Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Poszukujemy PSA (suni) do naszego Domu Magnificat

2456

Komentarz

  • Takich jak w filmie nie da się kupić, długowłose mają wielką, grubą sierść, premiowaną w hodoelach, krótkowłose dalej często pracują z owcami, to super psy i zdrowe.
  • Elunia my mamy pudelka brzoskwiniowego, super sunia. Słodka, oddana rodzinie, mądre.
  • edytowano sierpień 2020
    Pomożecie mi w sformułowaniu ogłoszenia na Zrzutkę? 
    Nie chcę jakiegoś babola walnąć.
    Co jeszcze powinno być?

    Tak na szybko


    PSI TERAPEUTA -PRZYJACIEL

    Od jakiegoś czasu bezskutecznie poszukujemy do naszej wspólnoty Dom Magnificat
    młodego psiaka z adopcji .
    Nasi podopieczni i nasze dzieciaki bardzo już czekają na tego wymarzonego i wytęsknionego psiego przyjaciela .
    Po wielogodzinnych rozmowach z zaprzyjaźnionymi, doświadczonymi "psiarzami" , zdecydowaliśmy się na zakup rasowego psa z profesjonalnej, polecanej hodowli, będącej w Związku Kynologicznym.
    Mamy już  we wspólnocie kury i  trzy wspaniałe koty.  Są u nas także małe dzieci i zdarzają się lękowi, wycofani podopieczni, dlatego chcemy aby był to łagodny, przyjazny i przebadany zwierzak, który będzie z nami wiele lat:)
    Jednak cena takiego pieska zdecydowanie przewyższa nasze oszczędności.

    Jeśli komuś z Was leży na sercu pomoc osobom bezdomnym i pogubionym, a także przyjaźń psa i człowieka, prosimy was o dorzucenie symbolicznej cegiełki na kupno naszego wymarzonego Przyjaciela.
    Czeka na niego wiele serc i ramion chętnych do przytulania
    Kto u nas był, to wie, ze będzie mu u nas naprawdę dobrze <3
    Z serca dziękujemy, będziemy ogromnie wdzięczni za każdą pomoc.



    POPRAWIAJCIE< DOPISUJCIE
    dzięki :)




    Podziękowali 2maliwiju Klarcia
  • Super napisałaś.
  • Na raka przedwcześnie też chorują, jest bardzo powszechny u tej rasy. 
  • Ja mam do wydania trzy suczki i dwa pieski bardzo sympatyczne kundelki średniej wielkości. Ich mama świetnie się znajdowała w domu z trzynaściotgiem dzieci i różnych, niekoniecznie łatwych charakterach.
  • jan_u powiedział(a):
    Ja mam do wydania trzy suczki i dwa pieski bardzo sympatyczne kundelki średniej wielkości. Ich mama świetnie się znajdowała w domu z trzynaściotgiem dzieci i różnych, niekoniecznie łatwych charakterach.

    Polecałabym. Rasa "amerykańska" jest zdrowa, żadne jedzenie im nie szkodzi, nawet kawałek czekolady (dziecko może podać tak, że dorośli nie zauważą), żyją długo. Są mądre i praktycznie nie do zdarcia. U weta trzeba tylko szczepienie przeciw wściekliźnie, gdy już jest dorosły. Szczeniak niestety musi dostawać komplet szczepień.
  • edytowano sierpień 2020
    Jan
    Dziękujemy 
    Chyba sie juz musimy trzymac tego co mamy teraz w sercach i glowach

    Juz conajmniej kilka osob oferowalo nam swoje pieski
    Wiec tym bardziej trudno byloby wybrać

    Napiszcie czy cos jeszcze dopisac
    Czy puszczac tak jak jest?


  • słodziutkie <3   a ten bialutki  piękny
  • @jan_u a mi się nie otwiera...link jest pusty
  • OK. Poszło!   Jeśli możecie, udostęponijcie na fb. dzięki




  • Moim zdaniem - puszczać, tak jak jest.
    Podziękowali 1Daga
  • Jsk cos 
    Mozna sie dorzucić:)
    Kazda dycha to tez do przodu


    Dziękujemy:)


  • edytowano sierpień 2020
    Daga, chętnie się dorzucę, a w nagrodę zobaczę kiedyś na żywo, co to za psisko  ;).
    Chętnie na żywo się dorzucę, bywacie na osiedlu? Jestem prawie murem w domu, przeziębiona. Krzysiek albo Ty nie przejeżdżacie koło naszego bloku? Dajcie znać.
  • @Daga poza zakupem szczeniaka, myślę, że mogą być jakieś koszty jednak na początek dodatkowe np. weterynarz, jakieś leki czy odżywki itp.
    Nie znam się, ale podejrzewam, że na zakupie się nie skończy, więc może zebrać ciut więcej niż sama cena za pieska.
    Podziękowali 1Daga
  • Oboje pracujemy prawie wyłącznie zdalnie teraz. Zwykle ktoś jest w mieszkaniu.
  • @AgaMaria ;  dzieki:)
    Ale to mnie przerasta
    Zeby isc do  kogoś po kase;)

    Jesli masz wolę i pracujecie zdalnie, to nawet chyba wygodniej na konto;)

    Pieniądze na utrzymanie będą 
    Są na dwadziestu ludzikow
    To i na psiaka będą:)

    Podziękowali 1AgaMaria
  •  <span>:smiley:</span>
  • @katarzynamarta2.    Widzę zadatki na dobrą fundriserke  :D
  • Dobry wybór 

    Widac i czuć;)

    Jak bedziemy miec kiedys dobra kasę 
    Bierzemy Cie <3

  • @Daga tzn. tam gdzieś będzie numer konta podany?
    Nie jestem na facebooku itp.
  • Weszłam. Nie ma tam numeru konta. Taką formą nie płacę. Tylko jak jest podany numer konta. Szkoda. Trudno.
    Jak Cię zobaczę, to kiedyś się dorzucę. Będzie na zabawki dla psiaka albo smycz.
  • Zrzutka nie jest na fb
    Jest tam podany nr konta

    Mozna tez na nasze fundscyjne  konto
    www.fundacjamagnificat.pl

    Oczywiście jak masz życzenie 


  • O, super. Pewnie, że mam życzenie. Spędziłam ostatnio 2 dni z psem i zobaczyłam, jak się cieszy z grupy, ze wspólnoty, ze stada, ile radości wnosi...
    Podziękowali 1Daga
  • edytowano sierpień 2020
    Mamy  juz 1500 pus 100 na konto
    Jak bedzie 2 szukam juz  naszej konkretnej Suni:)

    Dzieki za zmobilizowanie do zalozenia Zrzutki
    Jesli jeszcze ktos moze cos nam dorzucic, to bardzo dziekujemy  <3





  • A wiadomo już jak będzie się wabić? :)
    Czy może jakiś konkurs na najtrafniejsze imię zrobimy? :) 

    ATSD szacun ogromny i bardzo Wam kibicuję w ważnej misji (mam na myśli Magnificat, nie tylko pomysł z psem) :) Przypomina mi się Cenacolo, jeszcze z czasów Medjugorje  :)
    Podziękowali 1Daga
  • Moglby sie wabic Amigo, z hiszpanskiego: przyjaciel :)
    Podziękowali 1Daga
  • Dziewczynka <3
  • Nasza Mary już wymyśla imiona ...:)

    Dziś już gadaliśmy z hodowcami
    Nie było szczeniąt...ale dziś nagle dwie sunie się zwoliniły

    Już mam wielki łeb...
    Berneńczyki podobno ten minus, że krótko żyją :(

    Dziś wieczorem długo porozmawialiśmy z polecanym  hodowcą labków z Lipców Reymontowskich
    Jedna sunia im została, ale mają dopiero 4 dni
    On poleca czekoladki labradorki, bo są spokojniejsze niż biszkopty i czarne.
    Rodzice tej suni spokojni i przyjaźni.

    Myślimy..(.ta kosztuje 4 tysiące).

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.