Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Zrób to sam/a

11718202223100

Komentarz

  • Zawsze można się z kimś wymienić...
  • albo sprzedac na szt. na allegro i zarobic na kolejną paczke ;)
  • Ja też troche tych serwetek mam. Miałam zacząć swoją przygodę z decupage, ale od dwóch lat się za to zabieram. Bo serwetki to nie wszystko...
  • A ja chętnie się powymieniam,ale po pierwszym :wink:
  • Fajne rady i pomysły na dekupkażjak mój synek mówi:bigsmile:

    http://www.smolny.pl/
  • No to ja się pochwalę co zrobił mój Mąż
    i to sam:)
    projekt i wykonanie L.W :)
    .html[/img]null
    e09bcb130b354c4bm.jpg
  • no to zapraszamy:bigsmile:
  • Fajne pomysły na jajka wielkanocne
    JAJKO
  • o!!! udało się wkleic zdjęcia !!!!


    fajne to żarełko :bigsmile::bigsmile:
  • Ale super te jajka!
    Najbardziej mi się podoba ten pomysł:
    big95dc5113df48d259eec3ee2142125bf4.jpg
    Chyba w tym roku takie zrobimy na święta.:cool:
  • pewnie klejem na gorąco :bigsmile:
  • [cite] Agnieszka Barbara:[/cite]Ciekawe czym te ziarenka klejone... że się tak dobrze trzymają:)
    No właśnie o tym samym myślałam...
    Pewnie czymś takim, czego W ŻADNYM WYPADKU nie należy dawać dzieciom do rąk.:confused:
  • Agnieszka Barbara,ale czaaaaaad!!!!!
  • na potrzeby FilcowanekMamyMi
  • Cudne. Czy jest już co oglądać na alledrogo?
  • Drogo nie bedzie. Jestem w trakcie fotografowania.Przesle zdjęcia Agniszce i jesli będzie tak miła i kochana(jak do tej pory)i pomoze mi,to w najblizszym czasie ruszam)).Czy zdjecia takiej jakosci nadaja sie??? Sa zrobione telefonem.:shamed::shamed:
  • [cite] MamaMika:[/cite]Drogo nie bedzie. Jestem w trakcie fotografowania.Przesle zdjęcia Agniszce i jesli będzie tak miła i kochana(jak do tej pory)i pomoze mi,to w najblizszym czasie ruszam)).Czy zdjecia takiej jakosci nadaja sie??? Sa zrobione telefonem.:shamed::shamed:

    Według mnie jeśli nie masz innego wyjścia to mogą być, ale jeśli tylko nadarzy się okazja (może będziesz mogła pożyczyć od kogoś aparat?) zrób zdjęcia jakimś lepszym sprzętem. Robiłaś je w ciągu dnia, przy świetle dziennym?
  • Robilam je przed chwilą((Aparat (dobry )mam,ale nie umiem sie nim posługiwać.Znaczy sie ustawiać na makro itp.To aparat meżowski.
  • Bo może przy dziennym byłoby lepiej, tzn. kolory byłyby prawdziwsze. Biały=biały a nie żółty.
  • Tzn wiesz, jak wystawiasz na sprzedaż w necie to zdjęcie musi jak najlepiej odzwierciedlać rzeczywistość, żeby Ci się potem ktoś nie przyczepił, że myślał, że coś jest zielone, a jest niebieskie.
  • [cite] _Joanna _:[/cite]Bo może przy dziennym byłoby lepiej, tzn. kolory byłyby prawdziwsze. Biały=biały a nie żółty.
    Jesli chodzi o koronkę,to ona jest kremowa,wpadająca w żółty.
    Wiem,wiem o co chodz. Dzięki Joanno za uwagi.
  • Czekamy MamaMi :bigsmile:
  • znalazłam przepisy na zrobienie proszku do prania, nie próbowałam dopiero myślę nad tym, może ktoś odważniejszy spróbuje :smile:

    PRZEPIS 1

    Â? litra wrzącej wody,
    2 szklanki płatków mydlanych,
    2 szklanki boraksu,
    2 szklanki sody do prania (krystalicznej).

    Wrzuć płatki mydlane do gorącej wody i mieszaj, aż płatki się rozpuszczą. Następnie przelej wodę mydlaną do dużego, czystego wiaderka. Dodaj boraks i sodę. Dokładnie wymieszaj. Wszystko musi się rozpuścić. Dodaj teraz 7,5 litra wody. Wymieszaj. Załóż pokrywę. Używaj do każdego prania Â? szklanki przyrządzonej mikstury. Przed każdym użyciem zamieszaj.

    PRZEPIS 2

    gorąca woda,
    1 szklanka sody do prania,
    Â? szklanki boraksu,
    1 kostka mydła.

    Zetrzyj mydło i dodaj je do dużego rondla z gorącą wodą. Mieszaj na małym ogniu, aż się rozpuści. Wlej do dużego (ok.35 litrów) pojemnika wypełnionego do połowy gorącą wodą. Dodaj boraks i sodę. Dokładnie wymieszaj. Jeśli czujesz potrzebę, dodaj jeszcze troszkę gorącej wody. Używaj 1 szklankę na jedno pranie. Wymieszaj przed użyciem.

    PRZEPIS 3

    gorąca woda,
    Â? szklanki sody do prania,
    Â? szklanki boraksu,
    1/3 kostki mydła.

    Zetrzyj mydło. W dużym garnku podgrzej 1,5 litra wody. Dodaj do niej mydło i mieszaj aż się rozpuści. Następnie dodaj sodę i boraks. Mieszaj, aż się rozpuszczą. Ściągnij z ognia. W 7l pojemniku wlej ćwiartkę gorącej wody i dodaj przyrządzonej mikstury. Używaj Â? szklanki mikstury do każdego prania. Wymieszaj przed użyciem.

    PRZEPIS 4

    2 szklanki startego mydła,
    1 szklanka sody do prania,
    1 szklanka boraksu.

    Wymieszaj dokładnie wszystkie składniki w nieprzeźroczystym plastikowym pojemniku. Używaj 2 łyżki na każde pranie.
  • instrukcja na filmie, tylko po angielsku :sad: pojawia się ok 6 min
  • pomysł na
    własnoręcznie zrobiona przytulanka (znaczy nie przeze mnie ;(
    przytulanka
  • Moja mama całą piąta ciąże robiła szydełkiem takie kury - ocieplacze na jajka.
    W sumie ciekawe czemu, bo brat się urodził po Bożym Narodzeniu :shocked:
    Nie mam zdjęcia, bo bym wkleiła.

    Ale chodzi o coś takiego - tyle, że mama robiła ładniejsze:

    1513022834

    Ale może można takie z filcu jak można pomidora.

    A swoją drogą - jak zacząć przygodę z szydełkiem?
  • A ja zaraz atakuje igly i wełne i będę tworzyć pisanki. Jak wyjdą fajne,to wkleję)))
  • AB--cudne te warzywa:shocked:lody,rogaliki..WSZYSTKO TAKIE PIĘKNE .
    Masz talent:thumbup:
  • A dlaczego ja nie widzę tych cudeniek, tylko jakieś żaby zamknięte w kostce lodu?
    :cry:
    Poradźcie coś, proszę.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.