Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Kwiatki edukacyjne :)

16781012

Komentarz

  • U nas pani od polskiego się rozkręca, była prezentacja, teraz dostaliśmy nagranie dzwiekowe, nie powiem, syn się ucieszył, jak usłyszał panią. 
  • Ale i tak starszy, co mu prace zamkneli siedzi teraz z nim i pilnuje.
  • edytowano kwiecień 2020
    Zuzapola powiedział(a):
    My mieliśmy takie zadania, to tylko wpisywał wynik. Może pani tylko od was dostała rozpisanie i chciała na przyszłość oszczędzić dziecku pracy.
    To po co im matematyka? Przecież mają kalkulatory B)

  • Mój liczy sam, to druga klasa,  to z rodzicami zwykle dzieci odrabiają.
  • Cart&Pud powiedział(a):
    Zuzapola powiedział(a):
    My mieliśmy takie zadania, to tylko wpisywał wynik. Może pani tylko od was dostała rozpisanie i chciała na przyszłość oszczędzić dziecku pracy.
    To po co im matematyka? Przecież mają kalkulatory B)

    No w głowie właśnie tak się to działanie przeprowadza, ale może pani ma inny sposób np na palcach
  • Izka powiedział(a):
    Cart&Pud powiedział(a):
    Zuzapola powiedział(a):
    My mieliśmy takie zadania, to tylko wpisywał wynik. Może pani tylko od was dostała rozpisanie i chciała na przyszłość oszczędzić dziecku pracy.
    To po co im matematyka? Przecież mają kalkulatory B)

    No w głowie właśnie tak się to działanie przeprowadza, ale może pani ma inny sposób np na palcach
    przestań, bo Pani każe jeszcze wysyłać zdjęcia palców ;D

    Podziękowali 1Izka
  • edytowano kwiecień 2020
    Syn mówi, że Pani z TVP szkoła  pomyliła obwód ze średnica okręgu   :o

    Jak mówi koleżanka : szanuj nauczyciela swego, bo możesz mieć telewizyjnego. 
  • Dostałam odpowiedź. Wystarczyło wpisać wynik.
    O jaciepiernicze.
  • Cart&Pud powiedział(a):
    Dostałam odpowiedź. Wystarczyło wpisać wynik.
    O jaciepiernicze.

    czyli pokazanie jak się logicznie do wyniku dochodzi jest niewskazane????
    Podziękowali 2Izka Cart
  • Przyczepilyscie się do tej pani, myślę, że większość rodziców ma pretensje,  że za dużo zadane i chciała uprościć. Przynajmniej u nas pani się pytała, czy ona nie daje za dużo, bo inni nauczyciele dostają takie uwagi.
  • 76 stron instrukcji gry w kosza w jeden dzień, czemu nie!
    Następnego dnia test, pytania bardzo szczegółowe. Można, można  :s
  • Pewnie jest więcej dobrych lekcji, a z 2 które nie wyszły robi się regułę. 
    Podziękowali 1Polly
  • Dorotak powiedział(a):
    nie mam takich dzieci ale z przyjemnością obejrzałam 

  • Ojejuju powiedział(a):
    zdjecie trochę ucięte,  więc dopiszę : pytanie brzmi - tylko jedna odpowiedź jest prawidłowa! 
    Ja w pierwszej chwili myślałam,  ze jedna odpowiedź NIE jest prawidłowa,  wtedy by bylo ok...  Zaznaczyłoby  się przekąski  między posiłkami,  i git. 
    Jacek bez namysłu stwierdził, ze obiad.  Co wiecej,  cala nasza rodzina tez twierdzi,  ze obiad!  Jednak znając życie,  poprawna odpowiedź brzmi,, śniadanie  "
     Tylko weź tu dziecku uzasadnij,  dlaczego  :s
    Ojejuju powiedział(a):
    zdjecie trochę ucięte,  więc dopiszę : pytanie brzmi - tylko jedna odpowiedź jest prawidłowa! 
    Ja w pierwszej chwili myślałam,  ze jedna odpowiedź NIE jest prawidłowa,  wtedy by bylo ok...  Zaznaczyłoby  się przekąski  między posiłkami,  i git. 
    Jacek bez namysłu stwierdził, ze obiad.  Co wiecej,  cala nasza rodzina tez twierdzi,  ze obiad!  Jednak znając życie,  poprawna odpowiedź brzmi,, śniadanie  "
     Tylko weź tu dziecku uzasadnij,  dlaczego  :s
    śniadanie bo daje energii na cały dzień mi tak tłumaczyli 
  • wiesz bez śniadania ja ok 11 już padam , głowa boli o to chodzi , np zjem kolacje o 18 nie zjem śniadania tylko obiad o 14 to trochę za długa przerwa potem kolacja o tej 18 
  • Jej, ale tam nie ma nic o godzinach. Są ludzie co o 11 jedzą obiad i tacy, co o 11. wstają.
    Głupie pytanie i tyle.
  • edytowano kwiecień 2020
    Dorota powiedział(a):
    Niech ktos mi powie ze to fake!!
    @Dorota obawiam się, że to nie fake.Ta sama pani prowadziła lekcję o liczbach parzystych.

    @Ojejuju śniadanie.
    Śniadanie jest najważniejszym posiłkiem ,bo to pierwszy posiłek po długiej przerwie (kilkugodzinnej) na sen.
    W czasie snu -bez jedzenia-spada poziom cukru,a cukier jest paliwem dla mózgu.
    Mózg "nie śpi"-działa 24/24.
    To że my mamy obecnie złe nawyki żywieniowe-to nasz błąd.
    Zdrowo funkcjonujący człowiek powinien wstawać rano głodny.
    Bo w trakcie nocy całe "paliwo" zgromadzone w ciągu dnia powinno być wykorzystane
    (na funkcje podtrzymujące życie) do zera.


  • Nooo, trochę naszukaliśmy się przykładów, trochę trzeba było dzieci spacyfikować, ale w końcu udało mu się nagrać.




    Obiecał, że już dziś i jutro nie będzie pracował, więc to dobry układ ;)
    Podziękowali 2Izka Karolinka
  • Agnicha powiedział(a):
    A już myślałam że o Rzymie  :D
    Mogłoby być przyjemnie ;) 
  •    @kasha, już było o tym, że to fake. Oczywiście pani prawdziwa, to co na tablicy - nie. Teraz tak to niestety będzie wyglądało, kobiety się wygłupiły, ale zrobią nich półgłówków.
    Podziękowali 3isza kasha Katia
  • OlaOdPawla powiedział(a):
       @kasha, już było o tym, że to fake. Oczywiście pani prawdziwa, to co na tablicy - nie. Teraz tak to niestety będzie wyglądało, kobiety się wygłupiły, ale zrobią nich półgłówków.
    To jest fejk a tak dokładnie zbitka dwóch kadrów, prawdziwych
    Panią już znamy 
    Tablica jest z amerykańskiego chyba programu, dziewczyna faktycznie tak policzyła 
    Poszukam linka do materiału video
    Podziękowali 2isza kasha
  • @Dorotak, przy Stokrótkach jest chyba błąd (?) - nad e w "posiedzieć" jest jakiś akcent, nie? 
    Podziękowali 1Dorotak
  • Idę sprawdzić, dzięki za czujność ;)
  • edytowano kwiecień 2020
    Nauczycielki które brały udział w lekcjach TVP czują się zaszczute i boją się przez hejt, który wylał się na nie
    Tak się właśnie zastanawiałam czytając podśmiewajacych się nauczycieli i pedagogów (to poczucie, że ja jestem lepszy i błędów nie popełniłam) z tych nauczycieli w TVP - czy jak inni nauczyciele na codzień popełniają takie podstawowe błędy (sama też parę razy musiałam prostować pewne sprawy) to czy spotyka ich też takie podśmiewanie, że strony kolegów i koleżanek z pracy? Czy może to są swojacy więc im wolno popełniać błędy i się nawet przy nich upierać?  ;) 
  • W realnej rzeczywistości jest gorzej, do tego dochodzą plotki innych nauczycieli i rodziców, o wysmiewaniu nauczycieli przez uczniów nie wspomnę.
    Podziękowali 1isza
  • Ja tego nie oglądałam, ale jeśli jest uzasadniony powód do kpin i żartów to chyba coś nie tak z tą lekcja, nie wiem. 
  • @Dorotak, polecam się na przyszłość :smile:.
    I, jak se można tak zamówienia Mężu Twemu składać, to ja proszsz bardzo o związki zgody, rządu i przynależności LUDZKIM głosem  ;).
    Nigdy tego nie przyswoiłam - jak i innych rzeczy - ale te związki akuracik mnie gniotą po dziś dzień :wink:.
    Podziękowali 2Dorotak Aneczka08
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.