Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Bon turystyczny - ktoś już się przymierzał...?

135678

Komentarz

  • Z tego co czytałam to chyba nie... tylko na wyjazd rodzinny z małymi jak najbardziej...szczególnie że rachunek jest za pokoje...  inaczej na dzieci do 3-4- lat byłby noewydawalny... A mam takich trochę na stanie... 
  • Z tego co widziałam to jest jeden bon na wszystkie dzieci,u mnie 5 to 2500 zł. Płaci się tym kodem za noclegi. Kod jest na osobę składającą wniosek-matkę lub ojca. 
    Gdzieś czytałam,że musi być imię dziecka lub dzieci,ale praktycznie to nie wiem gdzie.
    Jak zapłacę to się podzielę informacją ;)
  • Czy jest jakiś spis tych ośrodków,   gdzie jeszcze mają wolne miejsca?  

  • Przecież był link chwilę wcześniej. 
  • maggie27 powiedział(a):

    Przecież był link chwilę wcześniej. 
    Widziałam, ale chciałabym coś na skróty, żeby nie musiec obdzwaniac po kolei gdzie są wolne miejsca jeszcze w wakacje. Ale chyba za dużo bym chciała...
  • Malgorzata powiedział(a):
    Ta lista obowiązuje??
    Czy będzie aktualizowana??

    Nie ma miejsc moich rezerwacji .
    Fakt , że terminy poza wakacyjne. 
    Jak jeździsz z dziećmi poza wakacjami? Na zamknięte szkoły liczysz? :D
  • Jak rozumiem, będzie aktualizowana, na bieżąco, w miarę zgłaszania się przedsiębiorców. 
  • Malgorzata powiedział(a):
    Ta lista obowiązuje??
    Czy będzie aktualizowana??

    Nie ma miejsc moich rezerwacji .
    Fakt , że terminy poza wakacyjne. 
    Lista ma być aktualizowana.
    Warto pytać tam gdzie chcesz nocować czy można u nich płacić bonem. Jak jeszcze nie są na liście to może dołączą.
  • No i to jest słabe w tych bonach, że dany usługodawca musi dołączyć do listy...
    Podziękowali 3mamaw Rogalikowa palusia
  • To ma być też na bilety wstępu do różnych placówek. Jeśli mi się uda aktywować przed piątkiem to spróbuję na Książu i w kopalni ( są na liście). Zobaczymy czy zadziała...
  • U mnie nie spełniają kryteriów typu: chcemy tam być ;)
    Podziękowali 2Rogalikowa palusia
  • No właśnie czarterujący jachty też pewnie nie zainteresowani bo wszystkie na sierpień wynajęte, złoty sezon :) 
  • Moja wcześniej rezerwowana opcja się zainteresowała po zapytaniu. Zapozna się i da mi odpowiedź. Oby się udało. 
  • Energylandia jako bilet wstępu do parku nie. Nie mogą. Można jednak przez jakieś biuro podróży poszukać wycieczki z noclegiem i biletem wstępu,wtedy tak.
  • olgal powiedział(a):
    Energylandia jako bilet wstępu do parku nie. Nie mogą. Można jednak przez jakieś biuro podróży poszukać wycieczki z noclegiem i biletem wstępu,wtedy tak.
    Lipa.
    Podziękowali 1Aneczka08
  • A czy jest jakiś limit czasowy do kiedy można się rejestrować? Szukałam info, ale nie znalazłam. 
    Podziękowali 1Aneczka08
  • Czy można ten bon wykorzystać tylko w połączeniu z noclegami? Czy na wycieczkach bez noclegów można też nim zapłacić za jakieś atrakcje dla dzieci, wejścia czy obiad?
  • edytowano sierpień 2020
    mamaw powiedział(a):
    Czy można ten bon wykorzystać tylko w połączeniu z noclegami? Czy na wycieczkach bez noclegów można też nim zapłacić za jakieś atrakcje dla dzieci, wejścia czy obiad?
    Widziałam oferty półkoloni dla dzieci,bez noclegów z płatnością bonami więc chyba tak.
    Ale to chyba coś organizowane przez jakieś biura jedynie.
    Na pewno samych obiadów w restauracji czy biletów wstępu nie można niestety.
  • edytowano sierpień 2020
    Dzięki. Odnoszę wrażenie, że ten bon jest bez sensu. Wolałabym połowę tej kwoty dostać do ręki. Przypuszczam że wiele rodzin wcale z tego nie skorzysta, bo to jest niepotrzebnie skomplikowane. 
    Edit. Bez sensu że nie można tym bonem płacić wszędzie, a tylko u tych którzy do tego przystąpili.
  • mamaw powiedział(a):
    Dzięki. Odnoszę wrażenie, że ten bon jest bez sensu. Wolałabym połowę tej kwoty dostać do ręki. Przypuszczam że wiele rodzin wcale z tego nie skorzysta, bo to jest niepotrzebnie skomplikowane. 
    No właśnie dlatego skomplikowane żeby ludzie nie skorzystali. Ale sukces odtrabic można. 
  • Już znaleźć nocleg dla dużej rodziny w miejscu, które nas interesuje i przedziale czasowym urlopu męża to kosmos. Jak dodać do tego warunek że realizują bon to jest niewykonalne.
    Podziękowali 1beabea
  • beatak powiedział(a):
    mamaw powiedział(a):
    Dzięki. Odnoszę wrażenie, że ten bon jest bez sensu. Wolałabym połowę tej kwoty dostać do ręki. Przypuszczam że wiele rodzin wcale z tego nie skorzysta, bo to jest niepotrzebnie skomplikowane. 
    No właśnie dlatego skomplikowane żeby ludzie nie skorzystali. Ale sukces odtrabic można. 
    Dlatego ci którzy uważają, że zamiast 500+ powinny też być bony nie wiedzą co mówią. :s
    Najwieksze  utrudnienia ma właśnie duża rodzina, bo dla takiej trzyosobowej nie problem znaleźć nocleg. Również atrakcje dla jednego dziecka łatwiej dopasować niż dla dzieci z kilkunastoletnia różnica wieku. 
    Podziękowali 3beatak Rogalikowa E.milia
  • Do marca 2022
    Także jeszcze przyszłe wakacje
    Podziękowali 2mamaw Berenika
  • Wykorzystać można do marca 2022, a zarejestrować w programie trzeba się wcześniejj ?
  • Dementują te ploty o 500+, to bylo nieprawdopodobne...
    Podziękowali 1mamaw
  •  Co w przypadku jak dziecko kończy 18 lat w marcu? Może ten bon wykorzystać w przyszłe wakacje jeśli już jest aktywowany? Czy to przepada?
  • W chwili płatnosci bonem musi mieć poniżej 18 lat.
    Jeśli zapłacisz rezerwację nawet i na przyszły rok przed jego 18 to ok.

    Podziękowali 2Karolinka mamaw
  • moim zdaniem przepada, u nas analogiczna sytuacja i syn do lutego ma czas

    Podziękowali 1mamaw
  • beatak powiedział(a):
    mamaw powiedział(a):
    Dzięki. Odnoszę wrażenie, że ten bon jest bez sensu. Wolałabym połowę tej kwoty dostać do ręki. Przypuszczam że wiele rodzin wcale z tego nie skorzysta, bo to jest niepotrzebnie skomplikowane. 
    No właśnie dlatego skomplikowane żeby ludzie nie skorzystali. Ale sukces odtrabic można. 
    Myślę po prostu,że tak naprawdę w branży turystycznej kryzysu nie ma skoro ci co oferują noclegi nie są zainteresowani taką formą zarobienia kasy.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.