Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Katechezy Neokatechumenalne

1246

Komentarz

  • Skasowałam wpisy, które nie dotyczyły bezpośrednio zaproszeń na katechezy, bądź Reditio.

    Przypominam o informacyjnym charakterze tego wątku.
  • Elwira, czy jesteśmy sąsiadkami?

    A czy Twój mąż "chodził na górkę"?
  • [cite] Cart:[/cite]Katowice - Wniebowzięcia NMP, ul. Graniczna (os. Paderewskiego) ....
    I znów Katowice - od 24 października 2011. W poniedziałki i środy o godz. 18:45
    Zapraszam!

    Nieoficjalnie dodam, że Kabaret Mumio głosi (ale Kabaretu nie będzie!!)

    http://pl-pl.facebook.com/pages/Katechezy-Neokatechumenalne-Katowice-os-Paderewskiego/116973761744732?v=info
  • Gdynia

    Parafia pw Matki Boskiej Nieustającej Pomocy i Sw Piotra Rybaka Gdynia ul Portowa 2
    (redemptorysci)

    Poniedziałki i czwartki o 19.30
    pierwsze spotkanie niedziela 30 pażdziernika , godzina 19. 30

    I

    Gdynia Orłowo parafia Matki Boskiej Bolesnej ( przy torach skm)

    Niedziela 30 października 18 45

    czwartek 3 listopada 18 45
    niedziela 6 listopada 18 45

    od 8 listopada wtorki i piątki 18 45
  • Toruń.

    Parafia p.w. Niepokalanego Poczęcia NMP.. ( na Stawkach, za mostem)
    poniedzialki i czwartki 18.45. od 23.X.

    Parafia Paulinów. p.w. NMP Częstochowskiej (Rubinkowo, przy Obi)
    poniedzialki i czwartki 19.30 od 27.X.

    u św. Józefa (Redemptorysci) beda dopiero w lutym..
  • [cite] Nika8:[/cite]
    [cite] Cart:[/cite]Katowice - Wniebowzięcia NMP, ul. Graniczna (os. Paderewskiego) ....
    I znów Katowice - od 24 października 2011. W poniedziałki i środy o godz. 18:45
    Zapraszam!

    Nieoficjalnie dodam, że Kabaret Mumio głosi (ale Kabaretu nie będzie!!)

    http://pl-pl.facebook.com/pages/Katechezy-Neokatechumenalne-Katowice-os-Paderewskiego/116973761744732?v=info
    a co to znaczy?
  • @gigi

    Prawdopodobnie tylko tyle, że katechistami jest ktoś z Kabaretu Mumio - to ma być zapewne zachętą, aby ludzie przyszli.
    Zarazem jest zaznaczone, że Katechezy nie będą kabaretem.
    Właściwszym było by napisać:

    Nieoficjalnie dodam, że Kabaret Mumio głosi (ale kabaretu nie będzie :smile: )
  • aaaaa to oto chodzi
    to oni sa w neo?
  • O tym, czego się boi Mumio i o spełnionym śnie Kopcuszka - rozmowa z Jadwigą Basińską w Gościu Niedzielnym

    Państwo Basińscy, znani z tego, że â?žrobią jajaâ? w telewizji, niedługo podejdą do ambony i będą opowiadali rzeczy na śmierć i życie. Co się stało?
    â?? Od 24 października, w poniedziałki i środy o 18.45, w katowickim kościele przy Granicznej ruszają cykliczne katechezy neokatechumenalne. Niektóre z nich będziemy prowadzili z Darkiem. To naturalny etap w naszych wspólnotach. Ostatnio na rekolekcjach zaproponowano nam głoszenie katechez.
    Ile mieliście czasu na odpowiedź?
    â?? Zgodziliśmy się od razu. Powiedzieliśmy: jesteśmy gotowi. Chcemy opowiadać o śmierci i zmartwychwstaniu Jezusa, o tym, że Bóg kocha człowieka niezależnie od tego, co robił w życiu. O tym, że na niego czeka. Dopiero potem, gdy dotarłam do domu, okazało się, jak bardzo jestem przerażona. Nie mamy wprawdzie niczego sami â?žrzeźbićâ?, a jedynie przedstawić katechezy zatwierdzone przez samego papieża, a jednak okazało się, że to rzeczywistość, która mnie przerasta. Gdy przygotowywałam te katechezy, trzęsłam się jak osika, byłam na granicy płaczu. Ogarnęła mnie ciemność, â?žwielka smutaâ?.

    Nie chcę zaśmiecać, więc cd rozmowy w linku
  • dzięki:bigsmile:
  • POZNAŃ 30 pażdziernika zaczynaja sie katechezy przy kosciele na osiedlu Stare

    Żegrze we wtorki, czwartki i niedziele godz 19.30 i


    Kosciól p.w. Najświętszego Zbawiciela przy ul. Fredry wtorki i piątki godz 19.30
  • Zobaczyłam ten wątek po raz pierwszy i weszłam, nie zauważając, że został rozpoczęty dawno temu. Zobaczyłam wpis Arletty o katechezach w Zielonej Górze (oboje z mężem pochodzimy z ZG, a nasze rodziny nadal tam mieszkają) i napisałam do niego, by zawiadomił siostrę i mamę (podałam parafię, dni katechez i godzinę).
    No a potem musiałam odwoływać.......:ac:
  • :wink:

    Nie martw sie, czekolada na ktora sie dluzej czeka - lepiej smakuje!
  • [cite] IrenaB:[/cite]Zobaczyłam ten wątek po raz pierwszy i weszłam, nie zauważając, że został rozpoczęty dawno temu. Zobaczyłam wpis Arletty o katechezach w Zielonej Górze
    No a potem musiałam odwoływać.......:ac:

    Jak będą to napiszę, bo sa w mojej parafii :)
  • Wiktorio,ja jestem we wspólnocie na Fredry)).
    Własnie miałam napisać o Katechezach:bigsmile:
  • wiecie co? jesli to watek informacyjny to moze lepiej by usuwac stare wpisy.. bo ja tez najpierw sie nie moglam nadziwic, ze u nas u Redemptorystow sa teraz, jak slyszalam u zrodel, ze dopiero w lutym (a chodzilo o 2009 rok)
  • MAFJa ,mam problem z wysłaniem do Ciebie prywatnej wiadomości,czy mogłabyś odezwać się do mnie na maila aneczka@fr.pl ?
    Przepraszam za prywatę:angry:
  • aneczka poszlo
  • Kraków i okolice:

    Parafia Matki Boskiej Częstochowskiej - os. Szklane Domy (Kraków, Nowa Huta). Pierwsza katecheza 25.10.2011 (wtorek), o godzinie 19.00. Kolejne we wtorki i piątki o godz. 19.00.
    Parafia Bożego Ciała (Kraków, Kazimierz). Pierwsza katecheza 03.11..2011 (czwartek) o godzinie 19.30. Kolejne w poniedziałki i czwartki o godzinie 19.30 w kościele
    Parafia MB z Lourdes - oo. misjonarze (â?miasteczko studenckie â??). Od 17.11.2011 (19.00) (czwartek). Kolejne katechezy w czwartki i niedziele, godz. 19:00.
    Wadowice - kościół karmelitów. Początek - 06.11.2011, 18.00 (niedziela). Kolejne katechezy w poniedziałki i piątki o godz. 18.00.
    Libiąż - pierwsza katecheza 24.10.2011 (poniedziałek), o godzinie 19.00. Kolejne katechezy w poniedziałki i czwartki, godz. 19.00.
    Parafia św. Szczepana (Kraków Śródmieście), początek w poniedziałek 14.11.2011, godzina 19.00. Kolejne katechezy w poniedziałki i czwartki, godz. 19.00 w sali parafialnej.
    Parafia św. Brata Alberta (os. Dywizjonu 303). Pierwsza katecheza we wtorek 18.10.2011 o 19.00. Kolejne we wtorki i piątki o godz. 19.00 w kaplicy.

    (
  • MamoMiko a na te KN ( taka reklama wisi u Ciebie w Kościele właściwie przed) to może wejść i ktoś spoza parafii? Ostatnio tam byłam i czytałam i się zastanawiałam. I napiszcie mi proszę czy na KN to tylko małżeństwa?
  • Odpowiem za MM.. Sorry
    Eee... wiek 15-110 lat, stan dowolny, parafia dowolna, nawet w cieżkim grzechu i po ekskomunice, po apostazji tez - można przyjść.

    Jezus do chorych przyszedł.
    Do zdrowych też :tongue:
  • [cite] basja:[/cite]
    [cite] IrenaB:[/cite]Zobaczyłam ten wątek po raz pierwszy i weszłam, nie zauważając, że został rozpoczęty dawno temu. Zobaczyłam wpis Arletty o katechezach w Zielonej Górze
    No a potem musiałam odwoływać.......:ac:

    Jak będą to napiszę, bo sa w mojej parafii :)

    Dziękuję! Ty też z grodu Bachusa? Właśnie wróciłam przedwczoraj z ZG. Byłam tam dwa dni, by pomodlić się przy grobie mojej Mamy. No i zobaczyć się z rodziną.
  • [cite] Nika8:[/cite]Odpowiem za MM.. Sorry
    Eee... wiek 15-110 lat, stan dowolny, parafia dowolna, nawet w cieżkim grzechu i po ekskomunice, po apostazji tez - można przyjść.

    Jezus do chorych przyszedł.
    Do zdrowych też :tongue:
    Dziękuję.
  • Nie chodzić. Dużo herezji można uslyszeć.
  • :fingersear:
  • Napisałem z własnewgo doświadczenia
  • No to powiedz co to za doświadczenie, albo prosze o link do tego doswiadczenia
  • Funkcja "Szukaj" na tym forum
  • Ten wątek ma pełnić rolę informacyjną. Plizzzz
  • Przepraszam. Dodam, że w Niedzielę spotkałem sie z pewna neońską rodzinką.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.