Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Nie naga i nie ubrana

1121315171824

Komentarz

  • A co z nogami bez  z czy strzyzeniem
  • Dla pan.Jaki sie Szanowne Panie w tym temacie  odnosza.
    Panowie to krzak musi byc
  • edytowano czerwiec 2017
    Zastanowiłam się czemu mnie interesuje jak reagują osoby na mój strój, skoro dużo osób ma to w nosie, co inni sądzą na temat ich stroju. Wydawało mi się, że gdybym ubrała się tak, że jakaś część mężów znajomych babek zaczęłaby wykazywać zainteresowanie moją osobą to ich żonom byłoby przykro i może by mniej mnie lubiły. Ale skoro piszecie, żeby się nie przejmować to ok, nie jestem biegła w tych wszystkich niuansach, może rzeczywiście nie ma to wpływu na relacje z innymi. Nie ma innych ciekawych tematów aktualnie na orgu więc sobie dyskutuję na ten, nie jest to jakiś mój życiowy problem co kto myśli itp.
    Podziękowali 1Katia
  • @Odrobinka , odnoszę się do wypowiedzi J2017.
    Podziękowali 1Odrobinka
  • edytowano czerwiec 2017
    @tryk juz drugi raz o to golenie nog pytasz ;) Jak lubisz taka wlochata dziewczyne to jej to powiedz, bo szczerze mowiac dawno nie widzialam takich " nieoskrobanych" nog na ulicy. Kobieta zadbana w moim poczuciu ma wydepilowane gladziutko nogi.
  • Joanna36 powiedział(a):
    Zastanowiłam się czemu mnie interesuje jak reagują osoby na mój strój, skoro dużo osób ma to w nosie, co inni sądzą na temat ich stroju. Wydawało mi się, że gdybym ubrała się tak, że jakaś część mężów znajomych babek zaczęłaby wykazywać zainteresowanie moją osobą to ich żonom byłoby przykro i może by mniej mnie lubiły. Ale skoro piszecie, żeby się nie przejmować to ok, nie jestem biegła w tych wszystkich niuansach, może rzeczywiście nie ma to wpływu na relacje z innymi. Nie ma innych ciekawych tematów aktualnie na orgu więc sobie dyskutuję na ten, nie jest to jakiś mój życiowy problem co kto myśli itp.
    Duzo tematow jest na luzne gaty.serwer idzie
  • edytowano czerwiec 2017
    No niestety tamten  wątek odpada - właśnie spaliłam urządzenie do robienia kawy i jestem rozeźlona, byłam pewna ,że sąsiedzi coś smażą, potem pomyślałam ze im się przypala..a potem że nie będzie kawusi ;(
  • Ale byc moze rowniez woda
  • Malgorzata powiedział(a):
    tryk powiedział(a):
    A co z nogami bez  z czy strzyzeniem
    Zależy czy baran czy owca  B)
    Pani w sukni
  • tryk powiedział(a):
    Malgorzata powiedział(a):
    tryk powiedział(a):
    A co z nogami bez  z czy strzyzeniem
    Zależy czy baran czy owca  B)
    Pani w sukni
    To zależy czy suknia mini czy maksi ;) :p
  • no i sie wydalo, kiedy kobieta ubiera maksi :D
    Podziękowali 1AgaMaria
  • Max bez czyli mniej
  • Nie bardzo podoba mi sie myslenie, ze kobieta powinna ubierac sie seksownie, w krotkie kiecki by nie przestac podobac sie mezowi i mowie to jako osoba ktorej nie przeszkadza mini u siebie i innych, bez kompleksow na punkcie figury. Ale co to za zwiazek gdy trzeba sie ciagle pilnowac by wygladac nie mniej atrakcyjnie niz kobiety mijane na ulicy? Bo maz zacznie sie ogladac, fantazjowac, zdradzac - taka reakcja lancuchowa? Uwazam ze trafnie napisala chyba Malgorzata, ze taki proces zaczyna sie wczesniej i gdzie indziej niz na miescie w otoczeniu innych kobiet.
    Nie pojawila sie odpowiedz czemu nie wypada pokazywac kolan  :D Rozumiem - nie do pracy w biurze czy banku, kosciola czy na rozne uroczystosci. Ale na spacer, wycieczke, zakupy?
  • Moim zdaniem pokazywanie kolan jest nieskromne. 
  • Odwracając pytanie: Czemu niby waszym zdaniem ma służyc pokazywanie kolan???

    Zdanie @J2017 juz znamy ;)
    Podziękowali 1Katia
  • Bo jest gorąco. W długiej spódnicy też. Dzis chodzę w maxi z bardzo cienkiej bawełny i bardzo często podwijam bo mi gorąco. 
  • Bo dobrze sie czuje w takiej dlugosci, a mojej figurze wlasnie nogi sa atutem i lubie eksponowac to co w moim wygladzie jest ladne ;) Zreszta kolana nie sa zadna intymna czescia ciala zeby koniecznie je zakrywac. 
    Podziękowali 1Milagro
  • W piosenkach disco polo spiewaja cos o łapaniu za kolanko..a potem na sianko ..

    Podziękowali 1Nika76
  • W sukience za kolano jakby się nie poruszać strefy intymne są zasłonięte, chyba że wieje bardzo mocny wiatr od dołu w stylu Marilin Monroe. Przy wąskich przed kolano trudno usiąść żeby było wszystko zakryte, w szerszej może podwiaĆ. O takie mam argumenty. I przemyślenia po dzisiejszym spacerze. Sam widok kolana nie wydaje mi się nieskromny ale to kwestia skromnosci - różną ludzie mają.
    Podziękowali 1Katia
  • Dlugosc przed kolano - nie mikro mini - jest wspolczesnie zupelnie stosowna na miasto czy jakies luzne sytuacje. Inna rzecz, ze ladnych kolan jakos na peczki nie ma.
  • No właśnie, sama mam kilka sukienek przed kolano, ale uważam, że kolana nie są jakąś najładniejszą częścią ciała i na ogół zwyczajnie lepiej wygląda się w spódnicy/ sukience tuż za kolano. Najlepiej dokładnie do najwęższego miejsca pod kolanem, to powoduje, że nogi wydają się zgrabniejsze ;) ja ogólnie lubię swoją figurę, nie mam kompleksów, ale jak tak porównuję się w tych dwóch długościach - tuż za kolano i tuż przed - to ta nieco dłuższa opcja wypada zdecydowanie korzystniej :) i wydaje mi się, że to dotyczy większości kobiet.

    A poza tym i tak moją ulubioną spódnicą jest ta od @uJa, do ziemi :D i czuję się w niej bardzo atrakcyjnie ;) 
    Podziękowali 2mysikrolica Katia
  • Sa kolana operowane z blizna po dziurce
  • Nasz kajtek ma dwie blizny po drucie od wyciągu, nie wpływa na jakość nóg - są bardzo sprawne i wytrzymałe ;)
    Podziękowali 1madzikg
  • Wyczuwam o co chodziło Coco Chanel ale nie umiem tego wytłumaczyć. Nie wydaje mi się to ekstremalnie grzeszne ale mało eleganckie. No i odpowiednie dla małolat.
    Podziękowali 3Skatarzyna Tusia Aszna
  • Ja czasem, o zgrozo!, noszę mini, takie przed kolano, ale tylko w wersji wiosenno-jesiennej do kryjacych rajstop i nie żadne obcisłości z dużą zawartością elastanu, ale raczej krój lekko rozszerzany, wełna albo tweed, do tego płaskie buty, luźna góra. Śmiem twierdzić, że wygląda to ok. Oczywiście nie jest to opcja do kościoła ani teatru. 
    Podziękowali 2ewaklara AgaMaria
  • Skatarzyna powiedział(a):
    Nasz kajtek ma dwie blizny po drucie od wyciągu, nie wpływa na jakość nóg - są bardzo sprawne i wytrzymałe ;)
    Paniom w sukienkach ma sie rozumiec
  • Kajtkowe są tak mikre, że jak panie mają podobne, to bez różnicy ze zdrową nogą.
  • Przy moim 150 cm w kapeluszu długość za kolano chyba byłaby zabójcza dla oka, już te kolana lepsze ;) 
    Podziękowali 3wiesia Hope AleksandraB
  • Moze jakies zdjecia pogladowe ladnych i brzydkich kolan?  :D Takie brzydkie to kojarza mi sie z szorstka i zgrubiala skora, ale to chyba trzeba ja troche zaniedbac by tak wygladala i wystarczy smarowac balsamem? Podobnie jak z lokciami.
  • Nie wystarczy, jeśli ma się nadmiar skóry to są pomarszczone. Łokcie też. U młodej dziewczyny to wygląda po prostu jak nadmiar skóry u starszej "dziewczyny" wygląda to źle.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.