Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Bon turystyczny - ktoś już się przymierzał...?

1234568»

Komentarz

  • Notabene jak wynajmuję przez booking muszę zapłacić 18% bookingowi, VAT i dochodowy.
    Zostaje niewiele ponad połowa :)
    Jak chcecie wynająć u kogoś przez booking to pytajcie czy będzie taniej bezpośrednio. 10% rabatu macie w kieszeni jak nic.
    Podziękowali 1beatak
  • AniaLecha powiedział(a):
    Ciekawe czy faktycznie można przenocować w tym namiocie i jak z zapleczem łazienkowym.
  • Ja wpisuję wszystko w dochód. Patrząc na to co robią inni jestem frajerem ;)
  • Elunia powiedział(a):
    No, no sprytne ;)
    Teraz przy każdym parku rozrywki będą pola namiotowe :D
  • O do roweru też bym dołożyła. 
  • Elunia powiedział(a):
    A nie można zrobić tak żeby na legalu płacić za wstępy, a nie jakieś pola namiotowe albo obiady.
    Obiady to już najgłupsza forma wydawania tego bonu. Pola zresztą też.
    Podziękowali 2Odrobinka Rogalikowa
  • Ale bon turystyczny miał niby wspomóc branżę turystyczną, co zakup roweru ma do tego?
  • Bo rowerem będzie się jeździć  na wycieczki i wspierać  parki i inne atrakcje  na trasie wycieczki 
  • No na pewno branża turystyczna, wszelkie prywatne hotele i kwatery nie upadną, bo ktoś sobie kupi rower, który w 99% wykorzysta na jeżdżenie po osiedlu, ale czasem też hot doga kupi. 
  • Ze sprzedażą bonów to plotki, nie ma na rynku sprzedaży bonów   jeśli gdzieś jest ogłoszenie, to pojedyncze i zbyt duże ryzyko tranzakcji  powoduje, że brak chętnych. 
  • Mam pytania.
    1. Czy te 10 zł to od osoby, czy za namiot? 
    2. Zastanawiam się, czy po prostu nie wykupić noclegu (po10 zł?), a jednak wrócic do domu na noc (mamy blisko), ewentualnie do Kalwarii Zebrzydowskiej podjechać.  Trochę nie chce mi się dwoch namiotów taszczyć i sprzetu - za dużo nas. Za dużo też drobnicy.


  • Echhh, no przecież to nie chodzi o to, że pola namiotowe są do kitu. Rozumiem, że są rodziny, które to lubią i super, że można za to też płacić bonem.
    Chodzi o tworzenie pół namiotowych przy parkach rozrywki, żeby za wejście można było zapłacić bonem. Te pola to taka przykrywką tylko przecież. Pierwsze to wymyślili w Krasiejowie, potem przejęła pomysł Energyl.
    Ja nie mam ochoty spać w namiocie że wzgl na problemy zdrowotne i co wtedy? No nie mogę zapłacić bonem. Bez sensu.
  • To jest pole namiotowe, czyli w praktyce kawalek pola , jest tez opcja z kamperem za 50 pln.
  • Elunia powiedział(a):
    Łooo matko płacisz i nie śpisz.Dycha więcej na 7 osób 
    No tak, ale można było od razu wciągnąć te miejsca na bon, a nie takie podchody.
  • Chyba chodziło o wsparcie dla branży gastronomicznej z tym obiadem ale nie wiem dokładnie. 
    Podziękowali 1Aga85
  • edytowano sierpień 2020
    Czy ktoś zna jakieś miejsce, w południowo zachodniej Polsce, gdzie będzie i Aquapark i dobre jedzenie, i atrakcje dla dzieci?  Myślę o jesieni lub o wiośnie ewentualnie. 
  • Myślę, że chodziło o wsparcie firm związanych z szeroko pojętą turystyką. Energolandia wg mnie wpasowała się w ideę, więc nikogo nie oszukuje.
    Na razie padła tarcza dla turystyki, dość że bardzo okrojona. Wygląda, że już po wyborach.

    W Niemczech firmy turystyczne organizatorzy jak rainbow etc otrzymały setki milionów wsparcia. U nas niestety nie, wkrótce należy spodziewać się, że ten sektor gospodarki zostanie przejęty przez firmy zachodnie, a nasze firmy czeka bankructwo.



  • edytowano wrzesień 2020
    @AgataZi co prawda nie w Zakopcu ale w Tyliczu, jedna forumka polecała i my skorzystaliśmy 

    Www.domkiwlesie.pl

    w Tyliczu i okolicach sporo nietrudnych i nie wysokich tras, są wieże widokowe, pod niektóre podjedziesz autem, w Tyliczu piękny kościół i drugi stary już nie używany, ale można obejrzeć i niesamowita Golgota. 

    My mieliśmy domek D ogrodzony płotkiem - przy małych dzieciach wygodne. Parking w cenie, dwa płace zabaw, kort tenisowy, boisko do siatkówki plażowej, basen - ale to raczej nie skorzystacie ; trening piłki nożnej, dwa dni z Panią animatorką, jeden quest z Panią przewodnik i jeden teatrzyk - to atrakcje w cenie dla dzieci. Dodatkowo w niższej cenie płynęliśmy Popradem. Super przeżycie. I pomimo, że w całej Polsce lało to tam była piękna pogoda. Jest możliwość wypożyczenia rowerów na miejscu. Co rano bułki na śniadanie czekały na parapecie. 

    Właściciel bardzo miły, gdy weszły bony poprosiliśmy go żeby się zapisał i zrobił to bez problemu. Mówił, że środki z ZUS szybko do niego przelewają więc dla niego to nie kłopot. 

    W domku mieliśmy dwa pokoje. W dziecięcym stało łóżko piętrowe, pojedyncze i dziecięce. W salonie podwójne rozkładane i rozkładany fotel ale z tego nie korzystaliśmy. 

    Polecam
  • Mój rodzinny strony. Polecam:)
  • Jak to jest z tym bonem, jeśli córka kończy 18lat za 2 tygodnie, to jeśli aktywuję bon turystyczny teraz, jest ważny dłużej czy do czasu jak skończy 18?
    Pakować się i jechać gdzieś czy nie ma pośpiechu? <span>:smiley:</span>
  • Dzięki, czyli my tez nie musimy się spieszyć.  Duze uff.
    Podziękowali 2Engi Berenika
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.