Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Programowanie p0lek

11112131517

Komentarz

  • Niewielu sprawdza, a jeszcze mniej się przyznaje że coś nowego odkryło. Wtedy gdy to coś jest wbrew uznanej wiedzy
  • Jestem Polakiem i nie podoba mi się, że nasz naród wymiera. I też nie podoba mi się, że media propagują bezdzietność.
  • Co Ty masz z tym walczeniem o Polskę? Histeryczne hasło. Poprzyj je faktami historycznymi, chętnie się dowiem, kto wlginął za to, by Polacy nie osiedlali się za granicą? Albo czyi przodkowie ginęli za zakaz osiedlania się w Polsce dla obcokrajowców?
  • > Co Ty masz z tym walczeniem o Polskę? Histeryczne hasło

    Wiesz, w zeszłą środę byłem w obozie koncentracyjnym w Dachau. Dziesiątki tysięcy Polaków cierpiało tam i ginęło właśnie przez to, że byli Polakami. Bo czy Ci się podoba, czy nie, dla Niemca czy dla Rosjanina jesteśmy obcym narodem, z którym nie ma wspólnych celów, a który trzeba sobie podporządkować. Jeżeli dla Ciebie dbanie o to, abyśmy byli gospodarzami na swojej ziemi to tylko histeria, to zmierzasz prostą drogą do tego, abyś była służącą u kogoś innego.
  • > Skuteczniejsza i tańsza jest kontrolowana imigracja. 

    Jeżeli chcesz, aby Twój dom zajął kiedyś sympatyczny Muhammad, który wyrzuci pamiątki do Tobie na śmietnik i wprowadzi swoje porządki rodem z Bliskiego Wschodu, to dalej wspieraj imigrację, a krytykuj prokreację.
  • Tomasz też kiedyś praktykował rozpłód, ale potem zapomniał.
  • Ja tam wolę żeby pieniądze trafiały na dzieci i rodziny niż na inne ideologiczne bzdety. 
    Nie wiem czemu wciąż jest powtarzane ze nie ma  pieniędzy na 500 plus skoro jak widać są i jest ich jeszcze więcej. 
  • Tomasz powiedział(a):
    persa powiedział(a):
    Tomasz powiedział(a):
    @persa

    Cóż. Czasem stateczni i bogobojni ojcowie rodzin, którzy latami tylko po misjonarsku, potrafią śnić po nocach i na jawie o perwersyjnych i wyuzdanych prostytutkach. ;)

    Oj znam takich. Jeden z nich jest sąsiadem moich rodziców.
    W innym wątku admin napisał o tym, że żołnierz, za odmowę wykonania rozkazu może zostać rozstrzelany. I tutaj jest jądro problemu. Mężczyźni w przyciasnych garniturkach fałszywej moralności marzą o prostytutkach nawet nie tyle ze względu na wątpliwe walory ich urody co za ich płatną uległość. Bez szemrania i z uśmiechem na ustach gotowe są spełnić męskie zachcianki i robić rzeczy, o jakich pan stateczny mąż bałby się nawet pomyśleć w towarzystwie żony, a już absolutnie powiedzieć albo zaproponować. Z tego powodu prostytutki odwiedzają prymitywy, samotni albo stateczni i cnotliwi pantoflarze.
    Skąd wiesz kto odwiedza prostytutki??? Pytam poważnie...
  • Ale to ty przyjąłeś taką wersję za pewną a wcale tak  być nie musi. 
    Ja widzę jakie podatki płacę. 
  • I w ogóle skąd wiecie tyle o organizacji i działaniach prostytucji? 
  • Tomasz powiedział(a):
    DaddyPig powiedział(a):
    Jestem Polakiem i nie podoba mi się, że nasz naród wymiera. I też nie podoba mi się, że media propagują bezdzietność.
    Gadasz jak Kaczyński. Prawda jest znacznie prostsza. Polska jest krajem bogatym. Kraje bogate mają niską dzietność. 
    Ale to forum wielodzietnych. Temat dzieci/ich braku jest chyba naturalny tutaj? Zwłaszcza dla admina.
  • Ciekawe że siedzisz za granicą i analizujesz dane polskoego GUS..Z czego tam jeszcze żyjesz na tej emigracji?  ;)
  • Przepraszam, widzę że czytam stare, a Wy już dwa tematy dalej...
  • DaddyPig powiedział(a):
    > Co Ty masz z tym walczeniem o Polskę? Histeryczne hasło

    Wiesz, w zeszłą środę byłem w obozie koncentracyjnym w Dachau. Dziesiątki tysięcy Polaków cierpiało tam i ginęło właśnie przez to, że byli Polakami. Bo czy Ci się podoba, czy nie, dla Niemca czy dla Rosjanina jesteśmy obcym narodem, z którym nie ma wspólnych celów, a który trzeba sobie podporządkować. Jeżeli dla Ciebie dbanie o to, abyśmy byli gospodarzami na swojej ziemi to tylko histeria, to zmierzasz prostą drogą do tego, abyś była służącą u kogoś innego.
    To jest histeria. Pokaż kraj, w którym obywatele przestali być gospodarzami bo zamieszkali obcokrajowcy? 
    Co Ci za różnica u kogoś jesteś służącym?

    W wątku pokazujesz jak Ci nie podobają się poglądy Polek. Może imigrantki by Ci bardziej odpowiadały? 
  • edytowano marzec 2023
    @M_Monia, @DaddyPig Nie macie w rodzinie, wśród znajomych, czy choćby sąsiadów związków mieszanych? Nie znacie nikogo kto wyemigrował?
  • Udany związek nie zależy od tego, kto więcej zarabia, ma prawko i umie wkręcić śrubę. 
    Podziękowali 1hipolit
  •  każdy dorosły człowiek powinien mieć prawko i umieć wkręcić śrubkę.
    Pan zamiast nauczyć się podstaw, siedzi na dywanie i bawi się z kotami
  • persa powiedział(a):
    Może zamiast ciągłego debatowania nad rzekomym programowaniem Polek, pouczania, krytykowania nas i mówienia nam co możemy a czego nie, weźmiecie się kwestie programowania mężczyzn (szczególnie młodych)? Z nimi problem jest dużo poważniejszy... i zwyczajnie niebezpieczny. Cały czas kobiety są poddawane surowej ocenie i krytyce i cokolwiek zrobimy, jesteśmy najgorsze w oczach mężczyzn. Kobieta chce pracować i robić karierę? Źle! Powinna w domu siedzieć, rodzić dzieci i nie zabierać mężczyzną miejsc pracy. Kobieta woli zajmować się domem? Źle! Słyszymy, że taka pani jest pozbawioną ambicji utrzymanką, pasożytem zerującym na ciężko pracującym mężczyznie. Kobieta ma jedno dziecko? Źle! Powinna mieć ich gromadkę, przez takie jak ona Polska wyginie. Kobieta ma gromadkę? Źle! Rozpłodowa krowa, która jedyne co potrafi, to dawać ... i rodzic dzieci. Rodzi dzieci dla 500+. Kobieta jest zadbana? Źle! Jest próżna, powierzchowna i ma siano w głowie. Powinna być jak najbardziej naturalna. Kobieta jest naturalna? Źle! Fleja!!!!! Kobieta powinna mieć zawsze perfekcyjny makijaż, zrobione brwi, paznokcie, usta a jak ma małe piersi czy tyłek, powinna je powiększyć, wszak mężczyzni lubią duże piersi i kształtny tyłek. Kobieta chce się kształcić? Źle! Kobieta nie ma takiej potrzeby? Źle! Mogę wymieniać i wymieniać. 
    Wracając do mężczyzn. proponuję zając się tematami inceli, redpillowców i resztą manosferą. To wszystko na pierwszy rzut oka nie wygląda groźnie, bo przecież nie ma nic złego w walce z dyskryminacją mężczyzn czy uświadamianiu społeczeństwa w tematach z przemocą wymierzoną w mężczyzn - prawda? Ano nie ma. Tylko jak człowiek zagłębi się w temat, przekona się, że członków takich grup lączy nienawiść i pogarda do kobiet. Ich postulaty, poglądu i to czego pragną, jest straszne. Oni jawnie nawołują do przemocy wobec kobiet i realizują swoje postulaty. Odmawiają nam człowieczeństwa, wszystkie dziewczyny i kobiety (wasze siostry, żony, córki, wnóuczki) to  femoidy  przedmioty, obiekty seksualnych, które powinno się na wyciagnięcie ręki i sprawiedliwie przydzielone wszystkim mężczyzną. I wbrew temu, co pomyślicie, oni nie są tworami ani owocami lewicy. Sprawdzcie, co Wasi nastoletni synowie piszą w necie, z kim przystają. 
    Warto sobie uświadomić że piszesz o ideologii. Tylko że ciągle zmienia się proletariat i  burżuazja. W przypadku redpilla proletariatem są faceci, a burżuazją kobiety. I fakt, ideologie są bardzo groźne. Niestety młodzież w większości jest pod ich dużym wpływem.

    W przypadku zapodawanych w tym wątku artykułów raczej jest odwrotnie. Kobiety są tym proletariatem, a burżuazją chyba moraliści. W każdym razie poczucie krzywdy ma charakteryzować proletariat i to jest sednem manipulacji ideologicznych.

    Niewiele odbiegliśmy od komunizmu. Gorzej jest dlatego, że na Kościół wylano mnóstwo szamba. I tak został on zneutralizowany. A jeszcze niedawno, za komuny, walczył on skutecznie. 

  • malagala powiedział(a):
     każdy dorosły człowiek powinien mieć prawko i umieć wkręcić śrubkę.
    Pan zamiast nauczyć się podstaw, siedzi na dywanie i bawi się z kotami
    A niby czemu każdy dorosły POWINIEN mieć prawko? 
    Wkręcenie śrubki to banalna czynność, czego się tu uczyć? Natomiast problemem może być posiadanie odpowiedniego śrubokrętu. 
  • edytowano marzec 2023
    M_Monia powiedział(a):
    Aaa

    To jakby powiedzieć o kobiecie, że nie potrafi gotować ani zając się dzieckiem, ani sprzątnąć, ani zarobić. Jej atutem jest to że jest. 

    No można i tak. Jeśli ktoś tak lubi. Tylko na miejscu takiej pani czy pana miałabym potwornie niskie poczucie własnej wartości. 
    Własną wartość jako kobiety sprowadzasz do umiejętności gotowania, sprzątania, czy zajęcia się dzieckiem lub zarabiania? 
    Podziękowali 1Coralgol
  • malagala powiedział(a):
     każdy dorosły człowiek powinien mieć prawko i umieć wkręcić śrubkę.
    Pan zamiast nauczyć się podstaw, siedzi na dywanie i bawi się z kotami
    Nie, nie, nie i jeszcze raz NIE! Nie każdy człowiek powinien posiadać prawko. Połowie nie dałabym nawet prawka na taczkę. Masa ludzi jest zwyczajnie za głupia, nieodpowiedzialna, bezmyślna na prowadzenie auta, a dużo z nich to psychopaci i socjopaci, dla których życie ludzkie nie ma znaczenia.
  • Znikają niektóre ideały, systemy wartości, a w ich miejsce pojawiają się często ich wręcz antyideały. Takim ideałem była kiedyś rycerskość
  • M_Monia powiedział(a):
    Beta powiedział(a):
    M_Monia powiedział(a):
    Aaa

    To jakby powiedzieć o kobiecie, że nie potrafi gotować ani zając się dzieckiem, ani sprzątnąć, ani zarobić. Jej atutem jest to że jest. 

    No można i tak. Jeśli ktoś tak lubi. Tylko na miejscu takiej pani czy pana miałabym potwornie niskie poczucie własnej wartości. 
    Własną wartość jako kobiety sprowadzasz do umiejętności gotowania, sprzątania, czy zajęcia się dzieckiem lub zarabiania? 

    Nie, należy mnie podziwiać za to że jestem  ;)

    A tak na poważnie, bądźmy dorośli. Za nic nie robienie ewentualnie fogowanie sobie, przyjemności itd, będąc zdrowa w pełni sprawna osoba nie ma podziwu, bo nie ma za co.
    Oczywiście że więcej warta podziwu jest osobą która robi więcej a nie leń. 
    Podziwiać kobietę za gotowanie, sprzątanie? Mężczyznę za wkręcenie śruby?
    Ale jak pisałaś, co kto lubi. 
    Podziękowali 1Coralgol
  • Tomasz powiedział(a):
    Biznes Info powiedział(a):
    Znikają niektóre ideały, systemy wartości, a w ich miejsce pojawiają się często ich wręcz antyideały. Takim ideałem była kiedyś rycerskość
    Nie ma już rycerskości bo nie ma rycerzy. Nie ma też księżniczek. Zostały smoki, to znaczy dziunie - glonojady ze sztucznie powiększonym biustem. ;)
    Jako rycerskość rozumiem umiłowanie prawdy, czy szacunek do kobiet. Teoretycznie te cechy mogłyby występować nadal, pomimo tego, że już dawno przeminęły "rycerskie" czasy  B)
  • No niestety wiele kobiet, nie chce być kobietami, bo męskość im się kojarzy z przemocą i wyuzdaniem. I często te rany tworzą się nie tylko w domu rodzinnym, ale też w czasie dorastania, czyli w czasie liceum. Dlatego rodzinom jest tak ciężko, bo w szkole często dominują patologiczne zachowania. A dla młodzieży z patologicznych rodzin, w szkołach następuje utrwalenie patologicznych schematów.

    Dlatego w tej młodej kobiecie, ze zdjęcia powyżej, widzę raczej ofiarę niż kata. Niestety zarówno ofiara jak i kat tworzą wokół siebie niezdrowe relacje oparte o trójkąt karpmana. Niestety nawet ludzie wyglądający normalnie (a nie jak np ta osoba ze zdjęcia) bardzo często są uwikłani w niezdrowe relacje opisane przez trójkąt karpmana. Co więcej: taka "ideologiczna" młodzież (jak na zdjęciu) pragnie uciec właśnie od patologicznych relacji w swoją subkulturę.

    Tak to właśnie beznadziejnie wygląda. 
  • M_Monia powiedział(a):
    Beta sama sobie dopowiadasz to co chcesz i uważasz że o wartości osoby nie decyduje jej pracowitość. Każdy ma wartość ale tak po ludzku lenia i obiboka się nie podziwia. Należy mu się tylko poszanowanie godności. 
    Czemu utożsamiasz brak umiejętności wkręcenia śrubki u mężczyzny, a gotowania, sprzatania, zajmowania sie dzieckiem u kobiety z byciem leniem? Każda kobieta, która we własnym domu nie sprząta, tylko oplaca panią jest wg Ciebie leniem. Ta, która nie zajmuje się dzieckiem, tylko opłaca nianię też jest leniem. Nie pojmuję, jak kobieta może mieć takie poglądy! 
    Czemu mężczyzna nie może gotować, a kobieta wkręcać śrubki? Bo kobieta powinna to, a mężczyzna to?! Mi tam dobrze w małżeństwie, w którym nie ma takiego podziału i nie mam problemu z tym, że u kogoś też nie jest sterotypowo. 
  • M_Monia powiedział(a):
    Niektórzy mężczyźni szukaja mamusi a nie partnerki i tylko w takim związku będą czuli się dobrze. 
    Mężczyzna, który oczekuje, że kobieta będzie gotować, sprzątać, zajmowac sie dzieckiem,  bo to "kobiece" nie potrzebuje partnerki tylko służącej, która zrobi wszystko w domu. 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.