Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Zrób to sam/a

11920222425100

Komentarz

  • AB, musisz to sprzedawać! Cudeńka!
  • AB, prześliczne!!! cudowne te prace!!! podziwiam
  • AB, dech mi zaparło na widok tego tortu.

    Jestem pełna podziwu.

    Aż mnie korci podpytać, o ile to nie tajemnica, jak Tyś go zrobiła?
  • [cite] AB:[/cite]

    Agagaw- chcesz instrukcję?

    Chętnie :bigsmile:

    Dysponuję na razie wełną, a te Twoje cuda to chyba z arkuszy robione?

    Wróciłam właśnie z pierwszej tury wakacji, i niebawem wyjeżdżamy ponownie.
    Jak już zjedziemy na dobre do domu, to mam zamiar zabrać się intensywnie za pracę.
  • chyba się nie udało.
    :/
    image
  • Zdjęcie MAFJi:
    09c2f0ffe6fad1e2.jpg
  • o dzieki Cart:ab:
  • AB - warzywa i rosołek, i tort są boskie!!!
    Mogę się uśmiechnąć o instrukcje? Please :ih: nie musi być szybko, bo się pewnie za takie rzeczy prędko nie zabiorę.
  • @AB - Scieg się nazwa dziergany - jeśli myślimy o tym samym, o taki:
    dzirganywlas.jpg
    A tutaj tutorial kukurydziany i tutorial ananasowy - plasterki.
    A tutaj na wzór jarzyna gotowa (tutoriala niestety nie dali :sad:)
    il_fullxfull.80308199.jpg
    A tu jeszcze piękniejszy w towarzystiwe rodziny:
    f1582ab20995bb6c.jpg
    EDIT: nie umiem zmniejszyć tego pierwszego bydlaka... Ale przynajmniej szczegóły wykończenia widać :wink:
  • @AB - bez dwóch zdań, po angielsku! Wpisujesz "felt food" i dodajesz, co Cię interesuje. Ewentualnie jeszcze słowo-klucz "tutorial" :bigsmile:
    Acha! I czasem łatwiej trafić przez grafikę.
  • Tak mi się skojarzyło...
    Sushi lubicie?
    AAAADF7mKHkAAAAAAA4h6Q.jpg?v=1227735580000
  • Wszyatkie prace AB są super, torcik mnie urzekł. A sushi genialne.
  • Dla Mlodego warzywka to tak srednio interesujace by chyba byly, ale kombinuje, zeby mu alfabet i cyfry z filcu zrobic.
    No i jeszcze maz na laptopa pokrowiec taki maly chce, to tez mu chyba z filcu uszyje, ale moze takiego na 3 mm. Co o tym myslicie? Nada sie?
  • A gdzie można zanabyć taki grubszy, kolorowy filc?
    Piękne są te prace!
    Literki to super pomysł, no i nie taki czasochłonny:cool:
  • AB, jeszcze Cie pomecze troche :wink:

    Masz jakis sposob na precyzyjne wycinanie czegokolwiek z grubszego (od 3mm) filcu? Bo nozyczkami tak jakos krzywo wychodzi. Moze nozykiem takim do przycinania wykladzin dalo by rade?
  • Fajne te rzeczy wszystkie, co proponujecie, aż mi się zachciało pobawić,tylko chciałabym wiedzieć gdzie kupujecie filc,
    Może nie w temacie warzywek, ale może ktoś z Was ma jakieś propozycje zwierzątek zrobionych z plasteliny z instrukcją-dziewczyny mnie męczą...a jak z nimi robię, to denerwują się, że im nie wychodzi tak jak mamie. Chcę zrobić dla nich książeczkę z instrukcją, coś w stylu" krok po kroku".
  • To zdradze sekret kupowania filcu: - w znanym sklepie z "tanią spożywką" na literkę B i z owadem w logo , często są obrusy, serwetki itd z filcu - zazwyczaj zszywane są 2 duże akrusze a3/a2 na jednym jakieś badziewne wycinanki, ale drugi całkiem gładki i koszt to 5 zł za 2 duże akrusze - ale to trzeba polować niestety, ja upolowałam po świetach czerwony, zielony i krem, teraz powinny być pomarańczowe.
  • @uJa - oj, to zaraz dziś zajrzę do rzeczonego dyskontu, bo mam blisko, i sprawdzę. Dzięki za cynk! :bigsmile:
  • Ok, odwazylam sie i w koncu zmowilam filc na pokrowiec na laptopa i na literki/ cyferki dla Malego.
    W koncu zdecydowalam sie jednak na taki o grubosci 1,5 milimetra, balam sie, ze z gubszym sobie maszyna nie poradzi. No i ceny tych grubszych dosyc porazajace sa. Najchetniej gotowy bym mu kupila, bo by nawet o wiele taniej wyszlo, ale jakis taki o niestandardowych wymiarach ten jesgo laptop jest.
    Teraz moge zapisac sie do watku "dla oczekujacych" :wink:
  • zbior tutorialow jak robic jedzenie i inne z filcu:

    feltorama.blogspot.com
  • [quote][cite] Maciejka:[/cite]zbior tutorialow jak robic jedzenie i inne z filcu:

    http://feltorama.blogspot.com/



    ale czaderskie!
  • not found:sad:
  • ciasteczka :iw:
  • Rozmyślam nad zakupem maszyny do szycia.
    Jestem mało utalentowana (prawie wcale) w tym kierunku.
    Chciałabym zacząć od poszewek na poduszki, obrusów i tego typu rzeczy.
    Nie wiem czy to dobry pomysł. Jak myślicie?
    Z maszyną do szycia się w życiu raz zetknęłam i jak pamiętam nie skończyło się to najlepiej.
    Lubie sobie czasem podłubać, ale kiepsko mi wychodzi :sad:
  • A takie filcowe cuda są absolutnie poza moim zasięgiem :cry:
  • Haku, jak sobie kupiłam maszynę, choć w pamięci mam widok mej pod nosem przeklinającej mamy, kiedy coś szyła.
    Uszyłam sobie spódnice od podstaw, teraz korzystając z wykroju z burdy szyję sukienkę (tylko z czasem krucho).

    To nic trudnego. Tylko na place trzeba uważać.:wink:
    To maszyna szyje, Ty tylko materiał przesuwasz, żeby ścieg był prosty :cool:
  • Haku, jesli tylko wystarczajaco duzo zapalu masz, to dasz rade. To nic az tak trudnego, dobrze na poczatek wlasnie cos prostego uszyc, zeby sie do maszyny przyzwyczaic.
  • Muszę męża namówić aby mi maszynę kupił :bigsmile:
    Już go testowałam, przybliżyłam mu uroki życia z maszyną (na zasadzie: tyle zaoszczędzimy!) i nie powiedział "nie".
  • Filc przyszedl wczoraj, maz zabral mlodego na basen no i uszylam pokrowiec na laptopa :bigsmile: Wprawdzie jest troche inny niz poczatkowo go sobie wymyslilam (polaczylam filc z materialem z IKEI), ale ladniutki jest. Biore sie zaraz za literki dla malucha.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.