Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wybory 2023

1242527293045

Komentarz

  • Hamal powiedział(a):
    beatak powiedział(a):

    W tym przypadku to dziurawy jest Meksyk, który wpuszcza wszystkich na wielokrotnej wizie Schengen .
    Natomiast cały czas nie widzę związku tej afery z problemem migracyjnym w Europie.
    No wiadomo, że Ty nie widzisz. 
  • kociara powiedział(a):
    Hehe
    Po raz kolejny wycieczki personalne i próba ubliżania...oj, komuś nerwy puszczają
    Generalnie wychodzi z Ciebie cham trochę,choć elokwentny.
    Żona pewnie dumna  <3
    Tak możesz sobie z nią gadać, jeśli ci na to pozwala. Ze mną niekoniecznie  B)
    Nie sądzę, by miał żonę. To typowy incel.
  • Tymczasem Seba peregrynuje po Polsce.


    Podziękowali 1Klarcia
  • beatak powiedział(a):

    W tym przypadku to dziurawy jest Meksyk, który wpuszcza wszystkich na wielokrotnej wizie Schengen .
    Natomiast cały czas nie widzę związku tej afery z problemem migracyjnym w Europie.
    No wiadomo, że Ty nie widzisz. 
    sama też nie widzisz, skoro nie argumentujesz jaki to problem. Ale pod wpływem tvn myślisz że jest jakis problem.
  • Hamal powiedział(a):
    hipolit powiedział(a):


    I oni jeszcze straszą napływem imigrantów jak inni wygrają :D 


    wiedzę kolejna pod wpływem TVN nie odróżnia pracującego imigranta od gwałciciela na socjalu ?


    ——————

    A Ty na jakiej podstawie ich odróżniasz? 
    TVP jakis poradnik wydała? 

    Uczciwy człowiek nie odlatuje świata na lewych papierach. 
    Uczciwość, nie łamanie prawa- coś Ci to mowi? 

    Wyjdź ze swoich ograniczeń! Warto szerzej patrzeć 
    Ze tez ten TVN to taki śliniak dla Was? 
    Nie oglądacie nic poza TVP i TVN? 

  • Jest wielka afera z wizami
  • Coralgol powiedział(a):
    Jest wielka afera z wizami
    Nie, no co Ty, nie ma żadnej. 
  • beatak powiedział(a):
    kociara powiedział(a):
    Hehe
    Po raz kolejny wycieczki personalne i próba ubliżania...oj, komuś nerwy puszczają
    Generalnie wychodzi z Ciebie cham trochę,choć elokwentny.
    Żona pewnie dumna  <3
    Tak możesz sobie z nią gadać, jeśli ci na to pozwala. Ze mną niekoniecznie  B)
    Nie sądzę, by miał żonę. To typowy incel.
    Dlatego zakończyłam wszelkie dyskusje z nim 
    Podziękowali 2beatak Coralgol
  • edytowano września 2023
    beatak powiedział(a):
    Coralgol powiedział(a):
    Jest wielka afera z wizami
    Nie, no co Ty, nie ma żadnej. 
    Pięknie podsumował Kołodziejczak
    PiS miał nas chronić przed zalewem ukraińskiego zboża i nielegalnymi imigrantami a na jednym i drugim zarabiał

    Rzekomym filmowcom z Bollywood po naciskach wydano wizy Schengen , a to bez problemu dało im wjazd do Meksyku.
    No niezły Meksyk 
  • kociara powiedział(a):
    beatak powiedział(a):
    Coralgol powiedział(a):
    Jest wielka afera z wizami
    Nie, no co Ty, nie ma żadnej. 

    No niezły Meksyk 

    jestem przekonany że odkąd zadałem pytanie jaki ta aferka miała wpływ na problem migracji w Europie, lewaczki szukały, szukały ale nic nie znalazły, ale zajrzały na TVN, a tam tylko o tym trąbią to znaczy że problem jakiś musi być. Najważniejsze że gadają i gadają chociaż nic z tego nie wynika.
  • Hamal powiedział(a):
    kociara powiedział(a):
    beatak powiedział(a):
    Coralgol powiedział(a):
    Jest wielka afera z wizami
    Nie, no co Ty, nie ma żadnej. 

    No niezły Meksyk 

    jestem przekonany że odkąd zadałem pytanie jaki ta aferka miała wpływ na problem migracji w Europie, lewaczki szukały, szukały ale nic nie znalazły, ale zajrzały na TVN, a tam tylko o tym trąbią to znaczy że problem jakiś musi być. Najważniejsze że gadają i gadają chociaż nic z tego nie wynika.
    Ależ ja osobiście nie szukałam, bo nie to ma znaczenie w tej aferze. Tylko raczej to, że podlegli rządowi ministrowie i urzędnicy robią finansowe machloje, sprzedając wizy temu, kto lepiej zapłaci i nie ma nad tym żadnej kontroli. Wjeżdżają ludzie z Azji, z Afryki, nie wiadomo w jakim celu i w jakiej liczbie.  To jest totalna kompromitacja. Ale skoro Tobie to nie przeszkadza, to luz. 
  • edytowano września 2023
    beatak powiedział(a):
    Hamal powiedział(a):

    jestem przekonany że odkąd zadałem pytanie jaki ta aferka miała wpływ na problem migracji w Europie, lewaczki szukały, szukały ale nic nie znalazły, ale zajrzały na TVN, a tam tylko o tym trąbią to znaczy że problem jakiś musi być. Najważniejsze że gadają i gadają chociaż nic z tego nie wynika.
    Ależ ja osobiście nie szukałam, bo nie to ma znaczenie w tej aferze.

    tak myślałem, nie ma znaczenia choć PO i TVN krzyczą że znaczenie ma. Pomimo że nie potrafią pokazać jakie. Najważniejsze żeby było głośno.


    beatak powiedział(a):
    urzędnicy robią finansowe machloje, sprzedając wizy temu, kto lepiej zapłaci i nie ma nad tym żadnej kontroli.

    Oczywiście to jest karygodne , i tak jak powiedziałem winnych należy ukarać, ale ten proceder nie ma wpływu na problem migracji w Europie, wbrew temu w co próbuje grać PO i TVN.

    beatak powiedział(a):
    Wjeżdżają ludzie z Azji, z Afryki, nie wiadomo w jakim celu i w jakiej liczbie. 

    Nie opieraj się na tym co bredzą TVN i PO. Wszystkie wizy są zarejestrowane i  dokładnie policzone więc ich liczba jest dobrze znana. Tak samo cel - to głównie podjęcie pracy.
  • Hamal powiedział(a):
    beatak powiedział(a):
    Hamal powiedział(a):

    jestem przekonany że odkąd zadałem pytanie jaki ta aferka miała wpływ na problem migracji w Europie, lewaczki szukały, szukały ale nic nie znalazły, ale zajrzały na TVN, a tam tylko o tym trąbią to znaczy że problem jakiś musi być. Najważniejsze że gadają i gadają chociaż nic z tego nie wynika.
    Ależ ja osobiście nie szukałam, bo nie to ma znaczenie w tej aferze.

    tak myślałem, nie ma znaczenia choć PO i TVN krzyczą że znaczenie ma. Pomimo że nie potrafią pokazać jakie. Najważniejsze żeby było głośno.


    beatak powiedział(a):
    urzędnicy robią finansowe machloje, sprzedając wizy temu, kto lepiej zapłaci i nie ma nad tym żadnej kontroli.

    Oczywiście to jest karygodne , i tak jak powiedziałem winnych należy ukarać, ale ten proceder nie ma wpływu na problem migracji w Europie, wbrew temu w co próbuje grać PO i TVN.

    beatak powiedział(a):
    Wjeżdżają ludzie z Azji, z Afryki, nie wiadomo w jakim celu i w jakiej liczbie. 

    Nie opieraj się na tym co bredzą TVN i PO. Wszystkie wizy są zarejestrowane i  dokładnie policzone więc ich liczba jest dobrze znana. Tak samo cel - to głównie podjęcie pracy.
    No jednak nie. Nic nie jest policzone, ani znane, o czym dziś mówił prokurator  i gość z ABW na konferencji prasowej. Dopiero ,,wyjaśniają''. Na ani jedno konkretnie zadane pytanie nie byli w stanie odpowiedzieć. Więc nie opieraj się na tym, co bredzą w TVPIS, posłuchaj, poczytaj w różnych źródłach, to może lekko uda się poszerzyć te ciasne horyzonty.
  • Właśnie sobie oglądając przypomniałam, jak ten rząd zrobił piekło tym, którzy z narażeniem życia, ciężko pracowali w służbach po 89 roku a uznano ich za tych, którzy służyli reżimowi 
    Więc ja tym wszystkim , ktorzy do  tego przylożyli palec życzę najserdeczniej i najmocniej, żeby to, co tak szlachetnej zrobili wróciło za to ich "dobro" przynajmniej podwójnie.
    Gorąco życzę 
  • Ciekawe czy nas zawieszą w Schengen. W środę w siedzibie Fronteksu dużo się działo.
  • kociara powiedział(a):
    Właśnie sobie oglądając

    czyli TVN - jednak celnie trafiam haha
  • Pacz @beatak
    Ci spod płotu to nielegalni
    Ci od naszych dyplomatów to są bardzo legalni, bo pobyt sobie załatwili nielegalnie i raczej nikt ich w robocie żadnej nie widział.
    No takie to cuda 
    Już się gubią w narracji, najpierw,że nic takiego i się panowie Rau i Wawrzyk posprzeczali.
    Później,że to osobny biznes Wawrzyka i innych.
    A teraz się okazuje,że generalnie to nic nie wiadomo, ilu ich, i gdzie teraz sa i go robią.
    Normalnie tak ich policzyli jak Zalewska reformę i okradanie PCK.
    Fachowcy 
  • Hamal powiedział(a):
    kociara powiedział(a):
    Właśnie sobie oglądając

    czyli TVN - jednak celnie trafiam haha
    tvnówki, co nowego w nowym dniu ? na co dzisiaj szczują ?
  • Dla tych co tylko TVP - po wiadomościach Grodzki wygłosi orędzie, więc też się mogą czegoś o aferze wizowej dowiedzieć.
  • TVN - Toosk Vision Network
  • M_Monia powiedział(a):


    Nie poddamy się. 
    Przydałby się w odwecie plakat z tabunem Murzynów a za nimi Tusek krzyczący "Do Polski ! Na koszt Polski !"
  • edytowano września 2023
    M_Monia powiedział(a):

    Kogo oni chcą oszukać? 
    Jak to kogo ? już tutaj na forum masz @kociara, @Coralgol, @beatak, daleko nie trzeba szukać. Pełno takich.
  • edytowano września 2023
    beatak powiedział(a):
    Jestem ciekawa, jaki atak szczujnia zacznie już od dziś po orędziu Grodzkiego .
    O ile w ogóle ta szczujnia nie wykombinuje czegoś,żeby nie wyemitować 

    O. To też interesujące
    https://wiadomosci.wp.pl/afera-wizowa-do-polski-wjechaly-osoby-podejrzane-o-terroryzm-6941757735205568a
  • kociara powiedział(a):
    beatak powiedział(a):
    Jestem ciekawa, jaki atak szczujnia zacznie już od dziś po orędziu Grodzkiego .
    O ile w ogóle ta szczujnia nie wykombinuje czegoś,żeby nie wyemitować 

    O. To też interesujące
    https://wiadomosci.wp.pl/afera-wizowa-do-polski-wjechaly-osoby-podejrzane-o-terroryzm-6941757735205568a
    Nie wiem co to szczujnia, ale jeśli ktoś oskarżany przez świadków o łapówkarstwo, który kryje się pod immunitetem będzie wyglądał pełne frazesów orędzie to nie zasługuje na uwagę. Jest niewiarygodny i tyle.
  • kociara powiedział(a):
    beatak powiedział(a):
    Jestem ciekawa, jaki atak szczujnia zacznie już od dziś po orędziu Grodzkiego .
    O ile w ogóle ta szczujnia nie wykombinuje czegoś,żeby nie wyemitować 


    Ciekawe, że nagle TVP jest potrzebna... :-))))


  • Prayboy powiedział(a):
    kociara powiedział(a):
    beatak powiedział(a):
    Jestem ciekawa, jaki atak szczujnia zacznie już od dziś po orędziu Grodzkiego .
    O ile w ogóle ta szczujnia nie wykombinuje czegoś,żeby nie wyemitować 

    O. To też interesujące
    https://wiadomosci.wp.pl/afera-wizowa-do-polski-wjechaly-osoby-podejrzane-o-terroryzm-6941757735205568a
    Nie wiem co to szczujnia, ale jeśli ktoś oskarżany przez świadków o łapówkarstwo, który kryje się pod immunitetem będzie wyglądał pełne frazesów orędzie to nie zasługuje na uwagę. Jest niewiarygodny i tyle.
    Serio? Chcesz porównać marne oskarżenia dwóch osób wobec Grodzkiego i teraz te aferę?
    Grodzkiego i pana respiratora?
    Grodzkiego i Mejze?

  • A jak ktoś weźmie dwie łapówki.to jest mniejszym złodziejem?.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.