Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Lesbijka oskarża Kaczyńskiego, że nie może przez niego "posiadać dzieci"

1235»

Komentarz

  • Dagmara z żoną wyjadą z "tego kraju".


    Podziękowali 1asiao
  • DaddyPig powiedział(a):
    Ale lesbijka chyba z facetem nie może. To by była zdrada orientacji seksualnej.
    może się poświęcić dla wyższego dobra
  • @DaddyPig Długo to jeszcze trwa ten temat, lecz myślę, że tu nie chodzi o to, aby ona miała mieć dziecko z kobietą. Nie jestem homo, myślę że nie będę, ale nie chcę z niej kpić. Pewnie chodzi jej o walkę polityczną, może o obronę innych kobiet, albo swojej, bo może chcieć mieć dziecko z facetem. Nie wiem, wiem jedno- długo to trwa, długo się wałkuje. Może w końcu jak się dogadają to będzie im lżej.
  • Cóż poradzić, że pan Dagmara produkuje dalszy LOL-content.
  • Ciekawe,  że Pani Dagmara to jedna wielka kpina ze wszystkiego od początku do końca a nazwanie tego kpiną jest kpieniem. 
  • @asiao Mi nie chodzi nawet o jej działanie ale o nią. Może być lesbijką, nie chce kpić z tego, że jest takiej orientacji. Natomiast działanie owszem jest już długie, raczej męczące. Słowa Kaczyńskiego łagodne wobec kobiet nie były, ale też myślę, że dobrze byłoby uspokoić nastroje społeczne.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.