Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Niedługo halloween - bądźmy zwarci i gotowi

1235715

Komentarz

  • [cite] Nataniella:[/cite]A któraś z uczestniczek Wielodzietni.org chwaliła się ostatnio, że nie ma czasu na uczestniczenie w dyskusjach na forum, bo Halloween przygotowuje oficjalne, chyba na dużą skalę. Więc katoliczka? Czy nie?

    A ty jesteś uczestniczką forum wielodzietni.org i jesteś katoliczka? Czy nie?
  • EwaGramp jak widze te oko , to widzę oko demona
    takie mam dziwne skojarzenia a może to instynkt mnie ostrzega
  • [cite] EwaGramp:[/cite]Dodam, że wprowadzenie obchodów Bożego Narodzenia także nie odbyło się bez protestów co szczerszych katolików. Ale większość zafascynowana malowniczością tego pogańskiego święta była - za.

    25 grudnia poganie czcili słońce niezwyciężone.
    "Mitra (sankr. Mitr??á¸?, awest. Miθr? ???Š?????§) â?? w mitologii indyjskiej bóg wedyjski z grupy Aditjów, najczęściej wymieniany w tekstach wraz z Waruną. W kręgu cywilizacji perskiej z czasem urósł do roli jednego z ważniejszych bóstw zaratusztrianizmu. Główne bóstwo mitraizmu, znane jako Sol Invictus (Słońce Niezwyciężone), Kosmokratos (Władca Kosmosu), utożsamiane z Heliosem. Mimo to Mitra nie jest utożsamiany z Solem (Słońcem), pierwotnie nie był też bóstwem solarnym."(...)
    "Dzień narodzin Mitry, czyli 25 grudnia został w IV wieku przyjęty jako dzień narodzin Jezusa Chrystusa - obecnie pokrywa się z chrześcijańskim świętem Bożego Narodzenia. Warto nadmienić, iż w tradycji chrześcijańskiej pierwszym, który pisał o narodzinach Jezusa 25 grudnia był już w II wieku Hipolit Rzymski, natomiast święto narodzin Mitry nie było świętem państwowym."

    Boże Narodzenie tak samo obraża Boga jak halloween.

    A czy rozbijanie małżeństw, zeby pozyskać choć meża, obraża Boga?
  • [cite] marynia:[/cite]A co to?

    Udjat, oko Horusa, tudzież w środowiskach satanistycznych tzw. "płaczący Lucyfer".
  • Płacze, bo w swojej tęsknocie za Bogiem tonie w nienawisci.....
  • Czytaj babo ze zrozumieniem wypowiedź Madiki i nie powtarzaj się.
  • Dystrybutorzy strażnicy nie muszą zrozumieć pytania, tylko muszą możliwie szybko znaleźć w miarę pasującą odpowedź w swoich materiałach korporacyjnych.
  • [cite] Nataniella:[/cite]
    [cite] Madika:[/cite]
    [cite] Nataniella:[/cite]A któraś z uczestniczek Wielodzietni.org chwaliła się ostatnio, że nie ma czasu na uczestniczenie w dyskusjach na forum, bo Halloween przygotowuje oficjalne, chyba na dużą skalę. Więc katoliczka? Czy nie?

    A ty jesteś uczestniczką forum wielodzietni.org i jesteś katoliczka? Czy nie?

    Byłam katoliczką przez wiele lat. Na kościół pieniądze dawałam, wsparcia duchowego ani materialnego od niego nigdy nie doznałam. Katolicki ślub wzięłam i dzieci 5 "ochrzciłam", a po katolicku - ale to wszystko nie miało dla Boga żadnego znaczenia, Szukałam Prawdy i znalazłam ją w Organizacji głoszącej Prawdę Słowa Bożego - w Organizacji Świadków Jehowy. Dzięki tej zmianie religii wychowałam gromadkę dzieci dobrze, ku chwale Boga i na pożytek ludziom.
    Oni Cię sprawdzają i rozliczają z tego co tu piszesz ?
  • [cite] Nataniella:[/cite]
    [cite] Madika:[/cite]
    [cite] Nataniella:[/cite]A któraś z uczestniczek Wielodzietni.org chwaliła się ostatnio, że nie ma czasu na uczestniczenie w dyskusjach na forum, bo Halloween przygotowuje oficjalne, chyba na dużą skalę. Więc katoliczka? Czy nie?

    A ty jesteś uczestniczką forum wielodzietni.org i jesteś katoliczka? Czy nie?

    Byłam katoliczką przez wiele lat. Na kościół pieniądze dawałam, wsparcia duchowego ani materialnego od niego nigdy nie doznałam. Katolicki ślub wzięłam i dzieci 5 "ochrzciłam", a po katolicku - ale to wszystko nie miało dla Boga żadnego znaczenia, Szukałam Prawdy i znalazłam ją w Organizacji głoszącej Prawdę Słowa Bożego - w Organizacji Świadków Jehowy. Dzięki tej zmianie religii wychowałam gromadkę dzieci dobrze, ku chwale Boga i na pożytek ludziom.

    Skąd pewność że coś dla Boga nie ma żadnego znaczenia??
  • [cite] zuzaluna:[/cite]
    [cite] Nataniella: Na kościół pieniądze dawałam, wsparcia duchowego ani materialnego od niego nigdy nie doznałam.

    O kurcze, a ja myslałam że to nie chodzi oto, gdzie mnie bardziej pogłaszczą po główce, tylko o to, kto jest wierny nauce Jezusa...

    A ja i duchowe i materialne wsparcie mam
  • A u mnie w parafii był właśnie chrzest chłopaka, który się wychował u jehowitów i nawrócił. Piękne świadectwo.
  • Ja t
    [cite] Monia6:[/cite]
    [cite] zuzaluna:[/cite]
    [cite] Nataniella: Na kościół pieniądze dawałam, wsparcia duchowego ani materialnego od niego nigdy nie doznałam.

    O kurcze, a ja myslałam że to nie chodzi oto, gdzie mnie bardziej pogłaszczą po główce, tylko o to, kto jest wierny nauce Jezusa...

    A ja i duchowe i materialne wsparcie mam
    Ja też kurde mam. To chyba byłas w jakimś innym kościele niż ja, Nataniello...
  • [cite] Monia6:[/cite]
    [cite] zuzaluna:[/cite]
    [cite] Nataniella: Na kościół pieniądze dawałam, wsparcia duchowego ani materialnego od niego nigdy nie doznałam.

    O kurcze, a ja myslałam że to nie chodzi oto, gdzie mnie bardziej pogłaszczą po główce, tylko o to, kto jest wierny nauce Jezusa...

    A ja i duchowe i materialne wsparcie mam
    Ja też mam :))))
  • I ja. :bigsmile::bigsmile::bigsmile:
  • I ja:bigsmile::bigsmile::bigsmile:też.
    K
  • I ja tez:bigsmile::bigsmile::bigsmile:
  • @Nataniela:

    Tu nie chodzi o głaskanie, ale o owoce ducha. Jak Strażnica może wydawać dobre owoce jak to jest przegniłe drzewo? Ze złego drzewa nie ma dobrych owoców - jak nauczał sam Syn Boży - Jezus. Kazał prawdziwa wiarę odróżniać właśnie po owocach. Najważniejszym z tych dobrych owoców jest mówienie Prawdy o Stwórcy i wywyższanie Jego imienia, oraz głoszenie o Królestwie Bożym. Tak postępują prawdziwi czciciele.

    A tak w ogóle to imię już wybrane pomiędzy: Jehowa, Jahwe, Jehowi?
  • [cite] Nataniella:[/cite]
    [cite] zuzaluna:[/cite]
    [cite] Nataniella: Na kościół pieniądze dawałam, wsparcia duchowego ani materialnego od niego nigdy nie doznałam.

    O kurcze, a ja myslałam że to nie chodzi oto, gdzie mnie bardziej pogłaszczą po główce, tylko o to, kto jest wierny nauce Jezusa...

    Tu nie chodzi o głaskanie, ale o owoce ducha. Jak KK może wydawać dobre owoce jak to jest przegniłe drzewo? Ze złego drzewa nie ma dobrych owoców - jak nauczał sam Syn Boży - Jezus. Kazał prawdziwa wiarę odróżniać własnie po owocach. Najważniejszym z tych dobrych owoców jest mówienie Prawdy o Stwórcy i wywyższanie Jego imienia, oraz głoszenie o Królestwie Bożym. Tak postępują prawdziwi czciciele.
    Szkoda, że nie dostrzegasz dobrych owoców w KK, bo one SĄ. :bigsmile:
  • Podbijam wątek bo już czas się wziąć i pomyśleć o tym, aby wypisać nasze dzieci z tego szkolnego "święta".
  • Mój syn już wymyślił, że wtedy nie pójdzie do szkoły i co powie, jak przyjdą zbierać cukierki.
    Polecam Anioła Stróża z tego miesiąca - jest wiele artykułów poświęconych tematyce Halloween.
  • U nas przedstawienie z wampirami, kościotrupami i czarownicami, na angielskim ma być, ale mój mąż już w pierwszej klasie poinformował panią dyrektor, że nasze dzieci nie będą brały udziału w tym "święcie" - no i mamy spokój :cool:- roli nie dostały:bigsmile:

    A młodzieży wytłumaczyliśmy, że my nie chcemy być podobni do diabłów, czarownic, wampirów, tylko do Pana Jezusa i świętych i dlatego nie przebieramy się w żadne strachy :smile:
  • Oni nawet nie protestują! Przyjęli taką postawę za swoją:jumping:
  • Co mam zrobic w MDK gdzie chodza tylko na zajecia???

    Powiedziec ze nie beda robic duchow z dyni|? Serio pytam
  • Z dyni to chyba ładny lampion można zrobic... kwestia co powycinają... coś jak z nocą Świętych... tez się dzieciaki przebierają, tylko inaczej.
  • [cite] ProMama:[/cite]Co mam zrobic w MDK gdzie chodza tylko na zajecia???

    Powiedziec ze nie beda robic duchow z dyni|? Serio pytam

    dokładnie tak :) tak tak, nie nie :)
  • Ok, wiec powiem ze duchy NIE - ale moga zrobic lampke dla mamy np z serduszkami. W domu zrobie zajecia, ze te serduszka to podziekowanie dla Swietych KK - za ich opieke nad nami.

    Moze byc?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.