Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Auta rodzinne

12324252729

Komentarz

  • Oj, nie zgodzę się! Na czerwonym dłużej nie widać:bigsmile:
  • a na srebrnym w ogóle nie widać :) Agagaw jesteśmy w kontakcie :-)
  • A mialas kiedys snieznobiałe auto?

    Moze to kwestia gładkości lakieru....

    Ja mialam oba - i białe i czerwone.
    Czerwone w kurzu więcej traci na wyglądzie.
  • Prayboy:thumbup:

    :rolling::rolling::rolling: :rolling::rolling:
  • Rewelacja! Zaraz posyłam dalej :bigsmile:
  • Zostało już tylko 13 godzin:bi:
  • my poszukujemy auta :)

    podesłałam linka mężowi :wink:
  • Chevrolet Orlando - jeździł ktoś tym?
    Tani - od 69 tysięcy za nowego.
  • To znowu ja.

    VW Transporter Caravelle z 2000 roku z automatyczną skrzynią biegów - warto kupić?
  • Boze, jak dawno nie bylismy wszyscy razem w jednym pojeździe.... i dziewczynki nie beda musialy przesiadywac w przedszkolu :jumping:

    Dzięki Ci Boze! Oby sie udało :bs:
  • .... Czy jest możliwe zamontowac (bezpiecznie) fotelik niemowlęcy na pasie dwupunktowym?
    Albo czy produkują takowe?

    Chcialabym malenstwo miec na kanapce obok siebie...
  • DWUPUNKTOWYM?! Co się znaczy? to tylko taki pas-pasek, jak do spodni, a nie przez klatkę z piersiami?!
  • Nika - nie ma takiej opcji. Niestety, od nas też to wymaga kombinacji, bo w jepie środkowy tylny pas jest właśnie taki, biodrowy.
  • No to musze wylaczyc poduszke powietrzna naprzeciwko miejsca przy drzwiach.
    Oby mechanik wiedzial jak
  • Ale mówisz o przedniej poduszce, nie o tzw. kurtynie? Bo kurtyna, ta z boku, nie przeszkadza. Zwykła poduszka - jak najbardziej, i koniecznie trzeba wyłączyć.
  • Pisze airbag to chyba zwykła. Z Caravelki
  • I jest umieszczona naprzeciwko siedzenia, tak? Nie z boku, na drzwiach?
  • Jade po chlopakow (teraz koncza lekcje) moim ukochanym opelkiem - ten to zawsze pali, nawet po czterech dniach nieuzywania przy -15, mimo ze diesel..... Dziewczyny nadal w przedszkolu :cry:
  • Odgrzewam wątek dzięki któremu trafiłem na forum (zaraz miną 2 lata)
    Ha, Prayboy, Belfer też tu tak trafił i też dalej namiętnie czytuje ten wątek... A ja nie wiem po co, bo auto mamy na razie po pierwsze w ogóle, po drugie bardzo rodzinne. Integracja gwarantowana :tooth: No chyba ze to jakaś sugestia dla mnie :bk: (chociaż ja się zdecydowanie nie integruję, ja kieruję :be: )
  • Mam pytanie - mamy silnik diesla 2,5 litra w VW..... Czy to prawda ze to cuś trzeba odpalać codziennie? Że nie może dłużej stać bez ruchu?
    Jakie są graniczne daty?
  • o matko a cóż to za bzdury Ci ktoś nagadał???
    :-B
  • Prayboy jak u Ciebie?
  • nadal czwórka :-) poza tym bez zmian
  • Podnoszę bo t4 dogorywa, czas mu znaleźć następcę, preferowany 9 osobowy, co polecacie na dziś?
  • Podbijam wątek,bo przymierzamy się do kupna Opla Zafiry 1,8 z gazem,lub benzyna do przeróbki na gaz.Czy ktoś coś może podpowiedzieć,doradzić???
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.