Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Tradycyjnie o seksie

14567810»

Komentarz

• no i to kolejna rzecz- gdzie szukamy szczęścia... 
  • Dzięki Bagata. Właśnie tak jest. Człowiek jest o krok od szaleństwa, ból przeszywa codziennie, ale trzyma, to ze są jeszcze inni. Dawno temu gdy problem był powszechny ludzie trochę lepiej sobie radzili z tym. Ja poradzilam sobie dobrze ze śmiercią dziecka w 8 tc. Pewnie dlatego też ze problem jest powszechny i nie mogłam nic więcej zrobić poza braniem luteiny, która nie pomogła.
  • edytowano 2 styczeń
    argento powiedział(a):
    @krzysztof12 naucz się chłopie, że imiona piszemy dużą literą... Bolą oczy  jak się Ciebie czyta .. 
    Ja pierdziu...  
    Wielką literą, chłopie :mrgreen: . Dużą to rusycyzm.
  • edytowano 2 styczeń
    @mader To się tak tylko mòwi. Jesteśmy ludźmi i odczuwamy po ludzku. Straciłam rodzicòw i kompletnie mnie nie pociesza że kiedyś tam, gdzieś tam się spotkamy, naprawdę żadna to pociecha w moim doczesnym życiu.
  • Song_Hongbing powiedział(a):
    argento powiedział(a):
    @krzysztof12 naucz się chłopie, że imiona piszemy dużą literą... Bolą oczy  jak się Ciebie czyta .. 
    Ja pierdziu...  
    Wielkielką literą, chłopie :mrgreen: . Dużą to rusycyzm.
    Doszkol się... 

Podziękowali 2Tola Gosia5
  • argento powiedział(a):
    Song_Hongbing powiedział(a):
    argento powiedział(a):
    Ja pierdziu...  
    Doszkol się... 

Wyjątkowo ;-) argento ma rację - rusycyzm to "z" dużej/wielkiej litery. 
    Podziękowali 3argento Tola Gosia5
  • Ja tam ekspertem nie jestem, ale profesor Miodek zawsze mówi "dużą literą"
  • OlaOdPawla powiedział(a):
    argento powiedział(a):
    Song_Hongbing powiedział(a):
    argento powiedział(a):
    Ja pierdziu...  
    Doszkol się... 

Wyjątkowo ;-) argento ma rację - rusycyzm to "z" dużej/wielkiej litery. 
    Wyjątkowo powiadasz... 
  • groszek powiedział(a):
    Ja tam ekspertem nie jestem, ale profesor Miodek zawsze mówi "dużą literą"
    Ale że słowo SEX mówi dużą literą?
    A jakoś specjalnie to wymawia czy coś?
    Czy to może jakoś z szacunkiem intonuje,bo to takie szczególne słowo jest?
    :mrgreen:

• edytowano 2 styczeń
    Przeczytałam mądre zdanie na temat dawnych czasów. My patrzymy na nie przez pryzmat tych czasów a to błąd. Inne rzeczy były wtedy ważniejsze. Np ciężko mi zrozumieć kulturę gdzie tzw honor rodziny jest ważniejszy niż corka. Rodzice, bracia są w stanie nawet zabić siostrę jak wg nich splamila honor. To się w głowie nie mieści ale żeby to zrozumieć trzeba żyć wśród takich ludzi. Tak samo ciężko zrozumieć mi mentalność ludzi ze starożytnej Grecji, ze Sparty.
  • i jaki to ma wpływ  na nasze  zbawienie  ,nie wszystko można mieć w życiu 
  • Ale duza/wielka litere mozna miec malym kosztem  ;) 
    Podziękowali 1argento
  • Phi to łatwiznaaaa :D
    Podziękowali 1nowa
  • Felicyta zrobiłaś mi dzień !
    Podziękowali 4Zuzapola aqq nowa Felicyta
  • @Maciek_bs ;
    Ksiądz się plącze z powodu nieudanej próby omijania filozofii. Najpierw mówi że Pan Bóg dał nam wabik (przynętę z haczykiem?), potem całkiem konsekwentnie i już całkiem bezmyślnie palnął że Pan Bóg nas oszukuje(!) stwarzając nas w taki sprzeczny sposób, wreszcie mówi że Pan Bóg nas nie oszukuje, chociaż jednak to robi, ale w cudzysłowie.
    Dalej wszystko naprawia mówiąc że: przyjemność jest dobra jeśli czyn jest dobry. I dalej: wartość moralna przyjemności zależy od czynu któremu ta przyjemność towarzyszy.(...) jeżeli czyn jest według woli Bożej, jeżeli jest zgodny z Bożym planem, jeżeli jest zgodny z naturą przez Pana Boga stworzoną, to wtedy oczywiście przyjemność która temu czynowi towarzyszy jest również czymś moralnie dobrym(...)
    Św. Tomasz z Akwinu uczy, że jeśli działanie ma być doskonałe, to dobremu czynowi powinna towarzyszyć przyjemność. Niekiedy się zmuszamy żeby coś dobrego zrobić, ale to nie jest stan idealny. W Niebie po zmartwychwstaniu nasze zmysły będą wyostrzone i zdolność odczuwania przyjemności będzie większa zależnie od stopnia świętości. 

• Bzdura, że tak nie przeżywali. Kilka lat temu, sąsiadka staruszka , chłopka, opowiadała mi, ze umarło jedno z jej dzieci, paromiesięczne. Lata wojenne. 
    Łzy polały się ciurkiem.
  • Mój dziadek był najmłodszym z rodzeństwa, swych maleńkich sióstr nie mial szansy nawet poznać a chodzi na ich groby mimo swoich 90 lat i przed listopadem kazał synom płyty nagrobne poprawić. Są trzy maleńkie groby, każdy ma przeszło 90 lat.

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.