Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Nowenna Pompejanska!

1969799101102111

Komentarz

  • edytowano kwietnia 2012
    To ile nas jest od dziś?
    Jakaś lista:

    Olesia
    Arletta,
    Małgorzata32
    Iśka
    IDUSIA
    Haku
    OlaN.
    ...
  • Ja jednak zaczęłam dzisiaj.
  • Ja zaczynam od jutra - dziś kończę poprzednią z uwagi na zmianę intencji - ale liczcie mnie :)
  • Ja w sobotę konczę błagalną część :D
  • Potwierdzam - rozpoczęłam.
    Z oporami, ale się udało. :)
    Egzorcyzmem ogarniam Arlettę i Haku od dzisiaj, wg listy. :)
  • Wystartowałam! :)
  • Dopisałam OlęN.
  • Dziś zaczęłam część dziękczynną.Nie jest łatwo ale najważniejsze ,ze planowo :) 
    Kończę 18maja(dzień urodzin JP2)z racji tego właśnie został patronem tej Nowenny własnie. 
    Zauwazyłam ,że lżej jest jak sobie patrona dodam.
  • Z frontu pompowego:
    w Popielec podjęłam się NP "o dobre zdanie matury dla K.". Padłam. Myślałam sobie: no tak, matura to za mało, dotąd były poważniejsze intencje :(  Postanowiłam, że odprawię mniej hardcore'ową nowennę, do św.Rity na przykład. W piątek rozmawiałam z Mamą K. Nastąpiła pewna zmiana w planach - K. w tym roku nie przystępuje do matury (problem z matmą, "na szczęście" - ja uczyłam ją angielskiego). Moja wina? Miłosierdzie Boże?    
    :-?
  • A z klimatów bardziej lajtowych:
    odmawiając różaniec poza domem stosuję "dopowiedzenia" (czy jak się to-to nazywa;) po Imieniu Jezus. 
    Pewnego wieczoru jechałam do miasta z bolesnymi, spojrzałam na tablicę z trasą i pomyślało mi się: "owoc żywota Twojego, Jezus, Dworzec Centralny" 
    :-S
  • edytowano kwietnia 2012
    Kurcze, a ja cały czas się waham... :-S
  • Nie wahaj się tylko bierz za różaniec - zawsze się jakaś wymówka znajdzie, by nie zaczynać, nie próbować ;)
  • Barbasiu, jeśli się boisz, czy dasz radę, to powspomagaj trochę nowennę za Weronikę... a potem zobaczysz, że się da :) 


  • Jinia -to jest dobra rada!! :)
  • No właśnie wspomagam od czasu do czas i dlatego się boję
    :P

    No dobra, do odważnych świat należy - dołączę do zaczynających 1.05 (na dobry początek mojej trzydziechy)
  • Basiu  też zaczynam 1.05. więc się będziemy wspierać :)
  • Piszcie kto zaczyna jutro,bo ja tak.
  • Ja też. Ale się rozleniwiłam, czas zacząć tym bardziej :)
  • Ja!
    To już dziś!!!!
  • edytowano maja 2012
    01.05 - czyli DZIŚ zaczynają:

    1. Elwik
    2. Predikata
    3. Barbasia
    4. Basja
    5. Agusia
    6. Katarzyna s.
    7. Agnieszka&5


    :D
  • Ładnie proszę o dopisanie :-)
  • edytowano maja 2012
    Ja w trakcie :D 
    Znaczy dziękczynnej
  • ja w trakcie :) (od 10 kwietnia, ale trwam)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.