Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Niedługo halloween - bądźmy zwarci i gotowi

1356715

Komentarz

  • Julci kolega z klasy ma w garażu linę, na którą po uruchomieniu wjeżdżają wyjące zjawy i kościotrupy.Kolega jest rówieśnikiem mojej córki, czyli uczniem pierwszej klasy. Przed domem ma różne dziwadła, które rzekomo mają być ozdobą. Inny osiedlowy pięciolatek latał ostatnio po dworze z maską kościotrupa naciągniętą na głowę. Dla tych dzieciaków to norma, dla mnie brak dobrego smaku +to co już tu było napisane. Nie lubię zbytnio tego dnia, choć pozwalam się dzieciom przebierać.
  • Niech tylko ktoś zastuka do mnie do drzwi... Albo delikatnie wytłumaczę żeby sobie poszli, albo potraktuję ich growlem i zobaczymy kto jest straszny :cool:
  • [cite] Bolka:[/cite]
    [cite] Spioch:[/cite]Potęga reklamy - nowy kalendarz na "halołin"
    Śmierć jeszcze nigdy nie była taka sexy - zdjęcia
    Ostatnie zdjęcie jest fajne :cool: Poza tym to reklama firmy, a nie owego głupkowatego "święta".

    Owszem ... ale tematyka taka "halołinowa".

    ps. kolegom z pracy kalendarz się bardzo podobał. Nawet wysłali maila do producenta trumien z prośbą o jeden egzemplarz. Oto jaką odpowiedz dostali: Witam serdecznie
    Pod koniec przyszłego tygodnia Kalendarz 2010 będzie w sprzedaży. Cena ok 40zł + koszty przesyłki. Poinformuję Państwa o szczegółach w przyszłym tygodniu. Najprawdopodobniej sprzedaż będzie prowadzona za pośrednictwem serwisu allegro.pl


    Zamiast interesu na trumnach zrobią na kalendarzach. Dzięki darmowej reklamie w necie. :devil:
  • [cite] Tomasz i Ewa:[/cite]Chyba nie. Robi się moda na kremację.

    No to przerzucą się na produkcję stylowych eko-urn :bigsmile:
  • Daj spokój, przyjdą wnuki i zjedzą dziadka przez nieuwagę.:crazy:
  • No co Ty! Piach na zębach zostaje....
  • Zupa z trupa ... "halołinowy" przysmak w wersji instant :crazy:
  • barszczyk z uszkami babuni.
    ---
    :crazy::crazy::crazy::crazy::crazy:
  • barszczyk mnie powalił :D
  • A co z czerniną?
  • z proszku sie nie da:D
  • [cite] Sylwunia:[/cite]barszczyk mnie powalił :D
    Babunia Ci zaszkodziła?
  • chociaż, może gdyby odpuścił przed opalaniem ...
  • Ble, znowu bokotemat obleśny. A ja pod wpływem lektury zadałam w szkole pytanie o Halooween i jak dotąd zero odzewu.
    Choć pamiętam, że w zeszłym roku raczej nie było, tylko dzieci składały kwiaty na grobach żółnierzy (Cytadela w pobliżu szkoły).
    No, może dmucham na zimne, ale nie wadzi upewnić się.
  • [cite] Bogna:[/cite]
    Choć pamiętam, że w zeszłym roku raczej nie było, tylko dzieci składały kwiaty na grobach żółnierzy (Cytadela w pobliżu szkoły).
    W kwaterze żołnierzy sowieckich ma się rozumieć?:devil:
  • może cos pokręciłam
  • moja starsza córka od przedszkola bojkotowała "halolin" - jak organizowano bale przebierańców w tym terminie to przebierała się za "juziowa baletnicie":crazy:
  • Dzięki tej dyskusji jestem już po pierwszej rozmowie z najstarszą córką. O ile mowi prawdę w szkole nie będzie, żadnej imprezy z okazji "chało - lin". Argumenty teologiczno - historyczne przyjeła z ciekawoscią i zrozumieniem.
  • tu było co innego pomyliłem się
  • Ciekawe, a mnie problem nie dotyczy, u Pati w szkole rozmawiają o Świętych, a mojej ulicy ludzie zaczynają ubierać domy w bożonarodzeniowe ozdoby a nie w dynie - interesujący kontrast:bigsmile:
  • łał, odpowiedź od wychowawczyni, cytuję:
    "W szkole nie mamy i nigdy nie mieliśmy tradycji obchodzenia Halloween, dlatego nie planuję żadnych działań z tym związanych. "

    Brawo ta szkoła!!!
  • ale ta tradycja się właśnie rodzi...
  • Wysłała mi zaproszenie na NK ale daję słowo... nie znam dziewczyny... a może to ta pamięc już nie ta....
    4ac0a7863f.jpeg
  • A ktośÂ jeszcze Ci wysłał zaproszenie? :cool:
  • Anioł Stróz ale na allegro mnie wkręcał

    ale sprawdzam ...

    no i kolega prosił mnie o zagłosowanie na film
    http://emigrancimajatalent.co.uk/video/show/id/142
  • hehe i jakaś Monika chyba też następna zakochana z którejś uczelni... albo z któregoś liceum
  • nooo, z tej uczelni, na której kształcą się tirowcy :wink:
  • No... może byc też ze złamałem jakies serce na pielgrzymce...
  • Nie chodziłam na pielgrzymki mieszkając w Częstochowie :cry:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.