Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Maski bez Klarci

1141517192072

Komentarz

  • @Hanq ale to się liczy bo to nie covid.. 
    Podziękowali 2Rogalikowa Hanq
  • Pioszo54 powiedział(a):
    Japonia 20 zgonów na 1 mln mieszkańców

    Polska 572 zgony na 1 mln mieszkańców
    I weź pod uwagę zagęszczenie ludności u nich i u nas...
  • a nie jest tak ż ecovid wyparł grypę? to możliwe, mocniejszy wirus pokonał słąbszy - niejako go zastępując. 
  • edytowano grudzień 2020
    noale, tyle przypadków covida to mamy w samej Polsce, albo więcej

    na wykresach, we wszystkich chyba 88 krajach uczestniczących w badaniu jest ok 40 tyś. przypadków tygodniowo
  • edytowano grudzień 2020
    Dubel
  • @Agmar wiem, tak tylko przy okazji nawinal się artykuł. 
  • Prayboy powiedział(a):
    a nie jest tak ż ecovid wyparł grypę? to możliwe, mocniejszy wirus pokonał słąbszy - niejako go zastępując. 
    Covid wirus mocarz pokonał wszystkie wirusy i panuje tylko on. A ludzi to tylko bezobjawowych testują?
    Podziękowali 2Rogalikowa Barbasia
  • Prayboy powiedział(a):
    a nie jest tak ż ecovid wyparł grypę? to możliwe, mocniejszy wirus pokonał słąbszy - niejako go zastępując. 
    Nowa funkcja covida, w wyniku ewolucji wykształciły mu się łapki, którymi łapie i rozrywa inne wirusy.

    Jeżeli fakty się nie zgadzają z teorią, tym gorzej dla faktów :)
    Podziękowali 1Rogalikowa
  • PawelK powiedział(a):
    Prayboy powiedział(a):
    a nie jest tak ż ecovid wyparł grypę? to możliwe, mocniejszy wirus pokonał słąbszy - niejako go zastępując. 
    Nowa funkcja covida, w wyniku ewolucji wykształciły mu się łapki, którymi łapie i rozrywa inne wirusy.

    Jeżeli fakty się nie zgadzają z teorią, tym gorzej dla faktów :)

    przecież te liczby na wykresach nijak się nie zgadzają z covidem
  • edytowano grudzień 2020
    A dlaczego miałyby się zgadzać :)
    Ile razy w życiu miałeś testowany rodzaj grypy, którą przechodzisz?
    Ważne, że pokonaliśmy grypę, kolejna zaraza ludzkości przechodzi do historii :)
  • edytowano grudzień 2020
    czyli co, te wszystkie kraje, które w2019 robiły testy na grypę, przestały je robić w drugiej połowie 2020-tego?

    raczej bym tu widział wynik obostrzeń
  • Tak, obostrzenia działają na grypę. Ale obostrzenia nie działają na covida. Bardzo dziwna selektywność.
    Podziękowali 3Barbasia OlaN. Rogalikowa
  • edytowano grudzień 2020
    działają i na covida
    patrz Japonia lub Australia


  • No, na wiosnę będzie poszczepionkowy covid-21, na którego będzie trzeba przyjąć nową, jeszcze lepszą szczepionkę.
  • Chyba po szczepionce zawierającej niewielki kawałek RNA nie da się mieć covida poszczepiennego, na szczęście... 
  • edytowano grudzień 2020
    ja dziś zaniemówiłam
    moja mama( stary pediatra)wpadła na pomysł, żeby moja córka ( świeżo wyuczona pielęgniarka)zrobiła kursy szczepionkowe
    bo to będzie " na czasie"
    że tak brzydko powiem
    JPRDL

  • covid to zezłośliwiona grypa więc co sie dziwić
  • Prayboy powiedział(a):
    covid to zezłośliwiona grypa więc co sie dziwić
    Że co?
  • taka ironia 
  • Robili szczepionkę na bazie HIV i coś nie pyklo. W sumie może w wieku niektórych chętnych w starszym wieku to będzie powód do zaimponowania, złapałem hiva ;)

    Prace nad szczepionką przerwane. U testowanych doszło do powstania antyciał AIDS

    W związku z tym, że u pacjentów, którzy uczestniczyli w pierwszej fazie badań nad szczepionką opracowaną przez Uniwersytet Queenslandu, doszło do powstania antyciał AIDS, program nie będzie kontynuowany – poinformował minister zdrowia Australii Greg Hunt.

    W pracach nad szczepionką wykorzystano śladową ilość białek zawartych w genomie wirusa HIV, co skutkowało wytworzeniem się w organizmie antyciał AIDS.

    „Mimo że szczepionka przeciwko Covid-19 była bardzo obiecująca, a ryzyko zakażenia HIV tą drogą praktycznie nie istnieje, zdecydowaliśmy się zamknąć ten projekt ze względu na ryzyko utraty zaufania ludności wobec krajowego programu szczepień” – podkreślił sekretarz stanu w ministerstwa zdrowia Australii Brendan Murphy.


  • przezież na wiosnę trąbiono na forum że to tylko taka "grypka" i zeby się nie bać (wielu płaskoziemców nadal się przy tym upiera) wiec teraz jak się potwierdziły ich przypuszczenia to szukają "prawdziwej " grypy
  • Prayboy powiedział(a):
    taka ironia 
    Aha! To dobrze, bo już myślałam, że ignorancja...
    Podziękowali 1obwarzanek
  • Katarzyna powiedział(a):
    Prayboy powiedział(a):
    taka ironia 
    Aha! To dobrze, bo już myślałam, że ignorancja...
    oczywiście wprawdzie ja nie mam tu monopolu na mądrość :-) ale też się cieszę :-)
  • Jak Ty to prayboy mówiłeś, lepiej się pomęczyć dwa tygodnie, ale niech zaraza przejdzie?
    Jesteś moim autorytetem :)
    Podziękowali 1Rogalikowa
  • Gdybyśmy na wiosnę mieli tyle zakażeń co teraz, wszyscy staliby ze strachu po stokroć.
    Zdrowy rozsądek jednak zwycięża, wszędzie tłumy, większość ma już covida w ..
    A jednak zgadzają się dla świętego spokoju na te wszystkie zakazy...
  • PawelK powiedział(a):
    Jak Ty to prayboy mówiłeś, lepiej się pomęczyć dwa tygodnie, ale niech zaraza przejdzie?
    Jesteś moim autorytetem :)
    To nie ja pomyliłeś się
  • edytowano luty 2021
    No to co?
    Przecież wciskasz ludziom zdania, których nie mówią, to i tobie można.

    Ludzie pokazali Ci dziesiątki poważnych argumentów przeciw tej szczepionce, łącznie ze stanowiskiem producenta, że nie bierze odpowiedzialności. Ty piszesz, że nie chcą szczepionki bo boją się ukłucia, albo że uważają, że ziemia jest płaska.

    Dlatego od dzisiaj będę wszystkie irracjonalne poglądy personifikował tobie. :)
    Podziękowali 2Rogalikowa OlaN.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.