Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Katechezy Neokatechumenalne

12346»

Komentarz

  • a kurczę,jest wątek.Może admin ten mój o NEO wykasuje i wklei tutaj, coby nie mnożyć?
  • rzeszów najblizsza sroda u saletynów w salce katechetycznej
  • ale ja chyba nie chce wstepować do tej wspólnoty, za dużo złego słyszałam, dusiłabym sie tam i za dużo to czasu by wymagało, czasu, którego i tak nie mamy wiel...
  • ale ja znajomych mam, na to nie narzekam, problem raczej w tym, że na zadupiu mieszkamy....i tyle...
  • edytowano luty 2012
    zastanawiałam sie troche i nie wiem....ale po tym co przeczytałam o noekatechumenacie, to nie chce........
    poza tym tez to dojeżdzanie, załatwianie opieki nad dziećmi.....no i 3 razy w tyg. za dużo dla nas....NO i ja boje sie takiego uwikłania, ja wolny duch jestem...:):)
  • Aga--p. jakem trads, tak akurat w Neo ani się nie udusisz, ani czasu nie zmarnujesz. Nie znam lepszej wspólnoty dla osamotnionych.

    Poza tym katechezy do niczego nie zobowiązują, a dobrze czasem posłuchać wierzących ludzi.
  • edytowano luty 2012
    no nie wiem czy nie zobowiązują, co innego słyszałam, poza tym nie powiedziałabym, że czuje sie osamotniona, to za duzo powiedziane, to raczej moja niemozność przystosowania sie do srodowiska do którego sie przeprowadziłam....mieszkałam w bloku całe zycie, szło sie do sklepu , na plac zabaw z dzieckiem i wszędzie byli ludzie, znajomi, a tu wychodzisz i nic, szczere pole a dalej ewentualnie sąsiedzi,szukajacy sensacji.......Wiedzący o mnie "wszystko" co powiedziała im moja chora swego czasu psychicznie babcia....ale to juz inna bajka....
  • Aga spróbuj, co Ci szkodzi? A może dzięki temu znajdziesz nowych znajomych w nowym środowisku i będzie łatwiej?

  • A w Warszawie ktos wie gdzie teraz moga byc katechezy?
  • edytowano luty 2012
    Na pewno u św.Feliksa na MArysinie Wawerskim-znajomi szli dziś na 20 - dlatego wiem :-) w Warszawie, oczywiście




    edit: dopisek o Warszawie
  • http://www.domaniewska.pl/droga-neokatechumenalna.html

    tam jest zakładka do tegorocznych katechez w PL
  • aga-p .... nie moj jak moj syn ;) nie zakladaj z gory ;)

     

    idz na katechezy i sama zobacz. Tylu tutaj  z Neo i jakos nikt nie gryzie itd

  • edytowano kwiecień 2012
    Kraków, Nowa Huta, Wzgórza Krzesławickie

     Wspólnota Na Wzgórzach zaczyna Katechezy Zwiastowania. Głosi Ekipa J.Tatarkiewicz
    i ks. Nikos Skuras. Początek 23 kwietnia w poniedziałek o 19.15. Później

    w czwartki i poniedziałki o tej samej porze. Jeśli macie kogoś chętnego to

    bardzo ZAPRASZAMY. W niedzielę za tydzień wszystkie homilie na Mszach

    św. w kościele Na Wzgórzach głosi ks. Nikos Skuras z ekipy. Zapraszamy!

  • Łaaał! Nikos...
    B-)
  • Poznań par.Święty Marcin(chyba od 11 kwietnia,ale sprawdzę jeszcze)
  • Łaaał! Nikos...
    B-)
     

    Dokładnie łał!!!! Też się cieszę i też będę słuchać.
  • Warszawa-Marysin kościół św. Feliksa z Kantalicjo

    poniedziałki i czwartki o 19;30 w dolnym kościele
    start w poniedziałek 14.02
    Podziękowali 1paulaarose
  • Katechezy neokatechumenalne w par Odkupiciela Świata, ul. Macedońska 2 we Wrocławiu. we wtorki i piątki o godz. 19:15, 
  • Warszawa św. Zygmunt Bielany poniedziałki i czwartki o 19ej.  Od 21 lutego.
  • Działdowo. Niedzielę i czwartki po ostatniej mszy sw. Parafia..męczenników dzialdowkskich.. 

    Toruń Józefa poniedziałki i czwartki 19.30
  • Szukam informacji o katechezach w lutym w Warszawie
  • Musisz sprawdzać ogłoszenia w parafiach, w których są wspólnoty DN.
    Podziękowali 1paulaarose
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.