Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Lesbijka oskarża Kaczyńskiego, że nie może przez niego "posiadać dzieci"

245

Komentarz

  • W moim otoczeniu (w pracy i nie tylko), właśnie jest dużo takich uśmiechniętych i spełniających wytyczne z listy podanej przez @Sandyesa. Tylko że one funkcjonują tak głównie dzięki antydepresantom. Tak to jakoś z czasem wyszło na wierzch.
  • edytowano sierpień 2023
    @Biznes Info I biedni biorą psychotropy i bogaci. I z karierą i bez.
  • malagala powiedział(a):
    Oczywiście, że same. On im pistoletu nie przystawia do głowy.

    On tylko wymaga czystego ubrania, obiadu i seksu, No i ciszy kiedy ogląda TV, cała reszta mu wisi. Serio. To naprawdę bardzo nieskomplikowane osobniki. Tak jak pisała Sandyesa, to jej jest ten porządek potrzebny, nie facetowi.
  • Tam, gdzie rządzą faceci, jest brudniej, ale pracownicy są szczęśliwsi.
  • Turturek powiedział(a):
    malagala powiedział(a):
    Oczywiście, że same. On im pistoletu nie przystawia do głowy.

    On tylko wymaga czystego ubrania, obiadu i seksu, No i ciszy kiedy ogląda TV, cała reszta mu wisi. Serio. To naprawdę bardzo nieskomplikowane osobniki. Tak jak pisała Sandyesa, to jej jest ten porządek potrzebny, nie facetowi.
    Ale ten opis to tez nieszczegolny material na meza co? ;) 
    Ciesze sie ze mi sie trafil bardziej skomplikowany egzemplarz, wprawdzie bajzel robi ale umie go posprzatac, pranie powiesi i obiad tez ugotuje. 
    I seksu tez nie "wymaga" bo doskonale wie gdzie bym go wyslala gdyby "wymagal" :D 
  • Kuba powiedział(a):
    Tam, gdzie rządzą faceci, jest brudniej, ale pracownicy są szczęśliwsi.
    Mialam „szefa” faceta, oszukał mnie, pokazywał pogardę i kłamał. Całe szczęście, dzięki Bogu, że uwolniłam się stamtąd szybko.
  • Turturek powiedział(a):
    malagala powiedział(a):
    Oczywiście, że same. On im pistoletu nie przystawia do głowy.

    On tylko wymaga czystego ubrania, obiadu i seksu, No i ciszy kiedy ogląda TV, cała reszta mu wisi. Serio. To naprawdę bardzo nieskomplikowane osobniki. Tak jak pisała Sandyesa, to jej jest ten porządek potrzebny, nie facetowi.
    Mam inne obserwacje.
  • O rany. To ja to wszystko prawie już mam. Ale skoro nie oglądam tv, to nawet cisza mi nie jest potrzebna  ;)

    A mimo to zrzędzę czasami niemiłosiernie. Niektórzy mi doradzają, że jakbym w gębę czasem dostał, to pewnie by mi pomogło. Może się na boks zapiszę? Myślicie, że pomoże? Może to faktycznie dość proste jest  :/
  • paulaarose powiedział(a):
    Mialam „szefa” faceta, oszukał mnie, pokazywał pogardę i kłamał. Całe szczęście, dzięki Bogu, że uwolniłam się stamtąd szybko.
    A ja znam więcej przypadków potwierdzających moją tezę. To tylko teza, bo nie mam na to badań statystycznych. Druga teza jest taka, że gdyby zapytać tysiąc kobiet dobranych losowo, czy wolą pracować pod władzą facetów, czy kobiet, to stawiam, że większość wybrałaby facetów.

  • Ja bym wybrał kobietę. Te które znam, co są kierowniczkami, w większości biją na głowę mojego kiero. Chociaż są też dwie takie, które byłyby na podobnym do niego poziomie
  • Prawda jest taka, że w słabych pracach często szefowie mają mentalność inną niż pożądaną. Czy facet czy kobieta… 
  • Prawda jest taka że bycie "ludzkim", zawsze oznacza płynięcie pod prąd. Czyli więcej obowiązków i zazwyczaj mniejsza wypłata. Albo jak kto woli, jest to dźwiganie własnego krzyża. 
  • Prawda jest tez taka, że każda władza deprawuje i na każdym szczeblu. I zarówno facet, jak i kobieta szef mogą być i często są zwykłymi mobberami.
    Podziękowali 1Pioszo54
  • beatak powiedział(a):
    Prawda jest tez taka, że każda władza deprawuje i na każdym szczeblu. I zarówno facet, jak i kobieta szef mogą być i często są zwykłymi mobberami.
    Czystość to świetny sposób na mobbing. Odpowiedni pyłek zawsze się znajdzie.

  • Sandyesa powiedział(a):
    ...
    Ciesze sie ze mi sie trafil bardziej skomplikowany egzemplarz, wprawdzie bajzel robi ale umie go posprzatac, pranie powiesi i obiad tez ugotuje. 
    I seksu tez nie "wymaga" bo doskonale wie gdzie bym go wyslala gdyby "wymagal" :D 
    miłość, miłość w Zakopanem
    jeśli w domu posprzątane
  • Ja mam wrazenie ze mezczyzni jako szefowie sa bardziej stabilni i przewidywalni. Kobiety ktore mialam za przelozone albo byly dramatycznymi mobberkami, albo w druga strone, niesamowicie wyciagaly z ludzi to co najlepsze i pchaly w gore.
  • Kuba powiedział(a):
    Sandyesa powiedział(a):
    ...
    Ciesze sie ze mi sie trafil bardziej skomplikowany egzemplarz, wprawdzie bajzel robi ale umie go posprzatac, pranie powiesi i obiad tez ugotuje. 
    I seksu tez nie "wymaga" bo doskonale wie gdzie bym go wyslala gdyby "wymagal" :D 
    miłość, miłość w Zakopanem
    jeśli w domu posprzątane
    No co ja Ci poradze ze w brudnej sypialni to sie nawet nie poloze, nie wspominajac o... ;) 
  • Sandyesa powiedział(a):
    ...
    No co ja Ci poradze ze w brudnej sypialni to sie nawet nie poloze, nie wspominajac o... ;) 
    Da się z tym żyć, ale bałbym się ożenić z lekarką, dlatego że lekarze dezynfekują wszystko, czego używają.

  • Dezynfekuja to pal licho, zdarza im sie sterylizowac! :D wtedy to juz przekichane :D 
  • Sandyesa powiedział(a):
    Kuba powiedział(a):
    Sandyesa powiedział(a):
    ...
    Ciesze sie ze mi sie trafil bardziej skomplikowany egzemplarz, wprawdzie bajzel robi ale umie go posprzatac, pranie powiesi i obiad tez ugotuje. 
    I seksu tez nie "wymaga" bo doskonale wie gdzie bym go wyslala gdyby "wymagal" :D 
    miłość, miłość w Zakopanem
    jeśli w domu posprzątane
    No co ja Ci poradze ze w brudnej sypialni to sie nawet nie poloze, nie wspominajac o... ;) 
    Tym bardziej powinnaś pozostać malodzietna.
    W większych rodzinach często pojawia się niewidzialny domownik Tonieja i potrafi nieźle nabrudzić i nabałaganić.

  • Skatarzyna powiedział(a):
    Sandyesa powiedział(a):
    Kuba powiedział(a):
    Sandyesa powiedział(a):
    ...
    Ciesze sie ze mi sie trafil bardziej skomplikowany egzemplarz, wprawdzie bajzel robi ale umie go posprzatac, pranie powiesi i obiad tez ugotuje. 
    I seksu tez nie "wymaga" bo doskonale wie gdzie bym go wyslala gdyby "wymagal" :D 
    miłość, miłość w Zakopanem
    jeśli w domu posprzątane
    No co ja Ci poradze ze w brudnej sypialni to sie nawet nie poloze, nie wspominajac o... ;) 
    Tym bardziej powinnaś pozostać malodzietna.
    W większych rodzinach często pojawia się niewidzialny domownik Tonieja i potrafi nieźle nabrudzić i nabałaganić.

    I złodziej skarpetek (pojedynczych) i pożeracz papieru toaletowego....
  • Sandyesa powiedział(a):
    Dezynfekuja to pal licho, zdarza im sie sterylizowac! :D wtedy to juz przekichane :D 

    miłość, miłość w Zakopanem
    z ciałem sterylizowanym
  • Ostatnio zobaczyliśmy tego mitycznego tonieja w akcji. Chyba pierwszy raz w życiu coś zrobił na oczach wszystkich. Nagle przewrócił sie wazon z kwiatami, gdy siedzieliśmy w salonie. Najmłodsza odruchowo nazwała wrednego delikwenta po imieniu. Aż dziw bierze w ilu miejscach ten oprych działa. Ciekawe czy w rodzinach małodzietnych tak samo się go nazywa?
  • Biznes Info powiedział(a):
    Ostatnio zobaczyliśmy tego mitycznego tonieja w akcji. Chyba pierwszy raz w życiu coś zrobił na oczach wszystkich. Nagle przewrócił sie wazon z kwiatami, gdy siedzieliśmy w salonie. Najmłodsza odruchowo nazwała wrednego delikwenta po imieniu. Aż dziw bierze w ilu miejscach ten oprych działa. Ciekawe czy w rodzinach małodzietnych tak samo się go nazywa?
    Identycznie. Jest jeszcze Niewiem i Niemampojęcia.
  • beatak powiedział(a):
    Biznes Info powiedział(a):
    Ostatnio zobaczyliśmy tego mitycznego tonieja w akcji. Chyba pierwszy raz w życiu coś zrobił na oczach wszystkich. Nagle przewrócił sie wazon z kwiatami, gdy siedzieliśmy w salonie. Najmłodsza odruchowo nazwała wrednego delikwenta po imieniu. Aż dziw bierze w ilu miejscach ten oprych działa. Ciekawe czy w rodzinach małodzietnych tak samo się go nazywa?
    Identycznie. Jest jeszcze Niewiem i Niemampojęcia.
    U nas jest taki mieszkaniec co wiecznie puszcza baki i nazywa sie "Topies" :D 
  • edytowano sierpień 2023
    A tymczasem panią Dagmarę wciąż ktoś obraża.


  • edytowano sierpień 2023
    A jeżeli Kaczyński obrażający kobiety to tak naprawdę pani Dagmara w masce?


  • @DaddyPig Kaczyński jest chyba najpopularniejszą osobą w Polsce i wiedział, że jak to powie to będzie dym. Kobiety nie są bezdzietne bo dają w szyję. Nie wszystkie dają. Ja nawet chciałabym być dzietna ale niewiele mogę, a pić nie umiem ;). Zreszta nie tylko ja.
  • paulaarose powiedział(a):
     Nie wszystkie dają.

    A czy powiedział, że wszystkie? Tu mamy przykład znowu triumfu emocji nad logiką.
  • @Turturek Gdyby to samo powiedział Tusk, tylko inaczej, że kobiety mają dzieci, bo piją, to nie uznałbyś tego za triumf emocji tylko wszyscy byliby oburzeni. Lecz Kaczyńskiemu wolno. To nie jest żaden autorytet w tych sprawach.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.