Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Prowadziła samochód, karmiła piersią i rozmawiała przez telefon

1246

Komentarz

  • zapytam jeszcze o jedno-dlaczego np. domagasz się całkowitego zakazu aborcji(jeśli się mylę, popraw mnie proszę) a nie "stawiasz" na mądrość narodu?
    dlaczego jesteś przeciwny dostępności środków antykoncepcyjnych-przecież nie każdy przechodzący koło apteki zaraz wejdzie i kupi?
    dlaczego zakładasz jakiś podstęp, spisek w odniesieniu do transplantacji?czemu w takim razie nie zakładasz, że nikt nie ma w tym wypadku nieczystych intencji?podejrzewasz, ze może się za tym kryć jakaś mroczna tajemnica?
  • Hm? A jaki związek mają te pytania z wątkiem? :shocked:
  • taki, że (jeśli dobrze zrozumiałam) kwestionujesz istnienie okreslonych zakazów i "stawiasz" na wolnośc człowieka oraz jego prawa do samostanowieniu lub mądrośc w dokonywaniu pewnych wyboró/nie podejmowania okreslonych działań, buntujesz sie przeciwko określonym -nazwijmy to-przepisom
  • Dyskusja z Kociarą przypomina mi rozmowę z jehowitą.
    Chociaż, przepraszam jehowitów - są bardziej logiczni ... jeżeli są.
  • Albo nie rozumiesz o co idzie, to, hm ... trudno, niewiasta ...
    - albo nie chcesz zrozumieć, więc szkoda gadać.
  • albo uznajemy, że potrzebne są określone nakazy, zakazy i normy, albo uznajemy, ze żadne z takowych nie są potrzebne, bo człowiek sam decyduje, co jest dobre dla niego
    skoro ktoś dowodzi, ze zakaz prowadzenia auta "pod wpływem" nie jest nikomu do niczego potrzebny, to powinien uznać, że i inne zakazy nie są potrzebne takze innym

    Maciek oraz inni forumowicze dowodzą, że głupi i niepotzrebny jest np. zakaz prowadzenie pod wpływem alkoholu i skoro pijany kierowca nie zrobił nikomu nic złego to ja uważam, ze nie potrzeba wymienionych przeze mnie przykładowych regulacji, bo ja nie mam zamiaru abortować oraz stosować środków anty, a jako np. leczona na bezpłodność środkami hormonalnymi nie popełniam grzechu/przestępstwa, wiec nie życzę sobie, zeby mnie karano za coś, czego nie zrobiłam
    to tak w skrócie
  • Werka-pisałyśmy w tym samym czasie :smile:

    nasza dyskusja dowodzi, ze każdy z nas rozpatruje rzeczywistośc w odniesieniu do własnej sytuacji
    obrońcy życia będą z cała stanowczoscią domagać sie tego, zeby to, co oni uznają za właściwe miało określony zapis i regulację, bardzo stanowczo się tego domagają
    zapominają, że inni takze mają do tego prawo
    powtarzam jeszcze raz-albo uznajemy koniecznosc istnienia regulacji w każdej dziedzinie życia, albo rezygnujemy z tego-także w każdej dziedzinie życia
    i tyle
  • Chwila, chwila - moim zdaniem , mylicie dwie kwestie: prewencje przed (tu jazda po pijaku, foteliki dla dzieci. ograniczenia prędkości - i tu zgodze się z Maćkiem : u nas karze się surowo przed faktem) i zbrodnię po ( tu aborcja, zabicie kogoś na drodze). Obrońcy życia chcą zakazu aborcji - czyli ZABIJANIA.

    Też mam taki doświadczenia, jak Maciek. Gdyby karano faktycznie dokonane zbrodnie surowo i natychmiast, nikt by nie wyjechał po pijaku na drogę.
  • ostatnia próba:
    moja wolność kończy się tam gdzie faktycznie ( a nie w Twoim umyśle) naruszam Twoją wolność i własność.
    Faktycznie, tzn. gdy nastąpi rzeczywiście, w określonym czasie i przestrzeni.

    Inaczej budzimy się w Folwarku Orwell'a, gdzie rządzą, no chyba pamiętasz .... no te, którym dorównujecie poziomem argumentów
  • Werka przeczytaj to jeszcze raz:
    [cite] Adalbert:[/cite]ostatnia próba:
    moja wolność kończy się tam gdzie faktycznie ( a nie w Twoim umyśle) naruszam Twoją wolność i własność.
    Faktycznie, tzn. gdy nastąpi rzeczywiście, w określonym czasie i przestrzeni.

    Inaczej budzimy się w Folwarku Orwell'a, gdzie rządzą, no chyba pamiętasz .... no te, którym dorównujecie poziomem argumentów
  • [cite] Maciek:[/cite] szkoda, że w tym wątku tyle pary poszło w gwizdek.
    Doszliście już do jakichś konkretów, bo nie chce mi się tasiemca całego czytać?
    Utknęłam na ekskrementach w zupie.:fierce:
  • Utknęłam na ekskrementach w zupie.:fierce:
    -----------------------------------------------------
    Przebrnąłem. Prewencja była najlepsza. Coś jak lewe skrzydło PiSu.
  • Ehh... Jadłem w niedzielę dobrą zupę pomidorową. Bez jakichś takich dodatków. I bez procentów...
  • Pomidorową? W niedzielę?
    W niedzielę jada się rosół na posobotnie procenty w organizmie:cool:
  • O, to, to właśnie:wink:
    Tylko rosół ma być z makaronem domowym. I stanowczo bez ekskrementów:wink:
  • [cite] Cart&Pud:[/cite]Pomidorową? W niedzielę?
    W niedzielę jada się rosół na posobotnie procenty w organizmie:cool:

    Moi Drodzy,

    ja tam nie wiem, co porabiacie późnym wieczorem w sobotę (-; i skąd te procenty (-;

    Byliśmy w odwiedzinach u bardzo sympatycznej rodzinki (-: (której niniejszym dziękuję za ugoszczenie) (-:
  • :shamed::shamed::shamed:
  • Po co wasze swary głupie,
    Wnet i tak zginiemy w zupie!"


    był temat - nie ma tematu
  • [cite] akuczak:[/cite]był temat - nie ma tematu
    Rozumiem, że to streszczenie?:wink:
  • taa...

    bo nam się wątek wykoleił.
  • Zacytuję Tomasza:

    To nie ja :shades:
  • @Taw, znajdź roznicę i odpowiedź na pytania,proszę:

    Młoda kobieta udaje się do "gabinetu" ginekologicznego w celu dokonania aborcji. Chce złamać prawo boskie i ludzkie. W trakcie do przygotowań do "zabiegu" wkracza policja i uniemożliwia aborcję.

    Młody mężczyzna wsiada po pijaku za kierownicę i dopuszcza fakt zabicia innych uczestników ruchu. Wie,że łamie w ten sposób prawo boskie i ludzkie. W trakcie jazdy zatrzymuje go policja i uniemożliwia dalszą jazdę.

    Czy w tych przypadkach prewencja jest wskazana, czy mamy wolność i czekamy aż stanie się tragedia?
    P.s. Lepsze lewe skrzydło PiSu niż prawe skrzydło LPRu
  • Pytam, bo nie wiem:
    Czy jest już gdzieś takie państwo, gdzie to działa?
    Chodzi mi o ten "szeryfowy" model - jak cię złapią na jeździe po alkoholu, to nic ci nie zrobią a ukarzą surowo dopiero jak już kogoś faktycznie zabijesz/zranisz. Czy rzeczywiście nie ma (lub prawie nie ma) tam wypadków spowodowanych przez pijanych kierowców?
  • Czy w tych przypadkach prewencja jest wskazana, czy mamy wolność i czekamy aż stanie się tragedia?
    -------------------------------------------------------
    Kobietę puszczą wolno a facet dostanie dwa lata. Między naszym rozumowaniem zionie taka przepaśc że stąd tam ani stamtąd tu przejśc nie można.

    ps
    jeden naród, jedna wiara, jeden Bóg
  • Czy jest już gdzieś takie państwo, gdzie to działa?
    ----------------------------------------------------------------
    Nie ma... ale będzie.
  • Ja marze o takim rządzie gdzie Maciek jest premierem a Socrat ministrem spraw wewnętrznych... dla Ciebie też sie coś znajdzie tylko najpierw muszę pozabijac wszystkich na litere "O".
  • To ile mamy czasu ?
  • Wypluj to słowo.
  • To ten utopijny kraj powinien się nazywać Tawlandia
  • [cite] Osa:[/cite]To ten utopijny kraj powinien się nazywać Tawlandia
    Kurka dalej piszesz? Dziwne... przecie wbiłem kołek w serce.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.