Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Kwiatki edukacyjne :)

16791112

Komentarz

  • No to nie mam wyjścia. Muszę ścierpieć ten włączony router... ;) 
    Podziękowali 2Skatarzyna Izka
  • @kociara, kiedy wpiszesz w wyszukiwarkę youtube "edukacja można inaczej", pokażą się różne ich materiały. Jest też cały portal  moznainaczej.edu.pl
    No i magazyn Kreda! Znasz?
    Podziękowali 1Karolinka
  • Dorotak, podaj mi gdzie ja tego Piotra znajdę bo nie umiem szukać.
    Podziękowali 1Dorotak
  • katarzynamarta2 powiedział(a):
    Edukacja - można inaczej

    https://youtu.be/1lFUfU_lwGE

    Lepiej nie słuchać, strasznie dołujące ;)
  • katarzynamarta2 powiedział(a):
    Moim zdaniem mówią jak jest
    I to jest chyba najgorsze. 
    Podziękowali 1Wela
  • Elunia powiedział(a):
    Ej ale to jest fejk czy prawda???

    Brak dostpnego opisu zdjcia

    Fejk. TVP 1 nie robi lekcji a w klasie 1 nie ma Geografii.


    Podziękowali 1Katia
  • Polecam na TVP2 dla dzieci 1-3 koło godz 11:00 fajny program
  • W klasie drugiej jest temat Australia,
  • I te programy są z opisem premiera pod logo TVP, a nie na żywo.
  • Ja powiem szczerze, że jestem bardzo zadowolona z naszej aktualnej edukacji. Nadal mamy kontakt ze szkołą, którą lubimy,  robimy, co nauczyciele zadają, angielski dwa razy w tygodniu ze świetnym nauczycielem w grupach 6-osobowych na skype, z wychowawcą też coś ma być, a równocześnie WSZYSTKO możemy robić po naszemu. Np. na angielski mieli zrobić pracę o tym, co można robić w szkole, a czego nie. Chwalę się,  Asia z pomocą taty: 


    Podziękowali 3PonuraKura E.milia Dorotak
  • Śledzicie te lekcje w TVP? Mój P.mowi, że płacą tym nauczycielkom 250zl za lekcję, jedne z pierwszych były tak przygotowane, że studio nie oferowało nawet magnesów na tablicę. To dużo tłumaczy... 
    Jest jedno nagranie, gdzie nauczycielka mówi w pewnym momencie 'stop, pomyliłam się, powtórzmy to' i ... Ktoś jej gada do słuchawki coś... I nikt tego nie wyciął. Tak puścili. Wstyd straszny. Ale nie dla nauczycielek, serio...
    Podziękowali 1Izka
  • Wykorzystali je. Albo wykorzystaja, żeby pokazac, że nauczyciele to dno. Przecież tvpis nie lubi nauczycieli.
  • Ja się nadal zastanawiam, jak to załatwili prawnie. Jakaś autoryzacja, cokolwiek. Przecież te kobiety musiały po nakręceniu takiego odcinka bez poprawek, bez możliwości technicznych NIE mieć możliwości zablokowania emisji. Nawet obejrzenia odcinka. Watpie, żeby ktokolwiek, kto ma wpływ na to pozwolił po nakręceniu na puszczenie tego.
    Już nie róbmy z nauczycieli debili, bo źli nauczyciele się zdarzają. Błędy się zdarzają. Ale bez przesady...
    Podziękowali 1Izka
  • Same brzydkie słowa cisną się na palce, tak się kończy państwowe rozdawnictwo kasy 
  • Klasa 3. Proste, wydawałoby się zadanie:
    51:3=
    Trzeba wyliczyć. No to piszemy:
    51:3=(30+21):3=10+7=17

    I pani nam odpisuje, że za skomplikowane obliczenia wykonaliśmy. :o
    To jak to zrobić prościej?
  • W głowie też tak liczę 
    Podziękowali 1Cart
  • Cart&Pud powiedział(a):
    Klasa 3. Proste, wydawałoby się zadanie:
    51:3=
    Trzeba wyliczyć. No to piszemy:
    51:3=(30+21):3=10+7=17

    I pani nam odpisuje, że za skomplikowane obliczenia wykonaliśmy. :o
    To jak to zrobić prościej?
    Niech pani zrobi prosciej. 
    Podziękowali 1E.milia
  • Może w głowie miał policzyć 
  • No właśnie poprosiłam o instrukcje. Na razie cisza...
  • Malgorzata powiedział(a):
    Mam jednak ,zdyscyplinowane  dzieci. 
    Same wstają  , gotowe do e edukacji. 
    W tym nastolatki  :) 
    Moje też. zresztą od dawna. 
    Podziękowali 1obwarzanek
  • Swoją drogą jeśli pani nauczycielka się angażuje w to jak każdy uczeń doszedł do wyniku robiąc to prawidłowo, to nic dziwnego że potem narzeka na nadmierną korespondencję i zarobienie 
  • Niech ktos mi powie ze to fake!!
  • Dorota powiedział(a):
    Cart&Pud powiedział(a):
    Klasa 3. Proste, wydawałoby się zadanie:
    51:3=
    Trzeba wyliczyć. No to piszemy:
    51:3=(30+21):3=10+7=17

    I pani nam odpisuje, że za skomplikowane obliczenia wykonaliśmy. :o
    To jak to zrobić prościej?
    Niech pani zrobi prosciej. 

    może chce dzielenie pod kreską??

    Albo zapis 30:3 +21:3= 10+7=17


  • Ciąg logiczny ten sam, że rozbijam na 30 i 21, aż szkoda głowy tym zajmować 
    Podziękowali 1Cart
  • Nie, no zarobiona nie jest- nie dostajemy żadnych instrukcji, lekcji online. Ćwiczenia z matmy strona od-do. Wykonać.
    Następnego dnia polski  i ed.zintegrowana - jakiś filmik z YT, wierszyk i ćwiczenia do tego. Miodu nie ma, dobrze, że chociaż jest jakiś feedback. Młody codziennie czyta, co pani napisała, dziś mu chyba nie przeczytam, bo pracował wczoraj 4 godziny nad tą matmą, wkurzał się, ze mu to każę rozpisywać a tu taki zonk. Mógł po prostu wpisać wyniki i olać.
    Trochę smuteczek...

  • edytowano kwiecień 2020
    @Dorota, fake. To o jakiejś gwiazdce amerykańskiej typu blondyna z inteligencją w cyckach było.
    W Polsce zapisuje się cyfry w inny sposób. Graficznie.
    Podziękowali 1OlaOdPawla
  • edytowano kwiecień 2020
    My mieliśmy takie zadania, to tylko wpisywał wynik. Może pani tylko od was dostała rozpisanie i chciała na przyszłość oszczędzić dziecku pracy.
  • Daj znać co ten tytan nauczania odpisał bo aż ciekawa jestem, na szczęście mnie to czeka za 5 lat dopiero, chyba że sytuacja zmusi do emigracji to się będzie uroki zagranicznej edukacji poznawać 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.