Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Maski zdejmij

1101113151630

Komentarz

  • Malgorzata powiedział(a):
    O ile na początku zdalna nauka w miarę ok u moich dzieci .
    To im dalej tym gorzej. 
    Wypalili się,  zjazd ocen i obecności na granicy. 



    Jestem tak  bezsilnie wmurwiona,  że brak  słów w słowniku  do opisania. 


    Uważam,  to za ewidentną karalną PRZEMOC PSYCHICZNĄ  na dzieciach , a także przemoc fizyczną  w tym , że nie mogą  normalnie wychodzić,  swobodnie korzystać. 

    To jest już  ZNĘCANIE  się na dzieciach i młodzieży.  

    Właśnie minister edukacji mówi jak wspaniale będą ferie przede telewizorem
  • Iwonaanna powiedział(a):
    Dziwnie się czyta te Klarci peany pochwalne restrykcji epidemicznych, kiedy chyba większość forum uważa coś się mocno nie klei w tej polityce i nie o nasze zdrowie chodzi. Czy naprawdę w to wierzy i tak usilnie agituje, czy może jest w tym drugie dno.

    Przecież ja nie twierdzę, że to o nas chodzi. My interesujemy rządzących o tyle, o ile będziemy ich utrzymywali. Oczywiście chronicznie chorzy i emeryci się nie liczą - ci jeżeli wymrą, tym lepiej.

    Restrykcje epidemiologiczne są wyprowadzane, żeby zaraza się nie rozhulała i nie zagroziła rządzącym. Bezpieczeństwu VIP-ów mają także służyć szczepionki.

    Prezydent Francji też się spotkał z covidem - podają, że łagodnie przechodzi, co należy rozumieć, iż na razie nie ma potrzeby zabierać go do szpitala.
    Dziwne jest to, że ma mieć tylko 7 dni kwarantanny, przecież po tych kilku dniach nadal będzie zarażał.
  • @beatak czy terapia pomaga córce?
  • In Spe powiedział(a):
    @beatak czy terapia pomaga córce?
    Jest to proces bardzo powolny, ale wychodzimy na prostą. Jednak niezwykle powoli i ja dodatkowo nauczyłam się doceniać drobne sukcesy i inaczej na pewne rzeczy reagować. A poza tym, terapia dziecka to tak naprawdę proces dotyczący całej rodziny i różne rzeczy wtedy wychodzą.
    Podziękowali 2Klarcia Barbasia
  • Tak, wiem.Jak dobrze, że się tym przejęliście i działacie. Że dziecko nie jest pozostawione samo sobie.
    Podziękowali 3beatak Barbasia PonuraKura
  • Prayboy powiedział(a):
    Malgorzata powiedział(a):
    O ile na początku zdalna nauka w miarę ok u moich dzieci .
    To im dalej tym gorzej. 
    Wypalili się,  zjazd ocen i obecności na granicy. 



    Jestem tak  bezsilnie wmurwiona,  że brak  słów w słowniku  do opisania. 


    Uważam,  to za ewidentną karalną PRZEMOC PSYCHICZNĄ  na dzieciach , a także przemoc fizyczną  w tym , że nie mogą  normalnie wychodzić,  swobodnie korzystać. 

    To jest już  ZNĘCANIE  się na dzieciach i młodzieży.  

    Właśnie minister edukacji mówi jak wspaniale będą ferie przede telewizorem
    Telewizory obowiązkowe czy jeszcze nie?
    Podziękowali 2Predikata isza
  • edytowano grudzień 2020
    Malgorzata powiedział(a):
    O ile na początku zdalna nauka w miarę ok u moich dzieci .
    To im dalej tym gorzej. 
    Wypalili się,  zjazd ocen i obecności na granicy. 



    Jestem tak  bezsilnie wmurwiona,  że brak  słów w słowniku  do opisania. 


    Uważam,  to za ewidentną karalną PRZEMOC PSYCHICZNĄ  na dzieciach , a także przemoc fizyczną  w tym , że nie mogą  normalnie wychodzić,  swobodnie korzystać. 

    To jest już  ZNĘCANIE  się na dzieciach i młodzieży.  

    Dla mnie to znęcanie się nad całym społeczeństwem. Bezsensowne, nic nie wnoszące już obostrzenia. :/ 

    Długo byłam cierpliwa i wyrozumiała, ale dziś to mi się przelało... 
    Podziękowali 4Aniela Rejczel isza Aneta
  • Odrobinka powiedział(a):
    Prayboy powiedział(a):
    Malgorzata powiedział(a):
    O ile na początku zdalna nauka w miarę ok u moich dzieci .
    To im dalej tym gorzej. 
    Wypalili się,  zjazd ocen i obecności na granicy. 



    Jestem tak  bezsilnie wmurwiona,  że brak  słów w słowniku  do opisania. 


    Uważam,  to za ewidentną karalną PRZEMOC PSYCHICZNĄ  na dzieciach , a także przemoc fizyczną  w tym , że nie mogą  normalnie wychodzić,  swobodnie korzystać. 

    To jest już  ZNĘCANIE  się na dzieciach i młodzieży.  

    Właśnie minister edukacji mówi jak wspaniale będą ferie przede telewizorem
    Telewizory obowiązkowe czy jeszcze nie?

    Czy oni nie rozumieją że dzieci już nie oglądają telewizji
    Podziękowali 1Kasik
  • edytowano grudzień 2020
    Oj niekoniecznie @Malgorzata ;Sporo jest takich, którzy uważają, że to bardzo odpowiedzialne, a wręcz za mało restrykcyjnie jest. I będą bronić PiS do ostatniej kropli krwi.

    moi uczniowie już w stanie zdechłym. Ja w stanie zdechłym. Osobiste dzieci w stanie zdechłym. Cieszę się, że mam razem z nimi ferie to będziemy łazić gdzie się da. No chyba, że za chwilę znów lasy zamkną i trzeba będzie uciekać przed patrolami.

  • Powiem więcej przeciwnicy PiS twierdzą, że za późno i teraz mało da, bo po co dzieci wracały we wrześniu do szkoły i po co galerie otwierali. 
    Podziękowali 2Klarcia Aniela
  • edytowano grudzień 2020
    a z tymi lasami to serio???
    bo wtedy pozostaje podwórko i chodzenie wokół domu chyba...
  • Oj są są. Sama w to nie wierzę, ale widzę i czytam takich. 
    Muszę zagadać chłopa żeby zapytał matkę, czy dalej PiS wyznaje, czy już jej minęło. Ona do tej pory nieuleczalnie pisowska była. 
    Podziękowali 1Klarcia
  • Malgorzata powiedział(a):
    @Predikata ; doprawdy są jeszcze tacy ??

    Bo ja takich nie spotykam. 

    Są i to wielu. Prawdziwym wyznawcom nic nie przeszkodzi.
    Podziękowali 1Predikata
  • Ciekawe która partia nie chce wyszczepic wszystkich i zamknąć co się da? Kto z tych co realnie mogą przejąć władzę? Jak wszystko opozycja krytykuje, to co do szczepień, to za małe tempo przyszłych szczepień,  bo za słabo to PiS organizuje. Można trafić z deszczu pod rynnę. 
  • In Spe powiedział(a):
    a z tymi lasami to serio???
    bo wtedy pozostaje podwórko i chodzenie wokół domu chyba...
    No na dziś nie zamykają, ale kto wie, co za dwa dni będzie?
  • Mi też opadły, jak to usłyszałam.  Kto nie ma dzieci, myśli, że uczą się w domu i tak jest dobrze,  bo zarazy nie roznoszą 
    Podziękowali 2Katanna isza
  • beatak powiedział(a):
    Malgorzata powiedział(a):
    @Predikata ; doprawdy są jeszcze tacy ??

    Bo ja takich nie spotykam. 

    Są i to wielu. Prawdziwym wyznawcom nic nie przeszkodzi.
    nooo mój ojciec na przykład...jak mu mówię, o tych 5 osobach to on z gębą, że ludzie chcą jeździć babcie odwiedzać i zarazę jej przynieść, można wyjechać zdrowym a dojechać chorym itd...a mnie nagabuje, żebym przyjechała..to mu mówie, że mi rząd nie pozwala bo nas 6cioro, to on że to nic, dzieci się nie liczy, poza tym przecież nie będą chodzić i sprawdzać ile kto ma ludzi na wigili..to ja mu, że po drodze kontrole mogą być, a on mi na to: to tylko trzeżwość kierowców będą sprawdzać...sam się zgubił w tej swojej pis-religii ale nie da się dyskutować, jakiekolwiek arguementy to cie zakrzyczy i zwyzywa od ruskich troli i tych co sputnika czytają....mnie też już nie raz .... aż mi się przyomniało 

    to dokładnie ten wyznawca PiS - nie do przegadania :)
    Podziękowali 1Klarcia
  • @Malgorzata są...

    W moim bliskim otoczeniu też. Zazwyczaj są to ludzie, którzy siedzą zamknięci w domu od marca, zakupy robią raz na trzy tygodnie w godzinach dla seniorów, ale doskonale wiedzą, że to wszystko przez brak maseczek (ja od wielu miesięcy nie widziałam człowieka bez maski, ale tylko TV prawdę ci powie). Rozmowę zaczynają "byle do szczepionki", lekarzy i rehabilitacje zarzucili ze strachu,  i z lękiem mówią nie o restrykcjach, tylko o kolejnym piku pandemii.
     
    Podziękowali 1Klarcia

  • A największy żal mam do TVN ;) Zawsze wieczorne wiadomości to były relacje z dwóch różnych krajów i inny przydział ról w grze dobrzy - źli, a teraz, kiedy byłoby tak łatwo wypunktować przeciwnika, wszyscy  z dzióbków sobie piją stojąc po jednej stronie barykady.

    Podziękowali 3Hope Kobieta PonuraKura
  • Malgorzata powiedział(a):
    Jak można  być tak głupim aby gadać rzeczy , że to przez dzieci w szkołach we wrześniu. 
    Totalne oderwanie od wszystkiego. 
    To już nawet nie ma co opaść,  bo ręce to już dawno opadły 
    No to jest niewiarygodne ...
    I to powoływanie się na lockdown  w Europie no ok jest tylko wcześniej wszystkie europejskie dzieci chodziły do szkoły i teraz mają miesiąc przerwy
    A nasze nie chodzą już 3 miesiąc....
    Podziękowali 1Aneta
  • @Agmar a czy wyznawcy jakiejkolwiek partii są do przegadania??

    Albo religii, poglądów, jakiejś idei? Właśnie dziś przed przedszkolem spotkałam bardzo miłą nianię, która w czasie rozmowy pokazała mi odwrotną stronę maseczki (piorun) stwierdzając, że boi się nosić na prawej, by ją pobili.

    W całym życiu nie poznałam człowieka, który by radykalnie zmienił poglądy polityczne. Owszem, czasami jego zaangażowanie mijało, przekonania blakły, partia się kompromitowała lub znikała - ale nigdy nie przeszedł na stronę "wroga", tylko szukał bliskiej alternatywy . Ewentualnie dystansował się od polityki, by w godzinie "w" (jak np. druga tura prezydenckich) zagłosować PRZECIW.
    Podziękowali 3Izka Klarcia Elf77
  • Jeśli liczy się przejście z PO do Konfy to kilku znam, zagorzali fani ale nie wyznawcy i pewnie dlatego ...mój tata kiedyś był niezbyt zaangażowany i głosował na inna strone a teraz wyznawca PiS
    Podziękowali 1Dudus
  • Malgorzata powiedział(a):
    Jak można  być tak głupim aby gadać rzeczy , że to przez dzieci w szkołach we wrześniu. 
    Totalne oderwanie od wszystkiego. 
    To już nawet nie ma co opaść,  bo ręce to już dawno opadły 
    Moja znajoma, wykładowca pedagogicznej uczelni, powiedziała, że jej ciocia zaraziła wujka, bo odwiedziła go, wracając z wesela. To przez to, że przywiozła wirusa z wesela!!!
  • Malgorzata powiedział(a):
    A Szpital Narodowy  świetnie spełnił rolę propagandową. 
    I stoi pusty. 
    Ale kto by pamiętał. 

    Teraz top one - szczepionka.  
    I oczekiwanie  w blokach startowych kto pierwszy. 

    Napisałam na TT, żeby polski rząd zaproponował Niemcom pomoc - niemiecka opieka medyczna się załamała. Personel się pochorował, nie ma miejsc w szpitalach dla covidów, w niektórych miejscach brakuje respiratorów.
    Można było by wziąć prywatnie ubezpieczonych z koronawirusem, umieścić ich w szpitalach tymczasowych (narodowy wręcz się o pacjentów prosi)  i tym sposobem podreperować budżet na służbę zdrowia.
  • Aniela powiedział(a):
    Moja znajoma, wykładowca pedagogicznej uczelni, powiedziała, że jej ciocia zaraziła wujka, bo odwiedziła go, wracając z wesela. To przez to, że przywiozła wirusa z wesela!!!

    Całkiem prawdopodobne, jeżeli ciocia miała covida.
  • U nas starsi w rodzinie też twardo stoją za PiSem. Nie wiem, co się musi stać, żeby nastąpiła zmiana. Takie zamroczenie jak u Orgona, który widzi "świętość" Tartuffe'a i usprawiedliwia wszystko. Łomnicki świetnie to odgrywa. 
  • A tymczasem w budżecie na 2021 podwyżki dla podsekretarzy stanu. Senat odrzucił, wróci do Sejmu to zostanie uchwalone
  • mówiąc prosto i używając niewybrednych słów 
    rządzą nami stare dziadygi, których władza zdeprawowała już do reszty, co w pomieszaniu ze starczym przekonaniem o swojej jedynej i najsłuszniejszej racji daje taki właśnie efekt
    dlatego inne "Stare dziady" pokolenie naszych rodziców to  popiera - wreszcie "ich" jest na wierzchu, o wiele łatwiej sią utożsamiają z rządzącymi
    nie wychowuja już małych dzieci, nie zapieprzają żeby utrzymać rodzinę, nie prowadzą biznesu (a w latach ich młodości tylko cwaniacy prowadzili biznesy,o tfu!) więc te problemy ich nie dotyczą i ich nie rozumieją i mają dla nich marginalne znaczenie
    upajają się władzą i mozliwościa pałowania ludzi myślących inaczej, coś jak dawanie klapsów rozbrykanym dzieciom, które przecież nic nie rozumieją
  • to pokolenie musi naturlanie wymrzeć
    choć jak widać po tym forum kolejne też już jest skażone i podnieca się możliwością pałowania innych
  • Przyjdzie rządzić nowe pokolenie na czele z panią Lempart, stare dziady na szubienicę.
    Podziękowali 3Klarcia Prayboy Elf77
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.