Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Warany z garażu Katarzyny

199100101102104

Komentarz

  • Ciekawa rzecz. Mi tez jako przeczytane się wyświetla. Jak jedziesz do Lublina to bedziesz przejezdzac koło mnie. No prawie.
  • To co, chcesz to obramowanie kominka?
    Mi się też wyświetla jako przeczytane. Ale mam zaznaczone żółtą gwiazdką, jako ulubione, wiec dostaję powiadomienia o nowych wpisach.
  • To chyba wszystkim się wyświetla jako przeczytane  ;)
    To obramowanie kominka mnie zainteresowało, nie wybierasz się przypadkiem nad morze?  ;)
    K
  • Mnie też się tak wyświetla.
    @Elunia, naprawdę chcesz książki kucharskie?
    Podziękowali 1nowa
  • Książki kucharskie moje córy i moj kawaler czytają chętnie
  • @Elunia mam jakieś koraliki ale muszę się wzbogacić żeby wysłać Ci 
  • Piotr i Kasia powiedział(a):
    To chyba wszystkim się wyświetla jako przeczytane  ;)
    To obramowanie kominka mnie zainteresowało, nie wybierasz się przypadkiem nad morze?  ;)
    K
    Nie planowałam, ale kto wie...
    Chcesz zdjęcie tego obramowania?
    Podziękowali 1Piotr i Kasia
  • edytowano sierpień 2019
    Ha, jest to jakiś plan... ;)
    Tylko coś mi się widzi, że z Ustki do @Piort i Kasia nie musi być wcale blisko...
  • Bardziej zatoka i Trójmiasto Rumia w sumie ;) ... ale zdjęcia chętnie zobaczę  :)
    K
  • Moj telefon na priva  B)
    K
    Podziękowali 1Katarzyna
  • edytowano sierpień 2019
    Ja też zdjęcie obramowania kominka poproszę jeśli Kasia się nie zdecyduje.
    @Elunia poważnie chcesz WSZYSTKIE książki kucharskie? Takie z ub. tysiaclecia też? Muszę porządek w nich zrobić, do niektórych odziedziczonych nie zaglądałam chyba nigdy.
  • Podbijam, bo się nie wyświetla i "serial" mi przerywa ;)
    Podziękowali 1Katarzyna
  • Na razie mam za dużo roboty, żeby garażowe wykopki gdzieś w planie dnia umieścić. Ale wrócę do tematu, jak tylko znajdę czas.
    Podziękowali 2kasha AgaMaria
  • Poczekamy!
    Podziękowali 1Katarzyna
  • No, to się doczekaliście. Warany na dziś, właśnie po zmroku wylazły:
    2 lunchboxy Sistema, pojemność 2 l. O takie:
    Na tej aukcji jest szczegółowy opis i zdjęcie, jak to się rozkłada.
    Ktoś ma bardzo żarte dzieci, które noszą do szkoły/przedszkola duże porcje różnorodnego jedzenia?
  • Waran posezonowy:
    Torba plażowa biała w granatowe paski z żółtymi uszami. W środku wszyta kieszonka zapinana na zamek.
  • Katarzyna powiedział(a):
    Waran posezonowy:
    Torba plażowa biała w granatowe paski z żółtymi uszami. W środku wszyta kieszonka zapinana na zamek.
    To ja się zgłaszam. Może za rok się przyda ;)
  • @Elunia - z miłą chęcią dokładam do Twoich waranów. Będę do niej zbierać materiały rękodzielnicze :)
  • Katarzyna powiedział(a):
    Skoro dziś tak dobrze idzie, to zaryzykuję:
    Może komuś się marzy piękne obramowania kominka? Dwie gipsowe dość proste kolumny i kłoda ciemnego surowego drewna na nich ułożona? Gdyby ktoś wykazywał choć cień zainteresowania, to jestem gotowa to zestawić i sfotografować, choć ciężkie cholerstwo jest. Jak w odległości do 100 km od stolicy, to mogę nawet z dostawą do domu komuś zaproponować. Chyba, żeby w Lublinie, do którego się wybieram w najbliższych dniach, to mogę dostarczyć nawet mimo, że dalej niż 100 km.
    Że sobie pozwolę nawiązać do warana ogłoszonego kilka dni temu. Udało mi się wreszcie złożyć to do kupy i sfotografować. Niestety, nie miałam siły, żeby na światło dzienne te sprzęty wytargać, więc jakość zdjęcia pozostawia wiele do życzenia. Ale poglądowo może wystarczy:


    Wymiary:
    Belka drewniana ma 142 cm długości, wysoka jest na 31 cm, a od ściany odstaje na 23 cm. Kolumny mają wysokość 98 cm. między kolumnami jest 108 cm.

    Mniej spostrzegawczym pozwolę sobie zwrócić uwagę, że cała ta instalacja leży na podłodze w warsztacie. Taki kawał podłogi mam już odgruzowany! Jak dla mnie, to zakrawa na cud jakiś. Tu jest miejsce na oklaski wyrażające podziw dla mojego osiągnięcia -

    Błagam, niech ktoś to ode mnie weźmie! W gratisie mogę dorzucić komplet kutych czarnych akcesoriów do kominka i stosowny parawan.
  • Pierwszeństwo ma @Piotr i Kasia. Ale tam chyba z transportem nie będzie łatwo... A ja się wciąż zastanawiam, czy mam jakaś sprawę w okolicach Trójmiasta do załatwienia, czy nie mam...
  • Niestety, nie przepadam za plażowaniem...
  • Chętnie byśmy się załapali ale do stolicy się nie wybieramy, nawet w okolice, wiec kto chętny, niech bierze, oddajemy  :(
    K
  • edytowano sierpień 2019
    Uprasza się użytkowniczkę @Małgorzata32 o wypowiedzenie się ostateczne na temat lamp. Kolejka czeka.
    I przypominam się w kwestii tego całego kominkowego asortymentu. Może ktoś właśnie oczyma wyobraźni widzi już u siebie tak obudowany kominek? @kuria domowa jakieś ustalenia? Ty z daleka? Bo może akurat mi po drodze by było?
  • Katarzyna powiedział(a):U
    Uprasza się użytkowniczkę @Małgorzata32 o wypowiedzenie się ostateczne na temat lamp. Kolejka czeka.
    I przypominam się w kwestii tego całego kominkowego asortymentu. Może ktoś właśnie oczyma wyobraźni widzi już u siebie tak obudowany kominek? @kuria domowa jakieś ustalenia? Ty z daleka? Bo może akurat mi po drodze by było?
    Ojej... Przepraszam, ale umkneło mi.
    Dajcie mi czas do wieczora. Zmierze dlugosc i dam znac. Tymczasem jestem w biegu i nie bardzo mam mozliwosc.
    @ Katarzyna potrzebuje do Ciebie dryndnac w innej sprawie.
  • To próbuj, ale dziś może być ciężko.
  • Katarzyna powiedział(a):


    Tu jest miejsce na oklaski wyrażające podziw dla mojego osiągnięcia -


     

    Podziwiam Cię w całości ,
    a już akcja z waranami powoduje ,że brak mi słów,
    mogę wykonać  jedynie to
    a następnie to







    Podziękowali 1nowa
  • Oświetlenia ciąg dalszy. Może się ktoś skusi na taką oprawę firmy Brilux? Nazywa się to Lavado 416

  • A może taki kinkiecik?
    Niestety, uparcie wkleja się bokiem. Nie wiem, czemu.
    Kompletny mam jeden i jeszcze 3 klosze bez elementów mocujących. Ale może by się to komu na coś zdało?
  • Albo podobny kinkiecik od kompletu:
    Ja bym go raczej wieszała odwrotnie niż na zdjęciu, ale czemuś zdjęcie wchodzi tak.
    Mam takie dwa. Oba kompletne. Podstawa mosiężna i klosz szklany.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.