Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Rozpoczyna się czas Oczyszczenia

135

Komentarz

  • Jest zapraszany, spytaj tych co go zapraszają po co?
  • Z Medjugorie jest inny problem niż dotyczący zasad które przytoczyłeś. Jest problem, że przez dekady wycieczek parafialnych, książek w księgarniach katolickich i odwołań w artykułach, kazaniach itp - wytworzono w masowej wyobraźni domniemaną oczywistość prawdziwości tych objawień.

    Gdzie wytworzono, tam wytworzono. Ja takiego domniemania nie mam.
  • @Berenika ja byłam bardzo sceptyczny, ale kiedy słyszę, że jeżdżą tam z normalnych parafii pielgrzymki, ludzie , którzy byli wracają pogodzeni, ich dzieci się nawracają , choć całe lata były daleko od Kościoła,  to coraz częściej nie wiem co myśleć... Dlaczego tyle pielgrzymek się organizuje, dlaczego księża tam ludzi zawożą, skoro to może być oszustwo. 
    Podziękowali 1Klarcia
  • @Zuzapola

    Podobno tam ludzie odmawiają różaniec na ulicach i nawracają się. To i dobrze. Pewnie dlatego księża wożą. 

    Generalnie czas zawsze mija długi często od objawień do ich uznania. Tak przecież było i z objawieniami św. Małgorzaty Alacoque, i św. s. Faustyny.

    Człowiek rozsądny czeka na decyzje Stolicy Apostolskiej. Wielu  pragnie, szuka cudowności, objawień itp. Niektórym to widać pomaga.
    Podziękowali 2Barbasia Katia
  • Z kolei "Godzina Łaski" itp.


    Objawienia zostały uznane za fałszywe. Ale kultu maryjnego nikt nie broni. Wolno modlic się i w godzinie łaski.

    "W dokumencie z 2013 roku bp Luciano Monari zakazał promowania w sanktuarium maryjnym w Fontanelle di Montichiari rzekomych objawień Pieriny Gilli. Obecnie nie wolno w tej świątyni nawiązywać w żaden sposób do jakichkolwiek objawień, orędzi i innych zjawisk o charakterze rzekomo nadprzyrodzonym. W konsekwencji z sanktuarium usunięto zdjęcia Pieriny Gilli, foldery i książki promujące jej rzekome objawienia. Biskup Brescii wydał swój dokument na polecenie Kongregacji Nauki Wiary z 13 listopada 2012 roku. Wcześniej w tej sprawie interweniowała także Kongregacja Kultu Bożego i Dyscypliny Sakramentów."
    Podziękowali 1Barbasia
  • Ks. Glass często prosi by oddać się Jezusowi przez Ręce Maryi po 33dniowej modlitwie według sw. Ludwika Montfort. 
    Setki ludzi to zrobiło dzięki niemu. 
    Owoce niesamowite. Po owocach ich poznacie. 
    No to ok. Ja poznałam. 
    Z tydzień bym mogła wklejać łaski.(opisane przez innych) 
    I nie wystarczy. 
    Kto wie ten wie. 
    Nawet z orga. 

    Podziękowali 1Zuzapola
  • Że komu być posłusznym? Że biskupom? 
  • mama_malwina powiedział(a):
    Ja ma inne zdanie o ks. Natanku. Wystarczy posłuchać co mówi. Ukarali go za prawdę.
    A wiecie że na niedługo będzie msza bez przemienienia.? Ktoś wam o tym mówi?  
    Mówią wam o masonerii?


    To są duby smalone.
  • TecumSeh powiedział(a):
    @matuleczka @Zuzapola- z Medjugorie jest problem.

    Kościół nie tylko tych objawień nie uznał, ale wręcz skłania się do nie uznania ich. Ostatecznego werdyktu nie wydano oczywiście, ale np biskup miejsca uważa te objawienia za mistyfikację.



    Wg mnie same objawienia - nie są, ale rozmodlone i mocno wierzące tłumy ludzi - jak najbardziej.

    To już się zmieniło, od czasu, gdy jest tam ks. abp Hoser.
    Oficjalnie zostało to miejsce uznane, jako miejsce modlitwy i jest zezwolenie na organizowanie pielgrzymek. Natomiast co do objawień Kościół urzędowy jeszcze się nie wypowiedział.

    Abp Hoser: Medjugorje znakiem żywego Kościoła


    https://www.vaticannews.va/pl/kosciol/news/2019-04/wywiad-z-abp-henrykiem-hoserem.html

    ***

    Abp Hoser o Medjugorje: po 40 latach kontrowersji sytuacja się poprawiła

    https://www.niedziela.pl/artykul/56468/Abp-Hoser-o-Medjugorje-po-40-latach

  • Co do ks. serio tu nie ma żadnego wojownika Maryi który by tu napisał???
    Na okrągło powtarza że kobieta ma być kobietą.Meżczyzna mężczyzną. 
    Nie boi się prawdy głosić. Wzywa do pokuty modlitwy postów. 
    Widzi że zło jest beszczelniejsze coraz bardziej i krzykliwsze więc on nie siedzi sobie schowany i nie dba o święty spokój. 
    Jest tu jakiś wojownik Maryi co by powiedział wiecej??

    Podziękowali 2Aneczka08 Barbasia
  • Do kogo to mówi? Do kobiet które są kobietami i do mężczyzn którzy są mężczyznami 
    Bo jakby nikogo nie nawraca 
    Teraz to wogole łatwo zbudować sobie sektę i jeszcze dostatnio z niej żyć 
  • Wojownicy niejedna rodzinę uratowali. 
  • Przed czym uratowali?
  • asiao powiedział(a):
    Do kogo to mówi? Do kobiet które są kobietami i do mężczyzn którzy są mężczyznami 
    Bo jakby nikogo nie nawraca 
    Teraz to wogole łatwo zbudować sobie sektę i jeszcze dostatnio z niej żyć 
    Nie byłaś na Adoracji długo.
    Wogole to źle sie słucha o kimś kto i tak się nie obroni. Bo nie ma go tu. 
  • asiao powiedział(a):
    Przed czym uratowali?
    Pytasz i mam ci swiadectwa dać czy z ironią??? 
  • Nie byłaś na Adoracji długo?
    Co to znaczy? 
  • asiao powiedział(a):
    Nie byłaś na Adoracji długo?
    Co to znaczy? 
    Słownik cos mi przestawił. 

  • Rozumiem że przed rozpadem małżeństwa czy jeszcze przed czymś innym.
  • @asiao a konkretnie o co i o kogo Ci chodzi?
  • Nikt nie zna intecji tylko Bóg.
    Na szczęście. 
  • Lepiej się pomodlić  i zająć swoim podwórkiem i zacząć od siebie.

    Podziękowali 3Barbasia Aneczka08 Klarcia
  • Tomasz i Ewa powiedział(a):
    Ciekawie się dzieje. Sprawa byłego kard. McCarricka może pogrążyć naszego Don Stanislao. Jeśli okaże się, że blokował od informacje tak, że nie docierały do św. JPII to jego gwiazda szybko zgaśnie. Blady strach padł na krakowską kurię. 

    T
    Co to za  ptak co w swoje gniazdo sra. 
  • Tomasz i Ewa powiedział(a):
    Bridget powiedział(a):
    Lepiej się pomodlić  i zająć swoim podwórkiem i zacząć od siebie.

    Dobry pomysł. Dzięki za inspirację. Biegnę zrobić kwerendę w archiwach mojej diecezji, powołam komisję i wyciągnę na światło dzienne wszystkie skandale pedofilskie. Albo nie. Zrobię jak radzi Bp Gądecki. Nic nie zrobię tylko zwalę sprawy na Watykan. 

    T :)

    Tomasz i Ewa powiedział(a):
    Bridget powiedział(a):
    Lepiej się pomodlić  i zająć swoim podwórkiem i zacząć od siebie.

    Dobry pomysł. Dzięki za inspirację. Biegnę zrobić kwerendę w archiwach mojej diecezji, powołam komisję i wyciągnę na światło dzienne wszystkie skandale pedofilskie. Albo nie. Zrobię jak radzi Bp Gądecki. Nic nie zrobię tylko zwalę sprawy na Watykan. 

    T :)
    Swoim podwórkiem. 
    Swoim. 
    Nie manipuluj. 

  • Tomasz i Ewa powiedział(a):
    Bridget powiedział(a):
    Tomasz i Ewa powiedział(a):
    Ciekawie się dzieje. Sprawa byłego kard. McCarricka może pogrążyć naszego Don Stanislao. Jeśli okaże się, że blokował od informacje tak, że nie docierały do św. JPII to jego gwiazda szybko zgaśnie. Blady strach padł na krakowską kurię. 

    T
    Co to za  ptak co w swoje gniazdo sra. 
    Nie podniecaj się tak bardzo. BTW Widziałaś kiedyś ptasie gniazdo? Pełne jest śmieci, ekskrementów i pierza. 

    T :)
    Uważaj na slowa. Może ty się podniecasz. 
    I świętości zostaw w spokoju. 
  • Tomasz i Ewa powiedział(a):
    Ciekawie się dzieje. Sprawa byłego kard. McCarricka może pogrążyć naszego Don Stanislao. Jeśli okaże się, że blokował od informacje tak, że nie docierały do św. JPII to jego gwiazda szybko zgaśnie. Blady strach padł na krakowską kurię. 

    T
    Dziwisz nie urzęduje już, ani nie mieszka w krakowskiej kurii.
    Podziękowali 2Barbasia maliwiju
  • Tak.my zajmijmy się sobą a pedofile w Kościele sobą ..a nie czekaj wróć...
  • Tomasz i Ewa powiedział(a):
    Bridget powiedział(a):
    Tomasz i Ewa powiedział(a):
    Bridget powiedział(a):
    Tomasz i Ewa powiedział(a):
    Ciekawie się dzieje. Sprawa byłego kard. McCarricka może pogrążyć naszego Don Stanislao. Jeśli okaże się, że blokował od informacje tak, że nie docierały do św. JPII to jego gwiazda szybko zgaśnie. Blady strach padł na krakowską kurię. 

    T
    Co to za  ptak co w swoje gniazdo sra. 
    Nie podniecaj się tak bardzo. BTW Widziałaś kiedyś ptasie gniazdo? Pełne jest śmieci, ekskrementów i pierza. 

    T :)
    Uważaj na slowa. Może ty się podniecasz. 
    I świętości zostaw w spokoju. 
    Grozisz mi czy tylko tupiesz w złości nogą? A może jesteś zwolenniczką tuszowania skandali pedofilskich w Kościele? Napij się meliski. 

    T
    Gdzie tu jesteś groźba. 

  • a może na kard Dziwisza , pedofilie itp załóżcie osobny wątek, co?
    Podziękowali 3Barbasia Bridget Klarcia
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.