Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Maski zdejmij

18911131430

Komentarz

  • Nie emocjonuj się, TERAZ nie noszę, bo przechorowałem i nie zakażam

    Mimo, że autorytety, których słuchacie jak słoń trąby, mówią co innego, to Wybieracie sobie z Klarcią z przepisów to co wam pasuje, ignorując inne , które wam nie pasują.
    I ok. 

    Ale w życiu bym nie miał tupetu, by przy takim podejściu upominać i pouczać innych.
  • Autorytety też tak mówią, tylko nie ma jak przechorowania zweryfikować,  w sklepie na przykład. Ktoś powie, że on po chorobie i jak mu udowodnią, że nie. Tylko z tego względu wszyscy muszą nosić maseczki.
    Podziękowali 1saga
  • edytowano grudzień 2020
    Acha i wytłumaczenie zjawiska.
    Znajomy lekarz, ozdrowieniec, zrobił sobie test.
    Wirus pojawił mu się przy 37 obrocie wirnika.
    Za chorego uznaje się osoby u których pojawi się do 30 obrotu. Powyżej uznaje się, że to zaśmiecenie wtórne, czyli nie jest chory, ale otrzymał wirusa od kogoś, pewnie od pacjenta.
    Generalnie przy lekarzach to prawie pewne, że zawsze ten wynik będzie wychodził tego typu.
    Innymi słowy, obrazowo, możesz wdychnąć wirusa, nie chorować, ale wydychać go na kogoś innego. Czyli być nośnikiem.
    Ale Wam staruszki są obojętne, to tylko był element szantażu emocjonalnego, dopóki byliście w strachu, że was dopadnie.
    Teraz macie to już w d...
    Podziękowali 3Rogalikowa OlaOdPawla OlaN.
  • Jakie wy?, piszesz nieprawdę, to piszę, co wczoraj autorytety podawały.... Nawet nie wiesz, czy ja się z tym zgadzam, autorytety, na które się powołujesz tak twierdzą. 
  • edytowano grudzień 2020
    Nie piszę do Ciebie Zuza, nie zauważyłem u Ciebie hipokryzji. Pisałem do Klarci i Prayboya.
  • OlaN. powiedział(a):
    Tak samo na ulicy może do ciebie podejść staruszka. Jesteś hipokrytą.
    i co z tego. Jak nie będę do niej mówił jak ty i nie będę dmuchał w jej stronę to nic jej nie grozi. Poza tym do psychola nie podejdzie, zaręczam ci. Postraszę ją odcięta kończyną którą zawsze noszę przy sobie.
  • nie noszę czapki tylko beret z antenką. 
    Podziękowali 1Klarcia
  • a tu dalej większość z piórkiem w tyłku, zero luzu, nudne to. dobrze że chociaż ty na wesoło :-)
  • Prayboy powiedział(a):
    OlaN. powiedział(a):
    Tak samo na ulicy może do ciebie podejść staruszka. Jesteś hipokrytą.
    i co z tego. Jak nie będę do niej mówił jak ty i nie będę dmuchał w jej stronę to nic jej nie grozi. Poza tym do psychola nie podejdzie, zaręczam ci. Postraszę ją odcięta kończyną którą zawsze noszę przy sobie.
    oczywiści tobie wszystko można, nawet  osądzać innych. 
    Podziękowali 1Rogalikowa
  • przyganiał kocioł garnkowi -"Szumowski morderca, Morawiecki sk... itd" 
  • a nie jest tak, że jak ktoś ma wirusa przy 37 obrocie, to ma go na tyle mało, że nie zaraza jednak? Tak na mój rozum, ale może jacyś mądrzy się wypowiedzą. Gdzies mi się wyczytało, że przy 40 obrocie wszystkim wychodzi wszystko, a jednak wszyscy wszystkim sie nie zarażamy. 

    Inna rzecz, że na tym etapie maseczki to już moim zdaniem mało dają... O ile mają skuteczność, o jakiej byla mowa na początku. 

    Ktoś się jeszcze kiedyś pytał, a co jeśli nawet nosimy, przez co zmniejszamy przenoszenie, a mamy otwarte granice. Wirus będzie przyjeżdżał, jednak lokalne ogniska będą się wygaszać.

    Ja miałam sporo cierpliwości do rządu, bo to jednak nowa sytuacja i widomo, że niektóre ruchy będą złe, niektóre przepisy bzdurne. Ale mi się skończyła. Trwa to już prawie rok.

    Znajoma mi mówiła, że w jej firmie około marca dostali wiadomość, że najbliższy rok praca zdalna. Po prostu. Jakieś ruchy można wtedy podjąć, jakoś się zorganizować. U nas wszystko zależy od tego, jakie sporty zimowe uprawia prezydent. Rzygać się chce. 
    Podziękowali 1Aneta
  • Znajoma mi mówiła, że w jej firmie około marca dostali wiadomość, 
    _________
    koleżanka która pracuje w firmie farmeceutycznej już w lutym 2020 dostała info że do końca 2020 praca zdalna. Wiedzieli co się święci.
    Podziękowali 1Klarcia
  • Czyli powinni wszystko pozamykać, jak w całej prawie Europie? Sporty wszystkie działają, dlaczego piszesz, że jakieś sporty zakazane?
  • edytowano grudzień 2020
    w Polsce są jeszcze stosunkowo małe obostrzenia (ale planują większe)
    Podziękowali 1Klarcia
  • Ale to nie była firma farmaceutyczna. O, jeszcze jeden kolega takie info dostał,tez spoza przemysłu medycznego. To po prostu wyobraźnia i odpowiednie traktowanie ludzi.

    W tych dwóch korpo ktoś pewnie usiadł, odpowiedział sobie na te wszystkie pytania, które tu też padają (ale ile to jeszcze potrwa? Jak ma to wyglądać? Co mają zrobić ludzie, którzy wynajmują mieszkanie blisko siedziby firmy, żeby dojeżdżać, a co miesiąc dostają info, że zdalna praca przedłużona? Itd), policzył coś, pomyślał, opracował protokoły dotyczące tajnych dokumentów firmy itp. I wprowadził w życie. W różnych krajach wieczna prowizorka, nie tylko w Polsce. 
    Podziękowali 1Prayboy
  • Może to ma nas przygotować na ... koncepcję bezwarunkowego dochodu podstawowego, przy rezygnacji z własności prywatnej. 
    Podziękowali 1In Spe
  • PawelK powiedział(a):
    Guru Niedzielski twierdzi co innego.
    Nie obchodzi mnie co twierdzi "guru".
    A Ty się Koleś zdecyduj, czy - koronawirus jest mniej groźny, aniżeli grypa, czy jest zjadliwy i przenosić go będą nawet osoby zaszczepione?
  • Malgorzata powiedział(a):
    Klarcia powiedział(a):
    Nie wprowadzono w życie pozwolenia żeby ozdrowieńcy nie nosili maseczek, ze względów pedagogicznych, a nie dlatego, iż mogą kogoś zarazić.
    Jest problem, aby ludzie zasłaniali usta i nos - wielu się opiera - nie można im dawać złego przykładu.
    Natomiast w małym busiku, gdzie będzie nas tylko 5 osób, jak najbardziej będę mogła zdjąć maseczkę.


    Wszyscy noszą maski , halo tu ziemia. 
    Ludzie noszą maski. 
    Odkąd nakazali noszą .

    Ja także noszę w miejscach publicznych, ale tylko dlatego, żeby ludzi nie straszyć lub nie umacniać podobnych Tobie w twierdzeniu, że noszenie maseczek jest zbędne.
  • Danka powiedział(a):
    Dla nas przestrzeń wolności to pływalnia. Zapisalam dzieci na treningi pływackie - pełna wolnośc i kontakty z rówieśnikami. Polecam!

    My, bywalcy ośrodka w Carlsbergu, pragnienie poczucia wolności wszyscy przypłaciliśmy zachorowaniem na Covid-19. Dzięki Bożej łasce, nie było zgonów.
    Klarcia twierdzi, że nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło, bo dzięki posiadanym przeciwciałom będzie mogła buszować po Polsce.
  • PawelK powiedział(a):
    Nie emocjonuj się, TERAZ nie noszę, bo przechorowałem i nie zakażam

    Mimo, że autorytety, których słuchacie jak słoń trąby, mówią co innego, to Wybieracie sobie z Klarcią z przepisów to co wam pasuje, ignorując inne , które wam nie pasują.
    I ok. 

    Ale w życiu bym nie miał tupetu, by przy takim podejściu upominać i pouczać innych.

    Klarcia ma zapisane (po niemiecku i po polsku) czarno na białym, że posiada wystarczającą ilość przeciwciał i nie stanowi zagrożenia dla spotykanych ludzi.
    Jestem bardziej chroniona, aniżeli po szczepionce, bo ta daje 95 proc. ochrony, a ja mam 100.
  • PawelK powiedział(a):
    Acha i wytłumaczenie zjawiska.
    Znajomy lekarz, ozdrowieniec, zrobił sobie test.
    Wirus pojawił mu się przy 37 obrocie wirnika.
    Za chorego uznaje się osoby u których pojawi się do 30 obrotu. Powyżej uznaje się, że to zaśmiecenie wtórne, czyli nie jest chory, ale otrzymał wirusa od kogoś, pewnie od pacjenta.
    Generalnie przy lekarzach to prawie pewne, że zawsze ten wynik będzie wychodził tego typu.
    Innymi słowy, obrazowo, możesz wdychnąć wirusa, nie chorować, ale wydychać go na kogoś innego. Czyli być nośnikiem.
    Ale Wam staruszki są obojętne, to tylko był element szantażu emocjonalnego, dopóki byliście w strachu, że was dopadnie.
    Teraz macie to już w d...

    Gdyby tak było, to szczepienia można by sobie odpuścić. 
    Zobaczymy, czy po wyszczepieniu rządzący nadal będą zachowywać reżim sanitarny, tzn. noszenie maseczek, dystans społeczny i polityczne debaty online.
  • Ależ rządzący mają w nosie maseczki. Noszą tylko dlatego, żeby im społeczeństwo nie zarzucało, że są ponad ustanowionymi przez siebie zarządzeniami.
    Vide Kaczyński bez maski na mównicy chwilę po tym jak za to samo wykluczyli Brauna
    czy urodziny Radia Maryja. 
    Podziękowali 3OlaN. Rogalikowa PonuraKura
  • Klarcia, rządzący będą robić teatrzyk jak długo będzie trzeba.
  • To jest dziwne, wszystkie szczepionki w tym samym czasie gotowe i według Gatesa wszystkie identycznie skuteczne i bezpieczne,  no cuda nad cudami.  
    Podziękowali 2PawelK PonuraKura
  • A Ty się Koleś zdecyduj
    Nie jestem twoim kolesiem. I nie mam ochoty być.

    A Ty się Koleś zdecyduj, czy - koronawirus jest mniej groźny, aniżeli grypa, czy jest zjadliwy i przenosić go będą nawet osoby zaszczepione?
    Dopóki byłaś wystraszona, że zalapiesz wirusa, był twoim guru. Teraz tylko pokazuje twoją hipokryzję.

    My, bywalcy ośrodka w Carlsbergu, pragnienie poczucia wolności wszyscy przypłaciliśmy zachorowaniem na Covid-19. Dzięki Bożej łasce, nie było zgonów.

    Co potwierdza to o czym pisałem od początku, że statystyki dotyczące śmiertelności są nieprawdziwe i choroba nie jest specjalnie groźna. Ale dzięki tobie podobnym przerażonym zmarło do tej pory dziesiątki tysięcy ludzie na nie covid, bo dla uspokojenia plandemi  rozwalono gospodarkę i służbę zdrowia.


    Test szczepionki wykonano na grupie 30000 osób, po 15 tysięcy szczepionka i placebo.

    W obu przypadkach ponad 99% ludzi  nie zachorowało na covid. Różnica jest w ułamku procenta.
  • @Bea, w tych mega odlotowych wizjach, kredyty mają zostać umorzone. 
  • Eleonora powiedział(a):
    @Bea, w tych mega odlotowych wizjach, kredyty mają zostać umorzone. 
    skoro umorzą ludziom oszczędności to i kredyty - logiczne.
  • tyle wolności ile własności - kupujcie ziemię
    Podziękowali 1Klarcia
  • Prayboy powiedział(a):
    tyle wolności ile własności - kupujcie ziemię
    Mam...nawet nie wiem gdzie, z 10 kawałków będzie, niektóre nawet po 4 ary :joy:
  • A zaległy ZUS też umorzą?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.