Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Nie naga i nie ubrana

1181920212224»

Komentarz

  • yyyyy a ja wrócę na chwilę do plakaciuku Paniwiosny.
    Wolę tych towarzyszy w podwiniętych rękawach niż koszulach z krótkim rękawem.. dopiero wieśniacko by wyszli z tymi minami..
  • Bagata powiedział(a):
    A propos nagości. Dla mnie bardzo intymną częścią ciała są stopy. Dużo bardziej niż pachy czy uda. Krępuje mnie patrzenie na czyjeś gołe stopy w sandałach.
     
    Mało stóp jest naprawdę ładnych, bez platfusa, haluksów, zrogowaceń, zbyt krótkich palców. Dziwię się, że ludzie tak chętnie je pokazują.
    Biale skarpety maskuja to
  • Bagata powiedział(a):
    A propos nagości. Dla mnie bardzo intymną częścią ciała są stopy. Dużo bardziej niż pachy czy uda. Krępuje mnie patrzenie na czyjeś gołe stopy w sandałach.
     
    Mało stóp jest naprawdę ładnych, bez platfusa, haluksów, zrogowaceń, zbyt krótkich palców. Dziwię się, że ludzie tak chętnie je pokazują.
    Biale skarpety maskuja to
    Podziękowali 1mamababcia
  • katarzynamarta powiedział(a):
    Suchar
    Czas na wode
    Podziękowali 1mamababcia
  • Mam takie obserwacje po przejrzeniu kilku sklepów, ze w tym roku modne są takie dziwne stroje kąpielowe, niby jednoczęściowe ale z jakimiś wycięciami na brzuchu lub po bokach, albo niby bikini ale góra i dol połączone szerokim pasem - jak tu się opalic? Nie podobają mi się te trendy.
    to tak w myśl ani naga ani ubrana ;)
    watek jest dluuugi a ktoś ostatnio narzekał na forum na nudę ;)  

  • Znowu jakis stary kotlet chcesz odsmazac Paprotka? :) Burza idzie a Ty o opalaniu gadasz. Wielkie niezdążenie :p


  • Przeczytałam zachętę do odkopywania starych wątków  :p
  • Asz Ty.... B)
  • Kazda facetka z ladną lub chociaz jakotaką( jejuuu jak to sie pisze) figurą woli ubrac bikini, zeby sie ladnie opalic a jak ma po bokach troche tego i owego - to wybierze albo jednoczesciowy albo tankini albo bikini + chuste pareo. No bo tak logicznie: wyciecia maja ukazywac zgrabna talie a nie boczki Pimpka Sadełko, ktore kazda przytomna na umysle pani chce raczej zamaskowac. 

  • Mi brakuje strojów z wysokimi majtkami co by tam.moc schować brzuch.
    Te powycinane też mi się nie podobaja 
    Podziękowali 1Bagata
  • Najlepsze i tak są teraz takie, gdzie Paniom widać całe pośladki, nie chodzi o stringi..
    Haha 
  • Najlepsze są sukienki kąpielowe.
    Podziękowali 1E.milia
  • Ja bardzo lubię jrdnoczesciowe. Na poczatku kupilam taki gdy po pierwszej ciazy zostal mi brzuch caly w rozstepach a teraz innego nie zaloze, w bikini czuje sie prawie nago..
    Podziękowali 2szczurzysko Joannna
  • Mój jest ok. Dwie warstwy, ale rozdzielone, więc schnie dłużej niż normalnie, ale na słońcu.
    Podziękowali 1E.milia
  • Nie mieszcze sie w swoj najnowszy jednoczesciowy Zara - kostium i dlatego uszczesliwialam wszystkich swoim widokiem w bikini. A co sie bede patyczkowac ;)
  • Widok tragicznych figur w bikini to dla mnie koszmar jest tyle ładnych tankini a i tak bikini króluje niestety......
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.