcą koszula. W jakimś filmie ("Malena"???) był taki motyw, ze chłopcy dopiero od pewnego wieku mogli nosic spodnie z długą nogawką. To mi się kojarzy podobnie. A juz koszmarem jest dla mnie zakładanie koszuli z krótkim rękawem do garnituru... Jak założenie podkolanowek do sukienki midi
    Podziękowali 2antonina Felicyta
  • Niektóre koszule z krótkim rekawem lniane mają wąski rękawek i nie wyglądają wcale źle. Ale przeważnie to rzeczywiście średnio ładnie wygląda. Zawsze jest wyjście pośrednie w postaci koszulki polo.
    Podziękowali 1malagala
  • "Elegancka" koszula z krótkim rękawem, taka pod marynarkę jest niczym but w łowicka wycinankę,

    Podziękowali 3Natasza Felicyta malagala
  • W kwesti stylu i elegancji- podobno największym modowym faux pas jest noszenie cienkich rajstop do eleganckiej sukienki  :o
  • Lniana z rekawkiem udającym podwinięcie zapinane na guzik mi się podoba.
    Podziękowali 2Skatarzyna Milagro
  • Raczej chodziło o gołe nogi. Ale w sumie, może i wełniaki obleca :D
  • Aga85 powiedział(a):
    W kwesti stylu i elegancji- podobno największym modowym faux pas jest noszenie cienkich rajstop do eleganckiej sukienki  :o
    Znaczy się, do eleganckiej tylko pończochy? Czy chodzi o to, że skarpetki? Albo grube rajstopy? Bo "nie cienkie rajstopy" pozostawiają sporo pola na modową fantazję. Skoro te cienkie rajstopy są "największym modowym faux pas", to rozumiem, że skarpetki będą bardziej OK? ;)
    Podziękowali 3E.milia madzikg AgaMaria
  • Albo getry B)
  • Albo leginsy i getry. I nauszniki.
    Podziękowali 1Nika76
  • Czyli im dziwniej, tym modniej.
  • Aaaa takie dywagacje...komu to potrzebne...chodzcie predko, bo rosol stygnie :)
    Podziękowali 1AgaMaria
  • No, nie ja to wymyśliłam, że dziwniej jest modniej... Specjaliści tak sugerują:

    Podziękowali 3Joanna36 madzikg AgaMaria
  • No! I to jest modny facet! Ale by bylo wesolo, jakby panowie tak na codzien sie nosili. Do cyrku juz nie musielibysmy chodzic.
  • z tymi eleganckimi sukniami bez rajstop to podejrzewam ze chodzi o obuwie z odkrytym palcem. A rajstopy do sandałów to koszmar.
    Podziękowali 3Rejczel hipolit stephanos
  • Koszule z krotkim rekawem sa ok, to co naprawde robi wizualnie z doroslego chlopa malego chlopczyka sa skarpety naciagniete pod kolano  :D Dobrze ze wielu facetow jednak nosi stopki.
  • Te skarpety... To jest po prostu temat rzeka i to jakas dluuuga, Jangcy moze byc...
  • edytowano czerwiec 2017
    Aga85 powiedział(a):
    W kwestistylu i elegancji- podobno największym modowym faux pas jest noszenie cienkich rajstop do eleganckiej sukienki  :o
    Ale grube (w sensie 40 den) do eleganckiej sukienki,to również faux pas
    Idealnie się ten  temat w tytuł wątku wpisuje : nie naga i nie ubrana
    :mrgreen:
  • A sandały to niby takie eleganckie są? Mi się raczej kojarzą z letnimi wakacjami niż z elegancją.
  • sandały w wersji wieczorek do długiej sukni są uwazane za eleganckie. Również w wersji imprezowej. I tedy bez rajstop. W biznesie sandały odpadają.
    Podziękowali 1Katarzyna
  • Byłam przekonana, że to brak rajstop może być nie ok w oficjalnych sytuacjach, gdy pewnego dnia przeczytałam wypowiedź, bodajże Jacykowa, że rajstopy cieliste to obciach.
    Nie wiem jakie ma zdanie Pan ten w sprawie rajstop grubych, getrow czy pończoch, postaram się uzupełnić wiedzę w tym zakresie  :D
    Mnie osobiście nie przeszkadzają ani rajstopy, ani wycinanki, ba,  nawet skarpety do sandałów B)
  • Ale chyba nie masz tego pana na myśli???
     


    Wpisałam w google Jacykow, chcąc się dowiedzieć, kto to i wyskoczył mi tylko on - Tomasz Jacyków się nazywa podobno.


    No cóż... co się zobaczyło, to się nie odzobaczy ;)
    Podziękowali 1Agnieszka82
  • Na temat rajstop to zawsze słyszałam, że najbardziej eleganckie są cienkie cieliste.
    Podziękowali 2tymka Aniuszka
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.