Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Poszukujemy PSA (suni) do naszego Domu Magnificat

1356

Komentarz



  • a jakie koty mają teraz imiona?
  • katarzynamarta2 powiedział(a):
    Mam to wpisane w książeczkę... skreślone i zamienione na Gato
    Drugi facet to Nero
    a dziewczyna to Luna 

    To masz naprawdę niezłą załogę :)
  • To nie mini szetlandy, tylko owczarek szkocki krótkowłosy. 
  • To jest dopiero wielodzietna mamcia:)   ma jedynasteczkę i właśnie jedna dziewczyna psia została


  • Szukam też tych psiaków rasowych niewystawowych...ale też nic nie widzę
  • Zobacz jeszcze Rodezjany, to duże psy, ale dość zdrowe i często są niewystawiwe że względu na wady , które nie mają kompletnie nic wspólnego że zdrowiem. 
  • Jest super hodowla Sangoma, niedługo będą szczeniaki, albo już są,  gdybym mogła mieć dużego psa, to taka rasę bym brała, popatrz filmiki na Youtube. 
  • Pewnie masz rację, zapomniałam, że lubią jedną osobę wybraną, dopiero odkryłam te rasę. 
  • Bardzo mi się spodobały te psy.
  • Takie charakterne?
  • To tak jak nasz samojed - tez inteligentny, a słabo tresowalny ;)
  • @Daga ; nie mam Priva od Ciebie... 
    Dopiero teraz doczytałam, że macie upatrzonego psa, mam nadzieję, że dopytała o te wszystkie badania, o jakich pisałam? 
    4 tys to normalna cena za psa z rodowodem ZK i udokumentowanymi badaniami. 

    Niech Cie nie zwiedzie kwestia "niewystawowosci". Nie ma znaczenia, czy pies wystawowy czy nie, badania powinien mieć bez względu na "przeznaczenie". 
    To dowód to nie jest wyłącznie kwestia późniejszego wystawiania, to swiadectwo pochodzenia zwierzęcia 

    Podziękowali 2Sylwik Daga
  • @kociara ; to polecany hodowca. Notabene b sympatyczny
    Dziś, kiedy zastanawialismy czy ta, czy inna
    I czy nie za drogo
    (Choc wiem, ze to uczciwa cena)
    Przyjechal znajomy
    Kupil nam 10 kur i zostawil ofiarę na psa
    ♡♡♡
    Takie usmiechy od Pana Boga

    Minusem jest czekanie do polowy października...
    Ale to tak jak na dziecko





     

    Podziękowali 1AgaMaria
  • To i tak nie tak długo. 
  • @Daga
    Bardzo mnie cieszy, że tak dobrze wszystko idzie. 
    Polecenie ważna rzecz, więc na pewno te badania są, ale nie ufaj na słowo, proś o badania rodziców 
    Możesz mi podać na priv nazwę hodowli?

  • Odnośnie łagodniejszego charakteru czekoladowych labradorów - znajoma ma dwa, z jednej hodowli. Takiej świetnej podobno. Z badaniami oba psy były, wystawowe.  A charaktery - jak to sama o nich mówi - jeden ma autyzm drugi ADHD. Pierwszy nawet głaskania nie lubi, drugi demoluje dom. Pierwszy wciągnięty na kanapę koło pańci wytrzyma 5 minut, drugi nie daje chwili spokoju i jako daje się z nim żyć po morzu szkoleń.

    Psy od małego układane, chodziły do psiego przedszkola, ileś tam szkoleń.

    Przy czym jeden ma tak chore stawy, że mimo diagnostyki (usg w Czechach, wtedy ponoć najlepsze), leczenia, regularnej bieżni w wodzie, pies cała dobę jest na bardzo silnych lekach przeciwbólowych, by móc w ogóle się poruszać.

  • zmęczyłam się od samego czytania :s
  • Potwierdzam. Z labladorami jest fajnie ale dopiero jak mają 3-4 lata. Wczesniej ADHD
  • A z kolei bernenczyki tak spokojne ze az nudne. I szybko sie meczą na spacerach.
  • Czyli nie ma psa idealnego  :D
  • Jest - mój wymarzony Collie , a, nie niestety tez miewa jedną wadę,  bywa szczekliwy.
  • Ostatnio spędziłam dwa dni z psem wielorasowym typu czujnik ruchu. Gdy ktoś przemieszcza się po domu albo na ulicy przed domem, piesek szczeka. Dobry jako stróż, pies pasterski i może trochę myśliwski. Niesamowity słuch i czujność.

    Dla osoby, która na przykład w domu jednorodzinnym mieszka sama, to chyba dobry psi towarzysz. Zamiast czy obok alarmu reaguje, gdy się ktoś kręci na przykład za płotem.
  • edytowano sierpień 2020
    @AgaMaria pisze priv. W innej sprawie.
  • Ok. Jestem.
  •  Wątek psa czytam z zainteresowaniem. 
    Bo lubie DUŻE psy.
    U nas pies raczej nierealny.
    Ale może kiedyś...

  • @Małgorzata32 odpisałam, mam nadzieję, że garść informacji dorzuciłam. Napisz, czy doszło.
    Podziękowali 1Małgorzata32
  • Chyba muszę gdzieś wyjechać... Przeczytałam tytuł wątku "poszukujemy Spa..."  :D
    Podziękowali 1Ula
  • edytowano sierpień 2020
    O matulu
    Ja oszaleje...

    W chwili gdy decyzja prawie, prawie...
    Dostaliśmy cynk od absolwenta naszego Domu
    O suni labradorce do adopcji
    Czarna, trzymiesięczna...

    Do zabrania z okolic Warszawy

    Może to TA???

    Podziękowali 1AgaMaria
  • To zebrane środki akurat na wyprawkę i weterynarza .
    Podziękowali 1Daga
  • Ja nie znam się na psach, ale pamiętajcie, że to musi być pies, który nie zje kur. My mamy springera walijskiego, super cudowny, zero agresji, można włożyć rękę do gardła, trzylatek na niej zasypiał, ale jak zobaczy ptaki, to nie ma zmiłuj ;)


    Podziękowali 2Daga madzikg
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.