Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Zrób to sam/a

11415171920100

Komentarz

  • A ja kiedyś w przypływie weny twórczej zamiast szyby wstawiłam witraż namalowany farbkami witrażowymi, są takie wielkie słoneczniki, na to mąż dał kratkę drewnianą. Drzwi były jeszcze sprzed wojny. Mąż wcześniej opalił starą farbę, pokitował dziury po kornikach i polakierował. Planujemy wywalić ścianę z tymi właśnie drzwiami i ciągle kombinuję, jak ten witraż wykorzystać.
  • [cite] ganna4:[/cite]A ja kiedyś w przypływie weny twórczej zamiast szyby wstawiłam witraż namalowany farbkami witrażowymi, są takie wielkie słoneczniki, na to mąż dał kratkę drewnianą. Drzwi były jeszcze sprzed wojny. Mąż wcześniej opalił starą farbę, pokitował dziury po kornikach i polakierował. Planujemy wywalić ścianę z tymi właśnie drzwiami i ciągle kombinuję, jak ten witraż wykorzystać.

    Świetny patent, bardzo lubiłam robić witraże.
  • no, pomysł z witrażem fajny jest:bigsmile:
  • chciałam sobie zajrzeć :cry:

    co WY tak dziś z tym francuskim ??!
    a mamusia mówili - ucz się córcia, ucz:cry::cry:


    :wink::wink:


    moze coś z obrazków załapię:wink:
  • [cite] Sylwunia:[/cite]chciałam sobie zajrzeć :cry:

    co WY tak dziś z tym francuskim ??!
    a mamusia mówili - ucz się córcia, ucz:cry::cry:


    :wink::wink:


    moze coś z obrazków załapię:wink:

    A to po włosku jest.
  • no to się popisałam :D:D:D





    ale to dlatego że żadnego z nich nie znam :bigsmile::bigsmile:
  • o rany, a tam nawet flaga polska jest i w ojczystym języku poczytac można :bigsmile:


    chyba czas na mnie :bigsmile:
  • Hmm.. A przypadkiem konserwator zabytków nie pilnuje Waszego nowego mieszkania?
  • Małgorzata, o co chodzi z tym schronem w kiblu? Jakieś super grube ściany przeciwatomowe czy co? Jestem inżynierem budownictwa, to mnie takie sprawy insteresują serio :shocked::bigsmile:
  • Lila, ja decoupagowałam lodówkę i front zmywarki - gazetami francuskimi, wyszło super.
    Kleiłam rozcienczonyn wodą wikolem, na to 10 warstw lakieru akrylowego, np "lakryl".

    Znajoma okleiła tak samo zmywarkę - chusteczkami w jakieś stylowe wzory, i drzwi własnie - plakatami.
    Jeśli drzwi są b zniszczone i maja nierówna powierzchnię, to chusteczki mogą być za cienkie i może nieladnie pokryć, lepszy będzie grubszy materiał - wycinki z gazet, plakaty. Trzeba spróbować wcześniej papier z gazety która chcemy wykorzystać albo plakatu czy nie farbuje w kontakcie z wikolem ( zdarza się tak). Ja mam wyprobowany francuski lewacki Le Figaro i niemiecka Franffurter Allgemeine - nie farbują :bigsmile:

    jakbys miała jakieś szczegółowe pytania to pisz, albo przez forum, albo lepiej na priva - możliwości jest jeszcze wieeeele, pomysł zdecoupagowania drzwi jest super !
  • Lila, a papier ryżowy,
    tyle pięknych wzorów
  • Lila, kupuj na allegro. Moja koleżana zajmuje się decoupagem i mówi, ze kupuje na allegro. Serwetek nie stosuje bo wg niej są mało wytrzymałe. Widziałam szafę jej wykonania, cudeńko- zielona, pokryta wzorem"liście bluszczu", futryny drzwiowe też ma w decoupagu z motywem pnącza.
  • Ja się tam im nie dziwię :cool: .
  • No rygiel trzeba zamontować koniecznie. :bigsmile:


    ...albo lepiej - przenieść wejście do schronu do innego pomieszczenia.
  • Wszystko ma swój czas :) .
  • Nie bardzo sobie przypominam żeby mi jakiś facet powiedział, że się boję...

    A feministki chcą równouprawnienia - bez sensu.

    OK.
  • Pierwszego punktu nie przewiduję :bigsmile: .
  • [cite] Malgorzata:[/cite]
    :ht:

    :wink:


    Świetnie, że poczta doszła :clap: , a już myślałem, że to łowy na trolla :bigsmile: .
  • W końcu odpisałem.
  • Skoro wątek zdryfował, pozwolę sobie się pochwalić:
    wianek.jpg

    link, polecam szczególnie Mikuś i Sywuni :wink:
  • Joanno - świetne kwiaty :D

    gdybyś była zainteresowana, mam więcej książek o kwiatkowaniu. mogę podać namiary.


    a za reklamę - serdecznie dziękuję:whorship::whorship:
  • Joanno piekne te kwiaty ...do tego to trzeba mieć chyba ponad przeciętny talent manualny ..ech ..
  • Nie swoim się pochwalę, co prawda, ale dziełem mojej szwagierki. Nie wiedziałam, że ma dziewczyna tyle cierpliwości...
    8f655838579a6929gen.jpg
  • jednak dodałaś :D :df:
    dla mnie i tak poza wszelką kategorią jest Indiana Jones :D::D
  • Taaa... bo to kultowa postać w ich rodzinie. Tak samo, jak Luke i Darth Vader.:cool:
  • Joanno,jak mi milo!!!!!:ba::ba::ba::ba:
  • A tu dla filcofanów:
    http://spacestation.pl/produkty/akcesoria/pinocchio_multi

    ...dla cierpliwych, dodajmy....:wink:
  • wow! doskonałe!
  • Dla mnie tez bajer...ale mam na razie 17 kulek....:cu:
  • A ja szukam kulek na korale :bigsmile: Przyjadę, to coś czuję Bogusiu, że pohandlujemy...
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.