Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Nowenna Pompejanska!

11718202223111

Komentarz

  • [cite] DOEtata:[/cite]My z Promamą odmawiamy razem w całości wieczorem. Kultowe hasło, które było nawoływanie do modlitwy było: "Mówimy Pompę?!" :)

    dokładnie jak u nas :bigsmile:
  • Gregu:
    dopisz mnie do bloga (adres znasz). Dzienx ;)
  • Aśka poszła na odwyk... kto listę apdejtnie?...
  • na moje rachunki mam 39 osób... i cały dzień na pozostałe 15 do zwerbowania!!! :0
    zrobiłem wątek z samą listą - więc nie piszmy póki co tam, żeby łatwo było listę sprawdzić.
  • Briget wyklaruj co z Agaśką - a nie żeby Ci na plecach siedziała ;)
  • Chyba Ty Doetato ją zaktualizujesz. Myślę, że do nocy się trochę osób dopisze.
  • O MonikaN widzę, że na piękne 40ste miejsce chcesz się zapisać :)
  • MonikaN spróbuj :swingin:
  • Przebrnąłem. Jeśli się nie mylę, to na osobę wypada dziennie:

    159 Zdrowasiek
    3 Składy Apostolskie
    153 Ojcze Nasz
    153 Chwała ojcu
    150 Modlitw Fatimskich

    co przy 40 osobach daje: 6360 Zdrowasiek!!!


    Jeżeli się pomyliłem, proszę o poprawkę
  • [cite] DOEtata:[/cite]Gregu:
    dopisz mnie do bloga (adres znasz). Dzienx ;)
    Załatwione. Powinieneś dostać maila od googla.
  • Gregu jakość nie ilość:wink: wierz mi znam się na tym:wink: ale liczby też do niektórych cyfromanów przemawiają... zwłaszcza o prowiniencji inżynierskiej:wink:
  • DOEtata: ale to tak dla celów statystycznych. W końcu inżynier jestem.
  • Greg, wysłałam adres. :bigsmile:
  • eee coś nie mogę gogla konta zrobić...pewnie Promama użyła już tego majla...
  • MonikaN proszona na listę od Nowenny - wagon 1 miejsce 40 ;)
  • [cite] DOEtata:[/cite]na moje rachunki mam 39 osób...
    Kto jest 39. ? Bo na blogu mam 38 osób.
  • [cite] Olesia:[/cite]Greg, wysłałam adres. :bigsmile:
    Googiel Ci zaproszenie powinien był już wysłać.
  • Do Nowenny zapraszamy! Zróbmy Matce Bożej prezent na urodziny! a na Wszystkich Świętych Wiernych będzie wielka feta w niebie!!!!:smile:
  • 153 zdrowasiek

    ale Ojcze Nasz 16 !!!
  • Promamao: 3 zdrowaści przed kazdymi 50 trzy 3 daje 9
  • 2 części w drodze do pracy, 2 będą z powrotem...
  • Greg ale 3 odmawia sie tylko na poczatku, a jak mowisz caly Rozaniec, to juz nie mowisz 3 zdrowasiek, ani Ojcze, ani Składu
  • Promamo: o ile mi wiadomo to 3 mówisz przed każdą częścią, przynajmniej ja tak robię.
  • Ja już wystartowałam w nocy. Nie mogłam się dobudzić, ale po przeczytaniu pierwszego fragmentu z Pisma Świętego â?? jakby mnie ktoś walnął w głowę. Po drugim â?? to samo. A po trzecim â?? już w ogóle nie było mowy o zasypianiu. Dziecko nie płakało w nocy, był to naprawdę czas łaski i pokoju. Wszystkich Was, którzy się zdecydowali, ale także tych, co się wahają â?? poleciłam w modlitwie.
  • a ja nie - mam się modlić o wiarę, nadzieję, miłość 3 razy w ciągu 45 minut?
    raz wystarczy... za to mówię 4 części i na początku całego Różańca 3 razy "niechaj będzie pochwalony Przenajświętszy Sakrament, Ojcze Nasz, Zdrowaś Mario, Chwała Ojcu"

    Myślę że Maryja nie stoi z licznikiem i nie sprawdza czy odpowiednie formuły wypowiadamy, każdy z nas może inaczej, ważne jest co innego... prawda?
  • Pustynny zaproponowała, żeby dzielić się swoimi myślami z modlitwy. Napiszę tylko to, co jakoś odniosłam do forum :smile:
    Słowa z Pisma Świętego do III tajemnicy radosnej: Kiedy tam przebywali, nadszedł dla Maryi czas rozwiązania. Przebywamy razem z Nią, rozważając te tajemnice, zatem Dobra Nowina: narodzi się pośród nas Jezus. Będziemy tego świadkami!
    I III tajemnica chwalebna: Kiedy nadszedł wreszcie dzień Pięćdziesiątnicy, znajdowali się wszyscy razem na tym samym miejscu.
    Chwała Panu!

    Kto jeszcze chętny?
  • Pytanie natury technicznej nie trzeba całej nowenny na kolanach odmawiac????:confused:
  • pewnie że nie!
  • Mamy jeszcze tylko 15 miejsc w naszym modlitwenym pociągu! Niepowtarzalna szansa na uczestnictwo w zupełnie niezwykłym odmawianiu Nowenny Pompejańskiej!
    Pierwszy raz w historii na taką skalę jednocześnie:)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.