Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Katechezy Neokatechumenalne

2456

Komentarz

  • O, to w Warszawie na Stanów jużÂ neokatechumenat jest. Mieszkałam tam jeszcze jak się kościół budował.
  • http://www.archidiecezja.warszawa.pl/upload/binaries/banery/male/katechezy_2.jpg
    http://www.archidiecezja.warszawa.pl/homepage/rekolekcje/?a=4703
  • To było zaproszenie ze strony archidiecezji, a teraz już jest konkretne z Domaniewskiej
    http://atwork.pl/Domaniewska/Domaniewska/Katechezy_files/Ikona_RGB.jpg
    http://atwork.pl/Domaniewska/Domaniewska/Katechezy.html
  • [cite] maniek:[/cite]To było zaproszenie ze strony archidiecezji, a teraz już jest konkretne z Domaniewskiej
    http://atwork.pl/Domaniewska/Domaniewska/Katechezy_files/Ikona_RGB.jpg
    http://atwork.pl/Domaniewska/Domaniewska/Katechezy.html

    fajnie zrobione zaproszenie ale wiadomo to Domaniewska w Wa-wie:bigsmile:
  • Podbijam dla Malii. Malia, tu masz namiary na Domaniewską:bigsmile: Ogarniamy Cię modlitwą, neoni z BB :wink:
  • Zaczęło się.
    Jeszcze możecie przyjść
  • Dziękuję bardzo na info. Stanę na głowie żeby przyjść :)
  • [cite] Jadwi:[/cite]Witajcie, bylam we wspólnocie na Chomiczówce i z chełmską byliśmy w dusseldorfie i Amsterdamie :)
    ale życie przywiodło mnie do Gdyni i albo źle widze albo tu sa tylko katechezy na portowej .... w pon i czw o 19....;/
    a reszta miasta?? ktoś wie o katechezach w trójmieście??

    Gdynia: jestem poza tematem, ale spróbuj tu:
    św. Mikołaj
  • Byłam w poniedziałek (niestety nie udało się przyjść punktualnie) i w czw też idę.
    Emilia, bardzo dziękuję za modlitwę.
    Wiesz, ostatnio często mam jak w piosence T.love "Coś prowadzi mnie za rękę może Pan. Może szatan sam już nie wiem co to jest." Dlatego strasznie potrzebuję modlitwy, abym czegoś złego nie zmajstrowała.
  • [cite] Malia:[/cite]Byłam w poniedziałek (niestety nie udało się przyjść punktualnie) i w czw też idę.
    Emilia, bardzo dziękuję za modlitwę.
    Wiesz, ostatnio często mam jak w piosence T.love "Coś prowadzi mnie za rękę może Pan. Może szatan sam już nie wiem co to jest." Dlatego strasznie potrzebuję modlitwy, abym czegoś złego nie zmajstrowała.
    Z tego ci piszesz,Malia ,masz jakies wątpliwości?
    To pewnie szatan teraz ma dużo roboty(podszepty itd)nie wahaj sie już od teraz-idz tą drogą ,na którą juz weszłaś i modl sie o to żebyś nie zboczyła...Bo ten tam sie dwoi i troi zebys się coć troche zawahała...:devil:
  • Nie dziwie sie że tak miesza przeciwko Drodze, zobaczcie:

    Wiadomości ze strony redemeptoris mater:

    "17 stycznia 2011r. w Auli Pawła VI papież Benedykt XVI wręczył krzyże misyjne i posłał ponad 200 nowych rodzin na misje na cały świat. Na początku spotkania, kard Ryłko ogłosił zatwierdzenie przez kompetentne dykasterie Stolicy Apostolskiej, Dyrektorium Katechetycznego Drogi Neokatechumenalnej. Specjalnie na tę uroczystość, Kiko Argueello wraz z orkiestrą i chórem przygotował symfonię pt. Espada. Papież był wyraźnie poruszony muzyką. W gronie chóru znalazło się dziewięciu naszych seminarzystów, z czego się bardzo cieszymy. Papież powiedział rodzinom, że posyła je, aby były światłem Chrystusa, które będzie wskazywać ludziom drogę do nieba oraz zapewnił je o swojej modlitwie. Na audiencję zostały także zaproszone wszystkie europejskie seminaria Redemptoris Mater. Benedykt XVI skierował swoje słowo także do nas, seminarzystów. Zachęcał nas do szczególnej miłości Chrystusa i Kościoła. Do Warszawy wróciliśmy bardzo zbudowani spotkaniem z Piotrem naszych czasów, jak również postawą tych rodzin i ich gotowością służenia Chrystusowi."



  • Kiko z orkiestrą i chórem? Jak by to powiedział Greg, trads się z niego robi :)
  • No to nadmienie, że też chodzę na katechezy, trochę w kratkę, bo albo któreś z dzieci chore, albo nie mam auta, biore tyle ile mogę....



    A tak trochę poza tematem, czy wszystkie kobity z neo są takimi laskami? Na katechezach są 2 małżeństwa wielodzietne 4 i 7 dzieci, a panie normalnie szok
  • [cite] Aneta:[/cite]No to nadmienie, że też chodzę na katechezy, trochę w kratkę, bo albo któreś z dzieci chore, albo nie mam auta, biore tyle ile mogę....



    A tak trochę poza tematem, czy wszystkie kobity z neo są takimi laskami? Na katechezach są 2 małżeństwa wielodzietne 4 i 7 dzieci, a panie normalnie szok



    He, he, wiesz ja kiedyś słyszałam taką opinię, że jak wielodzietna i laska to na pewno z neo :wink:
  • Chyba po ósmym...
    Aneta, a Ty z Bielska?
  • Iiii tam... Pewnie chodzi o to, ile sie kto musi nabiegać przy dzieciach.....
    A nie tylko o rodzenie :tooth:
  • W mojej parafii w Tczewie też się zaczęły katechezy. W Walentynki:wink:. Zapraszamy.:bigsmile:
  • [cite] Olesia:[/cite]W mojej parafii w Tczewie też się zaczęły katechezy. W Walentynki:wink:. Zapraszamy.:bigsmile:

    Myszaty też z Tczewa jest. :bigsmile:
    Jeżeli Twoi rodzice są "tubylcami", to pewnie ich zna.

    PS: Tczew jest niewielkim miastem, a ma dość sporo wspólnot.
  • jestem prawie z Katowic.

    A co do tych neonów, top moze jest tak, ze katechistami zostają tylko ci z małżonków, co maja zony laski. Zawsze można posłuchać, a w tle widać ładna żonę :wink:
  • Zielona Góra w Parafii Brata Alberta od 20 lutego
  • [cite] Aneta:[/cite]jestem prawie z Katowic.

    A co do tych neonów, top moze jest tak, ze katechistami zostają tylko ci z małżonków, co maja zony laski. Zawsze można posłuchać, a w tle widać ładna żonę :wink:
    Niekoniecznie.
    W neo tez kobiety zachęca sie by o siebie dbały (bez przesady, akceptując siebie, ale nie zapuszczając).

    Poza tym w neo kobiety są szczęśliwsze (czują sie akceptowane, mają wsparcie w społeczności i w mężu, spełniaja sie idąc za swoim powołaniem) a to sie uwidacznia w ich wygladzie :wink:
  • Przypominam, że ten wątek ma charakter informacyjny.
    Mam nożyczki i nie zawaham się ich użyć.:cool:
  • [cite] Joanna9:[/cite]
    [cite] Aneta:[/cite]No to nadmienie, że też chodzę na katechezy, trochę w kratkę, bo albo któreś z dzieci chore, albo nie mam auta, biore tyle ile mogę....



    A tak trochę poza tematem, czy wszystkie kobity z neo są takimi laskami? Na katechezach są 2 małżeństwa wielodzietne 4 i 7 dzieci, a panie normalnie szok



    He, he, wiesz ja kiedyś słyszałam taką opinię, że jak wielodzietna i laska to na pewno z neo :wink:

    Zatem chyba muszę do neo przystąpić...:wink:
  • [cite] Cart:[/cite]Przypominam, że ten wątek ma charakter informacyjny.
    Mam nożyczki i nie zawaham się ich użyć.:cool:

    W celu obcinania zbędnych kilogramów:cool:
  • ależ wątek ma nadal charakter informacyjny. Zawiera informacje jak wyglądają katechistki wielodzietne w neo..:)
  • Słyszałem ostatnio o katechezach w Maastricht, to już bliżej niż Amsterdam:bigsmile:
  • @Nika, Brydzia

    Te moje wątpliwości o których piszę, to ciągła niepewność, co mam zrobić w trudnej sytuacji życiowej i boję się, żebym złych podszeptów nie posłuchała.

    Ciągle proszę o modlitwę o mądre decyzje.

    W poniedziałek nie mogłam być na Domaniewskiej, ale w czw znowu mam nadzieję, że się uda :)
  • Ok informacyjnie w Katowicach u Oblatów są katechezy we wtorki i czwartki o 19. Trwaja już, ale pewnie jeszcze potrwają. Muszę przyznać, ze fascynuje mnie prawie pełny kościół (nie taki znów mały), no i zdecydowana przewaga mężczyzn (tak na oko 70%)
  • Ooooooooo, to pójdą laski do tego Koscioła. Panien zatrzęsienie :eo:
  • W Kwidzynie od 14 lutego w Parafii św Trójcy. W poniedziałki i czwartki o 18:45.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.