Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Nie naga i nie ubrana

11819212324

Komentarz

  • kasha powiedział(a):
    Nika76 powiedział(a):
    Karolinka powiedział(a):
    Z jakiej to okazji tak ubrany, hę !?
    Wyszedł po kawę dla ukochanej i zapomniał spodni...
    Ale dlaczego z JEJ torebką?
    Naleje kawy do torebki i pobiegnie do domu B)
    Podziękowali 2Skatarzyna Agnieszka88
  • edytowano czerwiec 2017
    :P e: @wielorybek E2: Nie wiem, co to sprezzatura :)
    Podziękowali 1mamababcia
  • > Ale nie wiem, na jaka okazje mozna cos takiego wlozyc.

    Całe szczęście, że zakładam to co chcę i kiedy chcę :) Nie widzę powodu, aby obcy ludzie decydowali o zawartości mojej szafy.

    A co do wyśmiewanych skarpet do sandałów - to znacznie bardziej higieniczne rozwiązanie, niż bose stopy, z których pot ścieka do buta i zostaje tam w postaci brzydko pachnącej.
    Podziękowali 3PonuraKura mamababcia Katia
  • Elunia powiedział(a):
    malagala powiedział(a):
    Ale o skarpetach i sandalach pamiętał :D
    No ba!Prawdziwy mężczyzna pierwsze zakłada skarpety i ostatnie ściąga. Ileż to jest uwag w poradnikach intymnych dla mężczyzn - tylko nie w skarpetach :)
     :D  :D :D
  • Wszystkie o skarpetach trąbią ale spojrzcie, jaki przecudny szmaragdowy kolor maja slipki tego pana modela z torbą kawy i świeżego chleba.
  • @Maciek_bs no na szczęście obcy ludzie nie decydują chyba?
  • Maciek_bs powiedział(a):
    > Ale nie wiem, na jaka okazje mozna cos takiego wlozyc.

    Całe szczęście, że zakładam to co chcę i kiedy chcę :) Nie widzę powodu, aby obcy ludzie decydowali o zawartości mojej szafy.

    A co do wyśmiewanych skarpet do sandałów - to znacznie bardziej higieniczne rozwiązanie, niż bose stopy, z których pot ścieka do buta i zostaje tam w postaci brzydko pachnącej.
    Powiedziałabym, że goła stopa ma jednak lepszy dostęp do świeżego powietrza i wentylacja sprawia,że pot nie śmierdzi.
    W skarpetach z wentylacją jest gorzej.
    Chociaż zdarzają się i takie z wentylacją na piętach lub palcach :mrgreen: 
  • Rejczel powiedział(a):
    Wszystkie o skarpetach trąbią ale spojrzcie, jaki przecudny szmaragdowy kolor maja slipki tego pana modela z torbą kawy i świeżego chleba.
    A fe!
    Gdzie Ci oko leci B)
    Podziękowali 2Nika76 Katia
  • Ad meritum - ja ostatnio przypadkiem trafiłam na Msze pierwszokomunijna i poza nielicznymi wyjątkami kobiety ladnie, elegancko ubrane. Tzn. Sukienki w kolanko, ramiona chociaż minimalnie osloniete. Panowie w garniturach.
  • @kasha !!! Hahahaha :D Zlota klawiatura dnia!
  • Bylam tez kiedys na rekolekcjach w żeńskim zakonie, jako swiecka. Miałyśmy Mszę wspólnie z zakonnicami. Uderzylo mnie, ze w porównaniu do nich jestesmy tak brzydko ubrane.
    Podziękowali 1Katia
  • edytowano czerwiec 2017
    > wentylacja sprawia,że pot nie śmierdzi

    Fiołkami nie pachnie. A różnica jest w tym, że skarpetki się bez problemu pierze, a sandały niekoniecznie. Te z tworzywa sztucznego można jakoś odczyścić, ale ze skórzanymi jest dramat.
    Podziękowali 2malagala Katia
  • kasha powiedział(a):
    Rejczel powiedział(a):
    Wszystkie o skarpetach trąbią ale spojrzcie, jaki przecudny szmaragdowy kolor maja slipki tego pana modela z torbą kawy i świeżego chleba.
    A fe!
    Gdzie Ci oko leci B)
    Eeeeej :D ja jestem kolorystka o:)
  • I jeszcze chlopa upchnąć, razem z jego sandalami i skarpetami( jasnymi i ciemnymi). Dopchnac starymi recznikami i dywanikiem lazienkowym. Odrobine Cocolino i dalej! Karuzeeeela karuzela, na Bielanach, co niedziela :*
  • edytowano czerwiec 2017
    Maciek_bs powiedział(a):
    > wentylacja sprawia,że pot nie śmierdzi

    Fiołkami nie pachnie. A różnica jest w tym, że skarpetki się bez problemu pierze, a sandały niekoniecznie. Te z tworzywa sztucznego można jakoś odczyścić, ale ze skórzanymi jest dramat.
    Kilkukrotne przetarcie kwasem mlekowym (np.płyny do higieny intymnej takowy zawierają ,na "zakiszone " pranie też świetnie działa) u mnie się sprawdza.
    Można też  wrzucić na 24 godziny do worka foliowego buty + wacik nasączony formaliną (teraz chyba do kupienia tylko na receptę).
    Wszystkie bakterie wyzdychają i smród znika.
    Tak można też odkażać buty z ciuchlandu i buty zagrożone grzybicą stóp.

    ps.worek koniecznie zawiązać a wacik nasączać w rękawiczkach
    Podziękowali 1DaddyPig
  • @wielorybek, sprezzatura to jest to! <3
  • Ja polecam też do stóp, czy w skarpetach, czy bez - na lato spray do stóp przeciw potliwości jeśli ktoś ma z nią problem, a na noc wkładanie do butów wacików z kilkoma kroplami olejku herbacianego i/lub lawendowego. Jak buty dłużej nieużywane i czekają w szafie to można do środka dać kilka torebek herbaty (zwykłej, czarnej). Ja nie noszę skarpet do sandałów (wolę założyć nawet w upał pełne buty) i mi się stopy nie pocą nawet w największy gorąc, kiedy używam sprayu np. co drugi, trzeci dzień lub kiedy sytuacja wymaga pełnego buta, a czasem robię sobie kąpiel stóp w wodzie z ww. olejkami. Ważne jest też nawilżanie stóp nie tylko ze względów estetycznych, ale też po to żeby skóra była w dobrej kondycji - wtedy odrobinę trudniej złapać jakieś dziadostwo, np. grzybicę. Ważne jest też używanie zawsze naturalnych materiałów, buty ze skóry, skarpety z bawełny, wszelkie sztuczności pogarszają sprawę pocenia. Warto też wiedzieć, że jeśli zachowany jest odpowiedni poziom higieny, pielęgnacji, a buty i skarpety są z dobrych, naturalnych materiałów to nadmierna potliwość może być objawem jakiejś choroby. Zwykle nie jest, ale warto mieć na uwadze, że może.
  • Dobra, sprawdziłam, co to znaczy sprezzatura. Jestem nieco zawiedziona, bo spodziewałam się fikusnej męskiej bielizny
    Podziękowali 1Katia
  • Fikusna meska bielizna? To majtki zalozone tylem do przodu :D Prawdziwy gosc nie zalozy na siebie niczego, co jest fikusne. Potwierdzone B)
    Podziękowali 1Katia
  • @katarzynamarta mimo wysportowania Craiga i jego świetnej sylwetki - no wytnij sobie jego twarz i wstaw tam dowolna inna. Wygląda jak wujek na weselu
  • Zreszta umówmy się, Craig nawet w czymś, co mogłabym nazwać sprezzatura, wygladalby ok
    Podziękowali 1Subiektywna
  • Sprezzatura, czyli kupić sobie marynarkę i krawat w lumpku w dziwne wzorki i założyć z zadowoleniem zanim zapyta się żonę o zdanie;D
  • ech, to faktycznie dogadalibyśmy się
  • edytowano czerwiec 2017

    Rejczel powiedział(a):
    Fikusna meska bielizna? To majtki zalozone tylem do przodu :D Prawdziwy gosc nie zalozy na siebie niczego, co jest fikusne. Potwierdzone B)
    nie szata zdobi człowieka, fikuśna czapka nabyta w szmateksie w Wieliczce i strój do brudnej, ciężkiej roboty. ;)
  • No wychodzi na to, ze moi wujkowie są dla Ciebie mrauu ;)
  • Ja dzisiaj widzialam dziewczynę w leginsach i bluzce do pasa....nieciekawy widok. Gdyby założyła do nich tunike lub dłuższą bluzkę....wyglądała by całkiem dobrze. Nie cierpię jak kobiety nosza leginsy do krótkich bluzek.
  • nie chwaląc się, ale mój mąż naprawdę dobrze wygląda w koszuli z krótkim rękawem. każdy T-shirt się chowa.
  • W tym samym! @Elunia, w tym samym!
  • Aż sobie wygooglałam co to te Kany bo jakoś nie kojarzyłam jakigoś wzmorzojnego kultu cudu w Kanie Galilejskiej w Wielczce, ale miałam dzwonić do przyjaciółki.
    A potem takie rozczarowanie ... to tylko kwiatki.

    A już sobie wyobrażałam jakby takie Kany miały wyglądac  ,mini "szopki "  Jezus, Maryja i stągwie a w wersji rozszerzonej słudzy , w bogatej pijani weselnicy. 

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.