Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Nowenna Pompejanska!

11920222425111

Komentarz

  • Dzięki za życzenia dla syna, Franciszek Maria się urodził o godz 07:00
  • ja już po części radosnej. Jak mam czas to do każdej tajemnicy znajduję sobie odpowiedni obraz/obrazek(na necie też) i to mi dopomaga w medytowaniu danej tajemnicy.
    Bardzo się cieszę, że nas tak dużo. Sama nigdy bym się za to nie zabrała...
  • Ja wczoraj jak usypiałam synka, tak sobie myślałam, że chyba zwariowałam z tym nocnym wstawaniem i postem. A tu mój maluszek podnosi się z łóżeczka i wyciąga rączkę, jakby chciał dotknąć mojej twarzy. Przybliżyłam się do niego, a on pogładził mnie 3-4 razy po głowie i ...zaśpiewał: Nie bój się, nie lękaj się, Bóg sam wystarczy... :shocked:
    Dobrze, że siedziałam... Maluch ma 2.5 roku... :bigsmile:
  • magmonda normalnie już owoce są!!!
  • Greg: oj chyba Promama będzie z tym blogiem się łączyć... on taki pejsbukowaty... a ja nie rabotajet... nie kumam jak tam to działa... ble
  • Kresowianka Ty nie dziękuj tylko łapaj się do nas! Miejsce 41 wciąż wolne :)
  • DOEtato, ja baardzo chętnie! Ale już nawet pisałam ProMamie na priva, jaka sytuacja jest. Póki co mam okres próbny przed wstąpieniem do bractwa różańcowego, a tam obowiązki to "tylko" 3 części tygodniowo, więc podejrzewam, że nowenna na razie by nie przeszła :wink:

    Ale jak mówiłam, jestem z Wami, choćby przez samo ofiarowanie tego, że nie idę za własnymi pomysłami, tylko słucham się kierownika :) I wierzę, że będą z tego dobre owoce :)
  • okey okey... ale czy nie czujesz tego powiewu Ducha... który tutaj mamy? :bigsmile:
  • Oj czuję czuję :) I to zwłaszcza raz na jakiś czas w formie przynaglenia, by zostawić forum i iść pisać magisterkę, bo deadline się zbliża, a ja se :boogie:
  • No miejsce 41. już zajęte!
    Jeszcze tylko 13 osób!!!

    Greg update zrób wg listy w moim wątku!
  • namówcie moją żonę i Tawa...
  • Prayboy przecież magg nie może spać po nocach to niechaj się modli. Taw... to sprawa ideologiczna... będzie ciężko :wink:
  • dobra, to niech już nawet nie głosuje... i Gregorius też niech nie głosuje... to nawet lepiej

    Z relacji zebranych przez dziennikarzy "Rz" wynika, ze platformerscy fachowcy doszli do wniosku, że największym przeciwnikiem ich partii będzie niska frekwencja. Wtedy PiS będzie miał realną szansę na dobry wynik. Dlatego ze sztabu PO co jakiś czas wypuszczane są informacje, że przewaga Platformy nad partią Kaczyńskiego stale się kurczy, oscyluje w okolicach 5 procent.
  • Jestem już po odmawianiu.Przy pierwszej 10tce jakis dziwny strach mnie obleciał ,ze nie podołam...

    pewnikiem:devil::devil::devil:






    Ale potem już coraz lepiej było... czas- 1godz.10min





    Obliczyłam ,że każdego dnia 6000Zdrowaś Maryjo odmówimy.Wynik imponujący:ck:
  • :shocked:
    chyba nie aż tyle
    wdit:popatrz, ileś postów temu Greg to wszystko wyliczył
  • Kresowianko, wysłałam ci priv :smile:
  • Jestem z nas dumny! wyobraźcie sobie jaki to musi być szeptany krzyk do Maryi... no i czym można mu się oprzeć??!?! :)
  • może 40 osób nie było?jeszcze?każdy po 150zdrowasiek czy nie?razy 40 daje 6000,czy zle mowie?
  • Dołączam do Was - w intencji Ojczyzny...
    Tajemnice światła (jak się uda) we wszystkich moich intencjach i we wszystkich waszych.
    Pozdrawiam:swingin:
  • Joanna Maria - witaj pośród nas! Dodana zostałaś pod nr 42.

    Greg - update :)
  • [cite] DOEtata:[/cite]Joanna Maria - witaj pośród nas! Dodana zostałaś pod nr 42.

    Greg - update :)

    Lista zaktualizowana.
  • [cite] Bridget:[/cite]mkażdy po 150zdrowasiek czy nie?r
    Nie, po 153 co najmniej (3 wstępne)

    to daje jakieś 6426 Zdrowasiek wedle aktualnego stanu uczestników.
  • To daje średnio prawie 4,5 Zdrowaśki na każdą minutę w dobie. Lub inaczej co 13,5 sekundy Zdrowaśka lub jedna Zdrowaśka w ciągu 13,5sek :wink:
    ale zostawmy statystykę!
    Wciąż mamy jeszcze 12 miejsc...
  • [cite] Bridget:[/cite]może 40 osób nie było?jeszcze?każdy po 150zdrowasiek czy nie?razy 40 daje 6000,czy zle mowie?
    aaaaaaaaaaaaaaa, o to Ci chodzi:bigsmile:
  • a ja teraz zmówiłem radosna tempo zajęło mi to 15 min

    jedna tajemnice zmówię z radiem Maryja

    zawsze pisze jaka będzie odmawiana
    ale dzisiaj nie napisali
  • Została mi dziś część chwalebna. Wiecie co, te wszystkie strachy "co to będzie", "nie podołam", to naprawdę Zły tak straszy:confused:
  • Ja zmówiłam na razie z mężem Część Radosną.
    Nie wiedziałam, że to będzie dla mnie aż tak krępujące - u mnie w rodzinie nie było wspólnej modlitwy różańcowej, w ogóle głośnej modlitwy.
    Było to bardzo przyjemne i zbliżające.
    Mamy razem odmówić po południu Część Bolesną, a wieczorem Część Chwalebną :smile:

    Bardzo dziękuje pomysłodawcy wspólnego odmawiania Nowenny :fi:
  • Krzysztof12 - Ciebie nie ma na liście... dopisać Cię? bo się tak nieśmiało zgłaszasz....:wink:
  • Z wątku powitalnego:

    * Anieszka

    Nowy
    Witam serdecznie, czytam Was już bardzo długo, ale włączam się dopiero teraz, bo bardzo chcę dołączyć się do Waszego grona modlących się w Nowennie Pompejańskiej. Mogę? :bigsmile:
  • Dziecko mi wyciem zafundowało pobudki po 3.30 na część radosną. Ledwo przebrnęłam. I ja głupia zamiast zmawiać część bolesną jak ją usypiałam do południa ponad godzinę, to usiłowałam książkę czytać... Jakiś egzorcyzm w mojej intencji poproszę, bo normalnie nie daję rady.

    Gregorius, możesz dołożyć modlitwę egzorcyzmu (albo kilka, po łacinie super) w jakiejś zakładce?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.