Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Katechezy Neokatechumenalne

1356

Komentarz

  • Poznań, par. Najświętszej Bogarodzicy Maryi (Stare Żegrze - Rataje): poniedziałki i czwartki o 19.30 (po wieczornej Mszy Św.).
  • [cite] Aneta:[/cite]Ok informacyjnie w Katowicach u Oblatów są katechezy we wtorki i czwartki o 19. Trwaja już, ale pewnie jeszcze potrwają. Muszę przyznać, ze fascynuje mnie prawie pełny kościół (nie taki znów mały), no i zdecydowana przewaga mężczyzn (tak na oko 70%)

    chodziło mi o to, że wspólnoty jakie znałam do tej pory były raczej kościołem kobiet
  • 70% mężczyzn w kościele - znak, że dobry kaznodzieja. Mężczyźni lubią wyzwania.
  • Kalisz - Parafia Miłosierdzia Bożego - wt i czw - 19.15
  • [cite] Małgorzata32:[/cite]
    [cite] Cart:[/cite]Przypominam, że ten wątek ma charakter informacyjny.
    Mam nożyczki i nie zawaham się ich użyć.:cool:

    W celu obcinania zbędnych kilogramów:cool:

    Użyj na mnie pierwszej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Sokrat,jestes z Poznania??
  • [cite] MamaMika:[/cite]Sokrat,jestes z Poznania??
    Zdecydowanie TAK.
  • [cite] MamaMika:[/cite]Sokrat,jestes z Poznania??
    To ty tego nie wiedziałaś?
  • Nie wiem czy neokatechumenalne, ale widziałam reklamę, że są w poniedziałek i czwartek o 20:00 w kościele Świętej Teresy od Dzieciątka Jezus na Rybnickiej 27. Warszawa-Włochy.
    Początek 21 lutego.
    Reklama wyglądała, jak neokatechumenalna
    http://www.swietateresa.pl/index.php/aktualnoci
  • He he podstępne jakieś :ck:
  • neoni.jpg

    Dodam, że Brat Marek jest dość nietypowym neo-prezbiterem. Odbija się pozytywnie na tle innych neo-prezbiterów których znam
  • Szukam katechez w Lubawie lub Iławie, czy może ktoś z Was o tym coś wie?
  • Gregorius - jestem pod wrażeniem...:wink:
  • Greg, rozczuliłeś mnie...
    :bigsmile:
  • [cite] Cart&Pud:[/cite]Greg, rozczuliłeś mnie...
    :bigsmile:
    Najwyraźniej nie zrozumiałaś: ja ostrzegam, a nie zapraszam :wink:
    Dodam jeszcze, że jedna para neo-katechistów była u nas w piątek wieczorem. Wyszli żywi. (po północy)
  • [cite] Gregorius:[/cite]
    Najwyraźniej nie zrozumiałaś: ja ostrzegam, a nie zapraszam :wink:
    Nie nabierzesz mnie.:cool:

    A że wyszli żywi, to właściwie świadczy o tym, że będziesz miał (niechcący) swój udział w ewangelizacji. W końcu mogli nie wyjść, nie?:bigsmile:
  • Eh, tam znamy już ich parę lat, zawiązała się przyjaźń (mieszkają dwa bloki dalej).
  • Greg:fi:
  • Niewidomi wzrok odzyskują, chromi chodzą, Gregorius wkleja zaproszenie na katechezy... Deo gratias!
  • Zapraszamy!
    Katechezy_Antoni-480.jpg
  • Nareszcie zdobyłem!!! Specjalnie dla Małgorzaty32, z uściskami.
    Nuth, Wilhelnninastraat 2a(dom katechetyczny) kościół ma adres 1, wt. i czw, 20:00(chodzi kilku Polaków)
    Hoensbroek, Hommerterweg 171 pn i czw. 20:00

    P.S. Pisałem ze słuchu, więc nie odpowiadam za niderlandzką orografię.
  • Oj Maniek, dzięki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Te obydwie miejscowości to tak ok 5km ode mnie:shocked:
    I jakoś nic do tej pory nie słyszałam o takich katechezach. Ale chętnie sprawdzę...Pozostaje jeszcze kwestia języka...

    Wcześniej jednak wspominałeś coś o Maastricht...

    Ps. A nazwy miejscowości napisane poprawnie:thumbup:
  • W Maastricht aktualnie nie ma, te wiadomości mam z dzisiaj z seminarium RM z Amsterdamu, mamy tam brata z naszej wspólnoty.
  • Miejscowości tak, ale czy nazwy ulic są poprawne - Felek akurat ględził.:bigsmile:
  • @Malia:
    Katechezy w św. Teresie od Dz. Jezus w Warszawie - Włochach są na 100% neokatechumenalne :) Zapraszamy!
    www.swietateresa.pl
  • Mam zaszczyt zaprosić na REDDITIO SYMBOLI - Uroczyste wyznanie wiary Drugiej Wspólnoty Neokatechumenalnej z Parafii pw. św Ignacego z Loyoli w Gdańsku - Stare Szkoty, ul Brzegi 49



    które będzie się odbywało w poniedziałki i Srody podczas nieszporów o godzinie 19.15 w dniach 14,16,21,23,28,30 marca oraz podczas niedzielnej Mszy Św o godz 18 w dniach 20 i 27 marca.
  • Zbyszek,Wasze?
  • byłam , słyszałam. Moze my się znamy?
  • Redditio Symboli będzie też w czasie wtorkowych i piątkowych nieszporów na Domaniewskiej w Warszawie. początek 22 marca, godz 20.00.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.