Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Programowanie p0lek

11112141617

Komentarz

  • Lepiej jak prostytutka pracuje w burdelu niż na kasie ..jestem za  ;)
    Podziękowali 1malagala

  • Oczywiście, wybranek jest osobą pigmentododatnią.
  • Polecam film Vicky Christina Barcelona. Nie wiem, czy Allen celowo obnażył króla;)
  • Wiele cywilizacji już upadło. Psiowa też raczej upadnie  ;)
  • To jest takie creepy, że nie wierzę, że można o tym na poważnie XD
  • Duże nakłady finansowe idą na wypuszczanie powyższych "ciekawostek" w mediach
    Kiedyś płaciło się za reklamowanie produktów teraz promuje się styl życia 
  • Może zamiast ciągłego debatowania nad rzekomym programowaniem Polek, pouczania, krytykowania nas i mówienia nam co możemy a czego nie, weźmiecie się kwestie programowania mężczyzn (szczególnie młodych)? Z nimi problem jest dużo poważniejszy... i zwyczajnie niebezpieczny. Cały czas kobiety są poddawane surowej ocenie i krytyce i cokolwiek zrobimy, jesteśmy najgorsze w oczach mężczyzn. Kobieta chce pracować i robić karierę? Źle! Powinna w domu siedzieć, rodzić dzieci i nie zabierać mężczyzną miejsc pracy. Kobieta woli zajmować się domem? Źle! Słyszymy, że taka pani jest pozbawioną ambicji utrzymanką, pasożytem zerującym na ciężko pracującym mężczyznie. Kobieta ma jedno dziecko? Źle! Powinna mieć ich gromadkę, przez takie jak ona Polska wyginie. Kobieta ma gromadkę? Źle! Rozpłodowa krowa, która jedyne co potrafi, to dawać ... i rodzic dzieci. Rodzi dzieci dla 500+. Kobieta jest zadbana? Źle! Jest próżna, powierzchowna i ma siano w głowie. Powinna być jak najbardziej naturalna. Kobieta jest naturalna? Źle! Fleja!!!!! Kobieta powinna mieć zawsze perfekcyjny makijaż, zrobione brwi, paznokcie, usta a jak ma małe piersi czy tyłek, powinna je powiększyć, wszak mężczyzni lubią duże piersi i kształtny tyłek. Kobieta chce się kształcić? Źle! Kobieta nie ma takiej potrzeby? Źle! Mogę wymieniać i wymieniać. 
    Wracając do mężczyzn. proponuję zając się tematami inceli, redpillowców i resztą manosferą. To wszystko na pierwszy rzut oka nie wygląda groźnie, bo przecież nie ma nic złego w walce z dyskryminacją mężczyzn czy uświadamianiu społeczeństwa w tematach z przemocą wymierzoną w mężczyzn - prawda? Ano nie ma. Tylko jak człowiek zagłębi się w temat, przekona się, że członków takich grup lączy nienawiść i pogarda do kobiet. Ich postulaty, poglądu i to czego pragną, jest straszne. Oni jawnie nawołują do przemocy wobec kobiet i realizują swoje postulaty. Odmawiają nam człowieczeństwa, wszystkie dziewczyny i kobiety (wasze siostry, żony, córki, wnóuczki) to  femoidy  przedmioty, obiekty seksualnych, które powinno się na wyciagnięcie ręki i sprawiedliwie przydzielone wszystkim mężczyzną. I wbrew temu, co pomyślicie, oni nie są tworami ani owocami lewicy. Sprawdzcie, co Wasi nastoletni synowie piszą w necie, z kim przystają. 
    Podziękowali 2Biznes Info joanna_1991
  • M_Monia powiedział(a):
    Bzdury Persa wypusujesz.
    Bo mogę tak samo wypisywać o mężczyznach. Macho, źle, tatuś w domu tez źle bo pantoflarz itd itp. 

    Ale wątek powinien się raczej nazywać programowanie Polaków 
    To nie są bzdury i ty dobrze o tym wiesz. 
  • Persa, Twój wpis jest nacechowany dużą niechęcią do mężczyzn. Co Ci zrobili nasi synowie?
  • @Tomasz

    A nic, obserwuję z ciekawością, jak postępowe media propagują prostytucję jako szczyt możliwości kobiety. Najgorszy incel ze snów Persy by nie wymyślił tego, co piszą redaktorki z Onetu, czy Gazeta.pl.
  • edytowano marzec 2023
    DaddyPig powiedział(a):
    Persa, Twój wpis jest nacechowany dużą niechęcią do mężczyzn. Co Ci zrobili nasi synowie?
    A twoje wpisy do kobiet.
    Gdzie niby przejawia się moja niechęć do mężczyzn? W napisaniu, że istnieją incele, redpillowcy i resztą? To jest fakt. Może w napisaniu, że kobiety sa poddawane ciagłej krytyce, nawet na tym forum? To też jest prawda.
    Czy ja napisałam, że coś mi zrobili? Nie. Napisałam jedynie, że warto dmuchać na zimne, bo nigdy nie wiadomo, co dzieci robią. 
  • Ciekawość to jest drugi stopień do piekła.
  • DaddyPig powiedział(a):
    @Tomasz

    A nic, obserwuję z ciekawością, jak postępowe media propagują prostytucję jako szczyt możliwości kobiety. 
    Ja zaś odnoszę wrażenie, że masz lekką obsesje na punkcje życia seksualnego kobiet. Żadne z - jak to nazwałeś - postępowych mediów nie uważa prostytucji za szczyt możliwości kobiet, wybierasz to, co akurat pasuje do Twojej narracji i uzywasz tego jako dowód nie do obalenia. A prawda jest inna. To, że gazeta wyborcza albo jakieś inne medium porusza temat sexu, nie oznacza to promocji prostytucji. Wiesz czym w ogóle jest prostytucja? 

    "Najgorszy incel ze snów Persy by nie wymyślił tego, co piszą redaktorki z Onetu, czy Gazeta.pl."

    Bzdury piszesz. Ja sobie niczego nie wymyśliłam ani nic mi się nie przyśniło, to szczera prawda. Niezaprzeczalnym faktem jest, że incele, redpillowcy są groźni, że nawołują do przemocy, fantazjują o mordowaniu kobiet i realizują swoje plany; Alek Minassian, Elliot Rodger, Nikolas Cruz, Tobias Rathjen, Jake Davison, Scott Paul Beierle,Marc Lepine etc. to incele, którzy popełnili morderstwa motywowane nienawiścią do kobiet i tzw simpów. 
  • Tomasz powiedział(a):
    @persa

    Cóż. Czasem stateczni i bogobojni ojcowie rodzin, którzy latami tylko po misjonarsku, potrafią śnić po nocach i na jawie o perwersyjnych i wyuzdanych prostytutkach. ;)

    Oj znam takich. Jeden z nich jest sąsiadem moich rodziców.
  • Zapomniałeś napisać, co z tym wspólnego mają żołnierze.
  • Ale takie porównanie nie ma sensu. Prostytutka robi to, co chce i sama ustala granice.
  • Owszem, są kobiety zmuszane do prostytucji, ale to dotyczy świata przestępczego. Te, które oficjalnie szukają klientów przez agencje towarzyskie i strony internetowe robią to z własnego wyboru i na własny rachunek.
  • Nie wierzysz, że słońce obraca się wokół ziemi? I ty jesteś katolikiem?

    LOL.
  • Tomasz powiedział(a):
    DaddyPig powiedział(a):
    Nie wierzysz, że słońce obraca się wokół ziemi? I ty jesteś katolikiem?

    LOL.
    Nie muszę wierzyć w coś, co jest potwierdzone naukowo. ROTFL
    nie musisz ale wierzysz
    :)
  • edytowano marzec 2023
    większość z nas przyjmuje wiedzę na wiarę, nie sprawdza

    korzystają z tego różni hochsztaplerzy, przedstawiając np. naturalne zmiany, jako nadciągającą katastrofę
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.