Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Bon turystyczny - ktoś już się przymierzał...?

123457

Komentarz

  • Nie mam siły kopać w wątku... Ile czasu zbiera aktywacja? Czy na rachunku widać, że płacono bonem? 
  • Mamy wakacje last minute i nie wiem, czy ogarnę... 
  • Szukalam noclegow w okolicach Zakopanego, w Ojcowie, w Krakowie, w Częstochowie. Wszędzie mniej więcej od początku lipca mają full i zero miejsc. Chyba że hotele 4*^ 
    Dziwne. Takiej bryndzy nie było nigdy.
    Zawsze w wakacje full trzy miesiące wcześniej, teraz rezerwacje na bieżąco, ceny listopadowe. Sporo mieszkań w ogóle odpadło, przeszli na najem długotrwały. W mieście turystów mało, w knajpach pustki.
    To w Krakowie. Faktycznie nieźle jest w małych miejscowościach.


  • W sobotę wyjechaliśmy z Krakowa. Bilety wszędzie trzeba było rezerwować gdzie się dało. Na Wawel przed otwarciem kasy kolejki, jakie pamiętam z wcześniejszych lat. 
    Niedzielę spędziliśmy w Zakopanem. Tłum dziki. Kolejka do kolejki na Gubałówke. Na Krupowkach nie było wolnego stolika. 
    Nie wiem, jak było rok czy dwa temu, bo byłam w Krk 5 lat temu ostatnio - było podobnie. 
  • PawelK powiedział(a):
    Szukalam noclegow w okolicach Zakopanego, w Ojcowie, w Krakowie, w Częstochowie. Wszędzie mniej więcej od początku lipca mają full i zero miejsc. Chyba że hotele 4*^ 
    Dziwne. Takiej bryndzy nie było nigdy.
    Zawsze w wakacje full trzy miesiące wcześniej, teraz rezerwacje na bieżąco, ceny listopadowe. Sporo mieszkań w ogóle odpadło, przeszli na najem długotrwały. W mieście turystów mało, w knajpach pustki.
    To w Krakowie. Faktycznie nieźle jest w małych miejscowościach.


    Mój brat w Krakowie bardzo zadowolony, wynajął mieszkanie 70 m2, wysoki standard, z jaccuzi za 2 tyś na miesiąc. Podobno ceny najmu poleciały na łeb 
  • malagala powiedział(a):
    Nie mam siły kopać w wątku... Ile czasu zbiera aktywacja? Czy na rachunku widać, że płacono bonem? 
    Jeżeli ma się konto czy profil w zus pue to wystarczy wpisać numer telefonu kontaktowego i adres e-mail i kliknąć aktywuj bon. 
    Podziękowali 1malagala
  • No i próbuje zrealizować bon turystyczny od klienta.
    Ale strona siadła, nie idzie się zalogować :D
  • Zadziałało :) 
    Podziękowali 2Skatarzyna Izka
  • My już po wyjeździe - bez problemu zapłaciliśmy bonem min. za kajaki (spływ), noclegi. Możemy doprecyzować szczegóły gdzie i jak.
    Podziękowali 1Quintana
  • 1. http://www.krolowa-woda.augustow.pl/ - b. dużo ludzi ale mieli obsługę kampera, na plus to b. dobry chleb i lody w Augustowie :-)
    2. https://przystanstaryfolwark.pl/ - za kajaki i za pobyt. Polecamy to miejsce. Super obsługa. Chłopak ma świetne podejście do klienta


  • tak, bilansuje się. Dostajesz smsa z info ile już wykorzystane.

  • W Augustowie polecam kartacze w barze Bartek. Inne jedzenie też dobre i dobre ceny
  • edytowano sierpień 2020
    .
  • Miłe zaskoczenie, ZUS ma dwa tygodnie na wypłatę,a przyszło po dwóch dniach.
    Podziękowali 2Izka Bambidu
  • Jak ktoś chce w góry, to Cicha Dolina,  Witow 296d, polecam. Widok na Czerwone Wierchy, z dala od głównej drogi, do wejścia do Chochołowskiej tuż. Mili gospodarze, teren wokół przyjemny. Do rzeki z 10 min na butach - co kto lubi. 
    K.
    Podziękowali 3Inka Karolinka In Spe
  • To widok z balkonu. Na najwyższym piętrze domu są 3 pokoje, 8-9 osób może spać. Jeden pokój z łazienką, plus prysznic z WC i osobne WC na korytarzu. Na samym dole jadalnia i kuchnia z pełnym wyposażeniem. Z miłych dodatkow- ręczniki dla gości. 
    Podziękowali 1Gloria
  • @Agnicha to udanego pobytu, jak macie czas to polecamy spływ Czarną Hańczą (też bonem do opłacenia) i koniecznie jagodzianki podczas spływu - świeżo podawane prosto do kajaka (to opcja bez bonu :-) )
  • jeśli Czarna Hańcza to najpiękniejszy jest odcinek Dworczysko - Rygol przez Puszczę :-)
  • edytowano sierpień 2020
    Moje starsze dziewczyny wróciły właśnie z obozu tej firmy - zachwycone, w przyszlym roku koniecznie chcą jeszcze raz pojechać. Piszę, bo dawno takiego entuzjazmu u córek nie widziałam. Były na wyjeździe z treningiem pamięci w Marianówce. Może w przyszłym roku właśnie na obóz Szatkowskich wydam ich bony.
    http://szatkowscy.pl/wyjazdy/

    Podziękowali 1Klarcia
  • Tak, wiem. Dla nas też. 
  • edytowano sierpień 2020
    Drugie podejście,bo mi ostatnio zjadło post a nie miałam wtedy czasu drugi raz pisać ;)

    Mogę polecić mieszkania w Kołobrzegu w dzielnicy zachodniej. Płatność bonem łącznie z zaliczką. Jedynie ta opłata uzdrowiskowa gotówką na miejscu.
    My mieszkamy w apartamencie 3 pokojowym. Dwie sypialnie i salono-kuchnia. 3 duże podwójne łóżka.
    Nas jest 7 w tym jedna 3 latka. Reszta nastolatki.
    W salonie jest wielkie rozkładane łóżko,nawet i 4 osoby się wyśpią. Nam jest w tym mieszkaniu w 7 bardzo wygodnie,8-9 osób bez problemu by się zmieściło.
    Są też mniejsze mieszkania.
    Do plaży 10-15 min. Zaraz obok jest biedronka.
    Przystanek autobusowy pod samym blokiem.
  • edytowano sierpień 2020
    Tutaj są ogłoszenia tego biura. Akurat naszego mieszkania nie ma tam w ofercie na olx,ale jak napisałam zapytanie o noclegi to mi pani wysłała link do booking żeby sobie zobaczyć.

    https://m.olx.pl/oferty/uzytkownik/sZjTe/


    Apartamenty Holiday City - Perlowa Przystan

     http://www.booking.com/Share-rt1ONA


  • edytowano sierpień 2020
    Mieszkania są nowe,ładne,dopiero oddane w nowym apartamentowcu,nasze jest na parterze.Czyste,wyposażone dość dobrze-zmywarka,ręczniki,suszarka do włosów,ekapres do kawy,żelazko,balkon z suszarko-wieszakiem na pranie,ręczniki. Miejsce parkingowe.
  • Przypomnijcie proszę jak mogę znaleźć po miejscowości. Chciałabym koniecznie do Włocławka. Jak poszukać tam noclegi z bonem?
  • https://bonturystyczny.polska.travel/lista-podmiotow
    W tym linku wpisujesz miejscowość.
    Polecam też olx wpisujesz hasło "bon" i miejscowość,która cię interesuje.
  • Ta lista podmiotów jest bez sensu.
    Mnie znajduje pod Wieliczka, pomimo, że mieszkanie jest w Krakowie, a kieruje się siedzibą.
  • edytowano sierpień 2020
    Dziwne, nie wyobrazam sobie ukryć dochód przy rezerwacji przez booking. Tam wszystko piszą w fakturze potem.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.