Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Maski bez Klarci

1151618202172

Komentarz

  • Na przykład ten o zielonych antenkach. To Prayboy prekursorem tej teorii jest!
  • Wiecie, mi już tak bije na dekiel, jak to mówią na Śląsku, od 24 h z dziećmi, od nauki zdalnej, od absurdów dookoła, że tylko sarkazm i ironia mi zostały. A jeszcze dziś dodatkowo odbebnilam przedświąteczny rytuał śląski mycia czystych okien u babci*, więc ilość absurdów na dziś przekroczyła zywczajoqe normy.

    *wychodzę ze zdrowego, jak mniemam, złożenia, że myje się rzeczy, które są brudne, a nie po prostu dlatego, że tak bo tak, bo 3 miesiące minęły. No ale Ślązaka nie przekonasz, na święta się dom pucuje szczoteczka do zębów, mimo że wypucowalo się go już równie dokładnie w minioną sobotę. 

  • Zbadanie potencjalnych skutków ubocznych szczepionek przeciwko Covid-19 leży w gestii władz państwowych - mówi rzeczniczka Światowej Organizacji Zdrowia Margaret Harris. Przyznaje, że część szczepionek może być nieodpowiednia dla pewnych grup.


  • Tylko w pierwszych jedenastu miesiącach 2020 r. zmarło w Polsce ponad 425 tys. osób. Jak wynika z danych GUS, w żadnym pełnym roku od 1946 r., czyli w czasach po zakończeniu II wojny światowej, nie umarło więcej osób.

    żniwo zaczynają już zbierać zaniedbania w profilaktyce i leczeniu z początkowych miesięcy epidemii. Odwołano wówczas (podobnie jak jesienią) wiele planowanych zabiegów i przyjęć. Wiosenna fala dramatycznie załamała profilaktykę onkologiczną. Sprawiła, że mocno spadła zgłaszalność pacjentów np. z chorobami kardiologicznymi - choć w praktyce trudno podejrzewać, żeby np. liczba zawałów serca nagle spadła o 30-40 proc. Tymczasem lekarze przypominają, że nawet jeśli pacjent po lekkim zawale dojdzie do siebie, to jego mięsień sercowy jest już uszkodzony. - Taki ból może nawet ustąpić i pacjent przeżyje, ale jego serce jest uszkodzone, wystarczy to na pół roku, może na rok
    Podziękowali 2Rogalikowa OlaN.
  • Mówiłem od początku że ta epidemia będzie zabójcza to nie wierzyliście
  • Ale zupełnie inne przyczyny tej zabojczosci wskazywałes 
    Podziękowali 2In Spe OlaN.
  • To nie wirus masowo zabija
  • I widzę, że cała sytuacja cię chorobliwie zachwyca. W końcu jakos apokaliptycznych wydarzeń się doczekałeś  ;)
  • Rogalikowa powiedział(a):
    Ale zupełnie inne przyczyny tej zabojczosci wskazywałes 

    Żadna różnica
  • Rogalikowa powiedział(a):
    I widzę, że cała sytuacja cię chorobliwie zachwyca. W końcu jakos apokaliptycznych wydarzeń się doczekałeś  ;)
    Nie zachwyca. To stwierdzenie faktu.
  • Prayboy powiedział(a):
    Rogalikowa powiedział(a):
    Ale zupełnie inne przyczyny tej zabojczosci wskazywałes 

    Żadna różnica
    Zasadnicza
    Podziękowali 1In Spe
  • Nie. Bez epidemii tego by nie było.
  • Łk 21 werset 26. 
  • Bez histerycznych działań władz, które miały zaspokoić emocjonalne potrzeby ci poniektórych mielibyśmy o niebo lepsza sytuację i gospodarczą i zdrowotną.
    Podziękowali 2OlaN. Barbasia
  • Mądry Polak po szkodzie. A można było się z Hitlerem dogadać.
  • Tego nie wiesz. 
  • Prayboy powiedział(a):
    Łk 21 werset 26. 


    No to zastanówmy się, kto mdleje.
  • edytowano grudzień 2020
    No nie ja na pewno tylko ci co nie idą do lekarza z zawałem że strachu przed covidem. Wogóle zabawne że dwa wątki na ten sam temat. Jak na Fejsie u Małgorzaty. Zróbcie trzeci beże mnie. Będzie prościej. Trudno mi pisać w obu. 
  • Musiałbyś się postarać bardziej, szydera i antenki 5g nie obrażają nas za bardzo ;)
  • O. Już jesteśmy MY. 
  • w kupie raźniej
  • Mi też ciepłej
  • Prayboy powiedział(a):
    No nie ja na pewno tylko ci co nie idą do lekarza z zawałem że strachu przed covidem. Wogóle zabawne że dwa wątki na ten sam temat. Jak na Fejsie u Małgorzaty. Zróbcie trzeci beże mnie. Będzie prościej. Trudno mi pisać w obu. 
    A kto nakręcil histerię kowidową?
    Podziękowali 1OlaN.
  • Chińczycy
  • 3 mają się mocno. 
  • edytowano grudzień 2020
    A ty się jej* dzielnie oparles? 

    Edit* tej histerii
  • Sun TZU itd. o Chinach cicho. Mistrzowie
  • @Prayboy Ty to chyba bardzo mocno czułeś się związany z @Malgorzata ...
    Podziękowali 1Prayboy
  • edytowano grudzień 2020
    Rogalikowa powiedział(a):
    A ty się jej* dzielnie oparles? 

    Edit* tej histerii
    Jasne. Chodzę bez maski  a dziecko było na trzech konkursach w szkole w czasie kwarantanny. Maski. Wszystko to są maski. Teatr proszę państwa. Życie. Gramy  w spektaklu. Zdejmujemy maski zakładamy maski.  Znacie Witkacego? To wy macie napinkę -  więcej  luzu  kochani. Statystyki...wyliczenia. Tabele w excelu..mhmmm nie ja zacząłem. Sztuka to wielkie oszustwo. Mistyfikacja. Performance. Witold Bereś. Naprawdę myśleliście że ja tak na poważnie? Tym lepiej.. 
     
  • Agmar powiedział(a):
    @Prayboy Ty to chyba bardzo mocno czułeś się związany z @Malgorzata ...
    O Nie... Nikt nie zastąpi Tawa. Zawsze będę mistrzem trzeciego planu.
    Podziękowali 1Ona64
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.