Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Mój kler

1131415161719»

Komentarz

  • PaniWiosna powiedział(a):
    No dobrze, ale czemu to wychodzi dopiero teraz? Też jestem za transparentnością, ale przecież to nie był Stalin że strach się było odezwać póki żył.
    I to właśnie trzeba sprawdzić, rzetelnie. Podobno w tego typu sprawach, ofiary czasem potrzebują lat, by dojrzeć do wyrzucenia tego z siebie. Dlatego tez, te przestępstwa nie przedswniaja sie. 
    Nie wykluczam tez, ze są to pomówienia, wyjątkowo ohydne...
  • Oskarżany był już wcześniej, gdy żył.
  • Paprotka powiedział(a):
    Oskarżany był już wcześniej, gdy żył.
    Sprawa trafila do sadu, morzono oskarżenia
  • Ale wygodny się zrobił ten film, jeszcze jeden powód do usprawiedliwiania przestępców.
    Podziękowali 1kociara
  • jeszcze jedno - w cywilizowanym spoleczenstwie panuje zasada w sprawach karnych  domniemania niewinnosci - trzeba wine udowodnic. tutaj nic nei udowodniono, na razie sa podejrzenia i pomowienia - ale dla spoleczenstwa juz sie okresla rzeczonego Ksiedza jako pedofila. Zreszta, jaby uwierzyc narracji mediow, wszyscy ksieza to pedofile, gwalciciele i kazdy ma po piec kochanek i z dziesiecioro neislubnych dzieci. Wymiotowac sie chce na te prymitywna nagonke.

    Podziękowali 2Malena Odrobinka
  • Mnie to troche przypomina poznańskie bagienko z Kroloppem i Peatzem. Duzo ludzi gadalo,duzo bylo umoczonych w sprawę. Tajemnica poliszynela. Jak ujrzało światło dzienne-tez wielu niedowiarków pomstowało,ze po co grzebać.
    Mnie przekonuje, ze byla zmowa milczenia z uwagi na owczesne układy polituczne.
    Niestety,ale związki KK z polityką i biznesem to nie bajka o wilku. 
    To z Gdańska bardzo przypomina okoliczności poznańskie 
    Podziękowali 2aga---p Prayboy
  • draconessa powiedział(a):
    jeszcze jedno - w cywilizowanym spoleczenstwie panuje zasada w sprawach karnych  domniemania niewinnosci - trzeba wine udowodnic. tutaj nic nei udowodniono, na razie sa podejrzenia i pomowienia - ale dla spoleczenstwa juz sie okresla rzeczonego Ksiedza jako pedofila. Zreszta, jaby uwierzyc narracji mediow, wszyscy ksieza to pedofile, gwalciciele i kazdy ma po piec kochanek i z dziesiecioro neislubnych dzieci. Wymiotowac sie chce na te prymitywna nagonke.

    jeśli ktoś jest oskarżany o pedofilie czy inne przestępstwo i piszą o tym media, ludzie z reguły nie garną się do obrony i nawoływania do trzymania się domniemania niewinności. co do KK, to sam papież jest oskarżany przez arcybiskupa o krycie pedofilów, a w ciągu ostatnich miesięcy wyszło na jaw wiele podobnych i potwierdzonych historii, to trudno się dziwić, że społeczeństwo nie darzy tej instytucji szczególnym zaufaniem.
  • jukaa powiedział(a):
    No nie do końca, Paetz molestował dorosłych i żył, kiedy sprawa wyszła
    Krolopp. Dzieci molestowal.
    A Paetz tez (o ile dobrze pamietam) bywal u Kroloppa na orgietkach. I wiedział, co Krolopp lubi
    Podziękowali 1draconessa
  • Malgorzata powiedział(a):
    jukaa powiedział(a):
    nie mam pojęcia co z tym Jankowskim, niemniej od razu pomyślałam tak jak Małgorzata  - taki niewygodny człowiek i nikt tego nie wykorzystał? Wyciągano różne jego wady, zreszta uważam że wiele słusznie bo to człowiek bardzo nieuroczy, a takiego haka nie? 
     Doprawdy nie wierzę , że  czegoŝ takiego  nikt nie wykorzystał za życia.
    Byly afery z samochodami , z pieniędzmi jakie ma , wino , i imprezy jakie robi , a tego nigdy nie podnoszono .

    Więc teraz to dla mnie jest fejk .


    no nie zupełnie
    zgodnie z chińską sztuką walki, wykorzystana poufna informacja przestaje być przydatna jest już bezużyteczna.

    poufną informację wykorzystuje się w najbardziej dogodnym momencie
    widać TERAZ taki moment nadszedł
  • Malgorzata powiedział(a):
    jukaa powiedział(a):
    nie mam pojęcia co z tym Jankowskim, niemniej od razu pomyślałam tak jak Małgorzata  - taki niewygodny człowiek i nikt tego nie wykorzystał? Wyciągano różne jego wady, zreszta uważam że wiele słusznie bo to człowiek bardzo nieuroczy, a takiego haka nie? 
     Doprawdy nie wierzę , że  czegoŝ takiego  nikt nie wykorzystał za życia.
    Byly afery z samochodami , z pieniędzmi jakie ma , wino , i imprezy jakie robi , a tego nigdy nie podnoszono .

    Więc teraz to dla mnie jest fejk .

    Nie wiesz,jakie haki i na kogo miał Jankowski,ze nie "opłacało się" wystapić przeciwko niemu
    Podziękowali 1Prayboy
  • otóż tak, akta akcji Hiacynt...

    co za bagno i szambo
  • z drugiej strony skoro SB wybrało na szefa Solidarności Bolka, to musieli być konsekwentni i na kapelana dali podobną osobę
  • A teraz to po co wyciągać takie haki? Przecież on od dawna był skompromitowany. Ze atak na Kościół? Ale żeby zdyskredytować Kościół to moim zdaniem trzeba by jakiemuś znanemu ale o nienagannej opinii udowodnić coś takiego.
    Podziękowali 1draconessa
  • Tam jeszcze pisali o Gocłowskim i imprezach z chłopcami u niego. Przypomninam sobie też wywiad z Andrzejem Saramowiczem, który wyrzucał WG, że nie tak dawno temu śmiała się z niego gdy pisał o swoim molestowaniu przez księdza. Teraz jest inny trend i wykorzystują co mają. 
    Przypadek Paetza najlepiej pokazuje, że kary praktycznie nie ma.

  • ALe przecież akcja Hiacynt dotyczyła ogólnie rozpracowania środowiska homoseksulanego w PRLu, nie tylko wśród księży 
  • Malgorzata powiedział(a):
    Rozpracowania czy raczej wpuszczenia w środowisko księży ???
    Moim zdaniem to drugie bardziej.
    księża patrioci tzw.
    Podziękowali 1draconessa
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.